Party.pl

fiszka orange Advertisement

Kuba Wojewódzki, Paulina Młynarska
East News/ONS

Kuba Wojewódzki o bojkocie TVP przez Paulinę Młynarską! Napisał też kilka słów o jej siostrze Agacie...

Kuba Wojewódzki, Paulina Młynarska
East News/ONS

Kuba Wojewódzki skomentował bojkot mediów publicznych, który zapowiedziała Paulina Młynarska. Showman odniósł się do słów znanej dziennikarski.

Kuba Wojewódzki o Paulinie Młynarskiej

Najpierw Paulina Młynarska nie pozostawiła na Kubie Wojewódzkim suchej nitki za słynną już aferę z Jerzym Zelnikiem w roli głównej, a teraz showman komentuje słowa dziennikarki. O co chodzi? Na początku roku w swoim felietonie na łamach Onet.pl Paulina Młynarska zapowiedziała bojkot mediów publicznych. Tym gestem chciała wyrazić swoją solidarność wobec kolegów, pracujących (bądź zwalnianych) z TVP oraz Polskiego Radia.

Ja taką solidarność deklaruję. I z całą pewnością nie będę odwiedzała żadnego z programów w mediach publicznych - napisała Młynarska.

O zapowiedzi Pauliny Młynarskiej pisało wiele portali internetowych. Informacja dotarła również do Kuby Wojewódzkiego, który w swoim tekście na łamach "Polityki" skomentował słowa Młynarskiej:

Paulina Młynarska poinformowała, że rozpoczyna bojkot mediów publicznych w ramach solidarności z koleżankami i kolegami z TVP i polskiego radia. Dziennikarka obiecała, że nie odwiedzi już żadnego programu. Czekam z niecierpliwością, aż dołączy się do niej siostra Agata.

Przypomnijmy, że Agata Młynarska prowadzi obecnie popularny program popołudniowy "Świąt się kręci", który emitowany jest na antenie telewizji publicznej. Paulina Młynarska  pracuje w radiu. Jak podaje „Media Marketing Polska” od 4 lutego poprowadzi autorski program #kochaniekocha w Radiu Kolor. Paulina będzie zapraszać znane osoby i rozmawiać z nimi m.in. o miłości, bliskości w związkach, a także zdradzie i sercowych rozterkach.

 

Zobacz też: Hanna Lis zwolniona z TVP! Pożegnała się z widzami!

 

Kuba Wojewódzki skomentował bojkot mediów publicznych przez Paulinę Młynarską

 

Kuba Wojewódzki w koszuli w kratę

 

Czy Paulina Młynarska odniesie się do wypowiedzi showmana?

 

Paulina Młynarska w białej koszuli, plan amerykański
EAST NEWS

 

Agata Młynarska prowadzi program "Świat się kręci" na antenie TVP

 

Agata Młynarska z poranionymi stopami
ONS

 

Przeładuj

Tadeusz Seibert komentuje zniknięcie Margaret ze sceny. Zdradził prawdziwe powody?

zobacz 00:34