Kuba Wojewódzki, Paulina Młynarska
East News/ONS
Newsy

Kuba Wojewódzki o bojkocie TVP przez Paulinę Młynarską! Napisał też kilka słów o jej siostrze Agacie...

Kuba Wojewódzki o bojkocie TVP przez Paulinę Młynarską! Napisał też kilka słów o jej siostrze Agacie...

Kuba Wojewódzki skomentował bojkot mediów publicznych, który zapowiedziała Paulina Młynarska. Showman odniósł się do słów znanej dziennikarski.

Szpak, Wojewódzki, Biedroń i inne gwiazdy umierają ze śmiechu po wpadce z San Escobar! Co pokazali?

Kuba Wojewódzki o Paulinie Młynarskiej

Najpierw Paulina Młynarska nie pozostawiła na Kubie Wojewódzkim suchej nitki za słynną już aferę z Jerzym Zelnikiem w roli głównej, a teraz showman komentuje słowa dziennikarki. O co chodzi? Na początku roku w swoim felietonie na łamach Onet.pl Paulina Młynarska zapowiedziała bojkot mediów publicznych. Tym gestem chciała wyrazić swoją solidarność wobec kolegów, pracujących (bądź zwalnianych) z TVP oraz Polskiego Radia.

Ja taką solidarność deklaruję. I z całą pewnością nie będę odwiedzała żadnego z programów w mediach publicznych - napisała Młynarska.

O zapowiedzi Pauliny Młynarskiej pisało wiele portali internetowych. Informacja dotarła również do Kuby Wojewódzkiego, który w swoim tekście na łamach "Polityki" skomentował słowa Młynarskiej:

Paulina Młynarska poinformowała, że rozpoczyna bojkot mediów publicznych w ramach solidarności z koleżankami i kolegami z TVP i polskiego radia. Dziennikarka obiecała, że nie odwiedzi już żadnego programu. Czekam z niecierpliwością, aż dołączy się do niej siostra Agata.

Przypomnijmy, że Agata Młynarska prowadzi obecnie popularny program popołudniowy "Świąt się kręci", który emitowany jest na antenie telewizji publicznej. Paulina Młynarska  pracuje w radiu. Jak podaje „Media Marketing Polska” od 4 lutego poprowadzi autorski program #kochaniekocha w Radiu Kolor. Paulina będzie zapraszać znane osoby i rozmawiać z nimi m.in. o miłości, bliskości w związkach, a także zdradzie i sercowych rozterkach.

 

Zobacz też: Hanna Lis zwolniona z TVP! Pożegnała się z widzami!

 

Kuba Wojewódzki skomentował bojkot mediów publicznych przez Paulinę Młynarską

 

Kuba Wojewódzki w koszuli w kratę

 

Czy Paulina Młynarska odniesie się do wypowiedzi showmana?

 

Paulina Młynarska w białej koszuli, plan amerykański
EAST NEWS

 

Agata Młynarska prowadzi program "Świat się kręci" na antenie TVP

 

Agata Młynarska z poranionymi stopami
ONS

 

Renata Kaczoruk na plaży
Newsy
Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk na wakacjach. Dokąd wyjechali?
Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk na wakacjach. Dokąd wyjechali?
Paulina Młynarska pokazała zdjęcie sprzed 23 lat
Newsy
Paulina Młynarska ostro: “Nie będę odwiedzała żadnego z programów w mediach publicznych”!
Paulina Młynarska ostro: “Nie będę odwiedzała żadnego z programów w mediach publicznych”!

Paulina Młynarska w ostrym felietonie porównała sytuację wokół TVP do stanu wojennego. W okresie noworocznym sejm i senat w przyśpieszonym tempie przyjęły nową ustawę o radiofonii i telewizji. Jeśli podpisze ją prezydent Andrzej Duda, a według wielu obserwatorów zrobi to zaraz po powrocie z nart, zmienią się władze publicznych mediów. Nowych prezesów mianuje minister skarbu z rządu PiS. Zresztą zmiany już się zaczęły - nie czekając na zmianę władz, dymisje złożyli dyrektorzy TVP. Z widzami zdążył się już pożegnać Tomasz Lis, wskazywany przez nowe władze jako przykład nieobiektywnego dziennikarstwa. Wszyscy spodziewają się, że z widzami pożegna się też szef Wiadomości Piotr Kraśko. Paulina Młynarska i bojkot TVP Paulina Młynarska w ostrym felietonie na portalu Onet.pl zapowiedziała, że chce się solidaryzować z odchodzącymi kolegami. Porównała obecną sytuację do stanu wojennego. Po jego wprowadzeniu, w 1981 roku, wielu twórców rozpoczęło bojkot ówczesnej telewizji państwowej. Czy w dzisiejszych warunkach, kiedy nie ma w Polsce, nad czym ubolewam, związków zawodowych twórców i dziennikarzy audiowizualnych, nowy bojkot jest możliwy? Najbliższe dni pokażą odpowiedź na to pytanie - pisze. Dziennikarka i podróżniczka ma nadzieję, że środowisko dziennikarskie okaże solidarność: Ja taką solidarność deklaruję. I z całą pewnością nie będę odwiedzała żadnego z programów w mediach publicznych - zapowiada w Onet. Jak jej bojkot ma się do sytuacji jej siostry - Agaty Młynarskiej , która jest twarzą TVP. Ostatnio prowadzi popularny popołudniowy program “Świat się kręci”. Co stanie się teraz z prezenterką? Przekonamy się pewnie w najbliższych tygodniach. Zgadzacie się z Pauliną Młynarską?   Paulina Młynarska   Paulina z siostrą Agatą i tatą Wojciechem...

Agata Młynarska odchodzi z TVP?
ONS
TV-Show
Zwolnień w TVP ciąg dalszy: Agata Młynarska straci program!?
Zwolnień w TVP ciąg dalszy: Agata Młynarska straci program!?

Agata Młynarska zwolniona z TVP!? Jak podaje "Super Express" jej program "Świat się kręci" już w marcu ma spaść z anteny, a to oznacza, że gwiazda znów zostanie bez pracy. Co dalej z karierą Agaty Młynarskiej ? "Świat się kręci" znika z anteny?! Sezon zwolnień w TVP trwa w najlepsze. Po Lisach, Tadli czy Kraśko przyszedł czas na Młynarską. Jej program „Świat się kręci” ma zniknąć w marcu z anteny TVP. Prezes Jacek Kurski zapowiedział, że programy produkowane przez zewnętrzne firmy nie mają szans na antenie Publicznej. A jednym z nich jest właśnie show Młynarskiej. Czy Agata zostanie bez pracy? Nie do końca. Nadal jest przecież redaktor naczelną popularnego miesięcznika oraz prowadzi portal internetowy dla kobiet. W TVP pracowała od 1990 roku do 2006 roku. Następnie przeszła do Polsatu, gdzie była szefową zespołu Nowych Projektów. Od grudnia 2011 do maja 2013 była gospodynią programu „Jaka ona jest” w Polsat Café. We wrześniu 2013 znów wróciła do TVP, otrzymała talk show „Świat się kręci”. W 2013 roku dostała za niego Wiktora 2013 w kategorii „Osobowość roku”.   Zobacz: Marta Manowska z „Rolnik szuka żony” przejdzie do „Świat się kręci”? Zastąpi Agatę Młynarską?   Agata Młynarska zostanie zwolniona z TVP? Agata Młynarska starci pracę w marcu? Agata Młynarska jest gospodynią "Świat się kręci" od września 2013.

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner