Paulina Młynarska pokazała zdjęcie sprzed 23 lat
Newsy

Paulina Młynarska ostro: “Nie będę odwiedzała żadnego z programów w mediach publicznych”!

Paulina Młynarska ostro: “Nie będę odwiedzała żadnego z programów w mediach publicznych”!

Paulina Młynarska w ostrym felietonie porównała sytuację wokół TVP do stanu wojennego. W okresie noworocznym sejm i senat w przyśpieszonym tempie przyjęły nową ustawę o radiofonii i telewizji. Jeśli podpisze ją prezydent Andrzej Duda, a według wielu obserwatorów zrobi to zaraz po powrocie z nart, zmienią się władze publicznych mediów. Nowych prezesów mianuje minister skarbu z rządu PiS.

Zresztą zmiany już się zaczęły - nie czekając na zmianę władz, dymisje złożyli dyrektorzy TVP. Z widzami zdążył się już pożegnać Tomasz Lis, wskazywany przez nowe władze jako przykład nieobiektywnego dziennikarstwa. Wszyscy spodziewają się, że z widzami pożegna się też szef Wiadomości Piotr Kraśko.

"Odszedł Mój Mistrz" - gwiazdy żegnają Wojciecha Młynarskiego! Zobacz ich wzruszające wpisy!

Paulina Młynarska i bojkot TVP

Paulina Młynarska w ostrym felietonie na portalu Onet.pl zapowiedziała, że chce się solidaryzować z odchodzącymi kolegami. Porównała obecną sytuację do stanu wojennego. Po jego wprowadzeniu, w 1981 roku, wielu twórców rozpoczęło bojkot ówczesnej telewizji państwowej.

Czy w dzisiejszych warunkach, kiedy nie ma w Polsce, nad czym ubolewam, związków zawodowych twórców i dziennikarzy audiowizualnych, nowy bojkot jest możliwy? Najbliższe dni pokażą odpowiedź na to pytanie - pisze.

Dziennikarka i podróżniczka ma nadzieję, że środowisko dziennikarskie okaże solidarność:

Ja taką solidarność deklaruję. I z całą pewnością nie będę odwiedzała żadnego z programów w mediach publicznych - zapowiada w Onet.

Jak jej bojkot ma się do sytuacji jej siostry - Agaty Młynarskiej, która jest twarzą TVP. Ostatnio prowadzi popularny popołudniowy program “Świat się kręci”. Co stanie się teraz z prezenterką? Przekonamy się pewnie w najbliższych tygodniach.

Zgadzacie się z Pauliną Młynarską?

 

Paulina Młynarska

Paulina Młynarska
ONS

 

Paulina z siostrą Agatą i tatą Wojciechem Młynarskim

Agata Młynarska, Wojciech Młynarski, Paulina Młynarska
ONS

 

Kuba Wojewódzki, Paulina Młynarska
East News/ONS
Newsy
Kuba Wojewódzki o bojkocie TVP przez Paulinę Młynarską! Napisał też kilka słów o jej siostrze Agacie...
Kuba Wojewódzki o bojkocie TVP przez Paulinę Młynarską! Napisał też kilka słów o jej siostrze Agacie...

Kuba Wojewódzki skomentował bojkot mediów publicznych, który zapowiedziała Paulina Młynarska. Showman odniósł się do słów znanej dziennikarski. Kuba Wojewódzki o Paulinie Młynarskiej Najpierw Paulina Młynarska nie pozostawiła na Kubie Wojewódzkim suchej nitki za słynną już aferę z Jerzym Zelnikiem w roli głównej, a teraz showman komentuje słowa dziennikarki. O co chodzi? Na początku roku w swoim felietonie na łamach Onet.pl Paulina Młynarska zapowiedziała bojkot mediów publicznych. Tym gestem chciała wyrazić swoją solidarność wobec kolegów, pracujących (bądź zwalnianych) z TVP oraz Polskiego Radia. Ja taką solidarność deklaruję. I z całą pewnością nie będę odwiedzała żadnego z programów w mediach publicznych - napisała Młynarska. O zapowiedzi Pauliny Młynarskiej pisało wiele portali internetowych. Informacja dotarła również do Kuby Wojewódzkiego, który w swoim tekście na łamach "Polityki" skomentował słowa Młynarskiej: Paulina Młynarska poinformowała, że rozpoczyna bojkot mediów publicznych w ramach solidarności z koleżankami i kolegami z TVP i polskiego radia. Dziennikarka obiecała, że nie odwiedzi już żadnego programu. Czekam z niecierpliwością, aż dołączy się do niej siostra Agata. Przypomnijmy, że Agata Młynarska prowadzi obecnie popularny program popołudniowy "Świąt się kręci", który emitowany jest na antenie telewizji publicznej. Paulina Młynarska  pracuje w radiu. Jak podaje „Media Marketing Polska” od 4 lutego poprowadzi autorski program #kochaniekocha w Radiu Kolor. Paulina będzie zapraszać znane osoby i rozmawiać z nimi m.in. o miłości, bliskości w związkach, a także zdradzie i sercowych rozterkach.   Zobacz też: Hanna Lis zwolniona z TVP! Pożegnała się z widzami!   Kuba Wojewódzki skomentował bojkot mediów publicznych przez Paulinę Młynarską  ...

Piotr Kraśko i Agata Młynarska w Świat się kręci
Newsy
Piotr Kraśko żegna się z widzami Wiadomości: "Widzimy się dziś po raz ostatni..."
Piotr Kraśko żegna się z widzami Wiadomości: "Widzimy się dziś po raz ostatni..."

Piotr Kraśko pożegnał się z widzami “Wiadomości” i zrobił to z taką miną, że… Ale od początku. Kraśko żegna się z widzami To było emocjonujące wydanie Wiadomości TVP. Chwilę po tym jak posłowie przegłosowali w Sejmie ustawę pozwalającą na niemal natychmiastową zmianę władz telewizji publicznej, Piotr Kraśko rozpoczął program. Wszyscy pewnie czekają co się wydarzy pod koniec “Wiadomości”… - powiedział prowadzący zapowiadając jeden z pierwszych materiałów. Rzeczywiście, polityczna decyzja w Sejmie sprawia, że (jeśli ustawę przyjmie też senat, podpisze prezydent i wydrukuje rząd - red.) prawdopodobnie   już od nowego roku telewizja będzie miała nowe władze . Będą one wyznaczone bezpośrednio przez PiS, bo tak mówi nowa ustawa. A władze mogą nie chcieć, by szefem najpopularniejszego programu informacyjnego w Polsce był Piotr Kraśko, wskazywany przez prawicę jako dziennikarz nieobiektywny. To przeciw niemu w ostatni poniedziałek jeden z prawicowych tygodników wyciągnął naprawdę ciężkie działa, porównując Kraśkę do propagandystów z czasów stanu wojennego. Stąd też wielu widzów w napięciu czekało na to, co Kraśko powie na koniec. A ten powiedział… Widzimy się dziś po raz ostatni… - i zawiesił głos. Dopiero po krótkiej przerwie dodał... - W tym roku . Następnie złożył wszystkim widzom życzenia noworoczne i podziękował, za to, że są, bo dzięki nim jest to wciąż najchętniej oglądany program informacyjny w Polsce. Myślicie, że zobaczymy jeszcze Piotra Kraśkę po nowym roku w “Wiadomościach”?   Piotr Kraśko jest ostatnio celem ataków   Piotr z żoną i dziećmi

Anna Popek, Artur Orzech, Agata Młynarska w programie "Świat się kręci"
ONS
TV-Show
A jednak! Koniec programu "Świat się kręci". Od września nowe show w TVP!
A jednak! Koniec programu "Świat się kręci". Od września nowe show w TVP!

TVP nie pokaże po wakacjach programu "Świat się kręci"! Nowe władze Telewizji Publicznej zdecydowały o zakończeniu emisji programu, który od początku prowadziła Agata Młynarska . Co pojawi się w jesiennej ramówce TVP zamiast "Świat się kręci"?   Koniec Świat się kręci! We wrześniu nowy program w TVP Jak podają wirtualnemedia.pl, TVP pracuje nad własnym programem informacyjno-rozrywkowym, który trafi na antenę jesienią. Po wakacjach powracamy z nową formułą wyprodukowaną całkowicie własnymi środkami TVP. Będzie to program informacyjno-rozrywkowy, nad  którym prace idą pełną parą - przekazało portalowi Wirtualnemedia.pl centrum informacji TVP. Przypominamy, że kilka dni temu z programem "Świat się kręci" pożegnała się Agata Młynarska . Prezenterka na antenie powiedziała, że to jej ostatni odcinek " Świat się kręci " w tym sezonie i nie wie, czy zobaczy się z widzami po wakacjach, ale sam fakt, że zdecydowała się na takie emocjonalne pożegnanie wskazywał na to, że szanse na powrót jej programu po wakacjach są bardzo małe. Teraz już wiadomo, że program nie pojawi się jesienią na antenie. Czy nowe show poprowadzi Anna Popek? Wiele na to wskazuje, bo to właśnie ona jest teraz ulubienicą nowych władz TVP.   ZOBACZ:  Anna Popek w TVP idzie jak burza! Dziennikarka poprowadzi kolejny program. A my wiemy jaki!   Agata Młynarska była bardzo wzruszona podczas pożegnania z widzami TVP Dziś Artur Orzech poprowadził ostatni odcinek Świat się kręci Czy nowy program poprowadzi Anna Popek?

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner