Władimir Putin i Kabajewa
AP/EAST NEWS, ASSOCIATED PRESS/East News
Newsy

Władymir Putin ma dwóch nieślubnych synów? Matką ma być jego wieloletnia kochanka

Liczba potomków Władymira Putina jest wciąż owiana tajemnicą, jednak media dochodzą do zaskakujących informacji. Szwajcarski dziennik ujawnił kolejne fakty.

Władymir Putin zawsze pilnie strzegł swojej prywatności. Jeśli w rosyjskich mediach pojawiły się zbyt prywatne informacje na temat prezydenta Federacji Rosyjskiej, autorzy artykułów musieli liczyć się z pociągnięciem do odpowiedzialności, a pisma publikujące podobne treści z dnia na dzień znikały z rynku. Nic więc dziwnego, że badaniem życia rosyjskiego polityka zajmują się przede wszystkim media zagraniczne. Dość zajmującą kwestią są dzieci agresora, które w wyniku działań swojego ojca nie ujawniają swojego pochodzenia i żyją zazwyczaj poza granicami Rosji. Życie w ukryciu w dzisiejszych czasach jest jednak niemal niemożliwe, dlatego dziennikarze  wciąż ujawniają nowe fakty. Szwajcarski dziennik "SonntagsZeitung" przyjrzał się długo przebywającej długo na terenie tego kraju Alinie Kabajewej, nazywanej "kochanką Putina". Dawna gimnastyczka zajmuje się dwójką swoich synów, których ojcem ma być prezydent Rosji.

"Love Never Lies": Maja Bohosiewicz zdradza, jak działa eye detect. WYWIAD

Władymir Putin ma dwóch synów? "Alina nie miała innych mężczyzn"

Romans Aliny Kabajewej i Władimira Putina nigdy nie został oficjalnie potwierdzony. Wiadomo jednak było, że rosyjską gimnastyczkę, która później zajęła się polityką, łączyły zażyłe stosunki z prezydentem. Alina Kabajewa otwarcie popierała Putina, co nie zmieniło się nawet w momencie gdy Rosja zaatakowała Ukrainę. 

Po wybuchu wojny życie Rosjan diametralnie się zmieniło. Rosyjscy oligarchowie, obywatele Federacji Rosyjskiej, a nawet bliscy Putina muszą płacić ogromną cenę za decyzje dyktatora. Wiadomo, że działania ojca wpłynęły na "ukochane dziecko Putina", jego córki zniknęły z mediów społecznościowych i ukryły się przed światem. Także Alina Kabajewa ukrywała się przez długi czas w Szwajcarii, gdzie przebywała z dwójką swoich synów. Szwajcarscy dziennikarze nie mają wątpliwości, że chłopcy to dzieci Władimira Putina.

Alina Kabajewa jest rzekomą kochanką Władimira Putina
imago/Beautiful Sports/EAST NEWS

Zobacz także: Córka Władimira Putina ma ogromne problemy. Rozpad małżeństwa to dopiero początek zmartwień

Ojcem dzieci Aliny Kabajewej zdaniem dziennikarzy z "SonntagsZeitung" z pewnością jest Władimir Putin. Gimnastyczka raz wchodząc w romans z Putinem nie spotykała się już później z innymi mężczyznami.

- Związek Aliny z Putinem jest prawdziwy. Ojcem jej dzieci, dwóch synów, jest Putin. Alina nie miała innego partnera. To byłoby dla niej zbyt niebezpieczne - zapewnia informator "SonntagsZeitung".

Ów informator podobno był obecny przy narodzinach pierwszego chłopca. Poród ten miał miejsce w 2015 roku w Szwajcarii. Drugie dziecko pary przyszło na świat w Moskwie, w 2019 roku. 

Władymir Putin i Alina Kabajewa na wręczaniu nagród
SERGEI CHIRIKOV/East News

Zobacz także: Gerard Depardieu publicznie skrytykował Władimira Putina. Teraz może ponieść surową karę

Alina Kabajewa w momencie, gdy Rosja zaatakowała Ukrainę ukrywała się w Szwajcarii. Ta informacja szybko pojawiła się w mediach, a obywatele dotąd neutralnego kraju stworzyli petycję do rządu o natychmiastową, przymusową deportację gimnastyczki, która z taką otwartością i dumą popiera zbrodnicze działania Putina. Kochanka rosyjskiego dyktatora opuściła już Szwajcarię i wróciła do Moskwy. Nie wiadomo czy w powrocie tym towarzyszyli jej synowie.

Gimnastyczka udowodniła, że w swoim kraju czuje się bezpieczna. Alina Kabajewa wyszła z ukrycia, biorąc udział w festiwalu gimnastyki artystycznej, który zresztą sama zorganizowała. Co więcej, pojawiły się plotki, że Alina Kabajewa szykuje się już do ogłoszenia "triumfu Rosji nad Ukrainą".

Alina Kabajewa urodziła dziecko Władimira Putina?

Zobacz także: Włamali się do willi córki Putina i pokazali, jak wygląda po ataku Rosji na Ukrainę

Władymir Putin jest oficjalnie ojcem dwóch córek, Marii i Kateriny. Nieoficjalnie podaje się jednak, że Putin ma aż 7 nieślubnych dzieci, dwoje z nich to zdaniem "SonntagsZeitung" synowie Kabajewej.

Alina Kabajewa urodziła dziecko Władimira Putina?

Alina Kabajewa będzie świętowała zwycięstwo Rosji nad Ukrainą
imago/Beautiful Sports/EAST NEWS
Newsy
Domniemana kochanka Putina ogłosi zwycięstwo Rosji nad Ukrainą? "Najbardziej niesmaczny występ"
Opisywana przez media jako kochanka Putina Alina Kabajewa zaskoczyła drogą kreacją i śladami operacji plastycznych na imprezie w Moskwie. Teraz szykuje się do kontrowersyjnego wystąpienia.

Niedawno Alina Kabajewa po raz pierwszy od wybuchu wojny na Ukrainie wystąpiła publicznie. Domniemana kochanka Władimira Putina pojawiła się w Moskwie podczas organizowanego przez siebie festiwalu gimnastyki artystycznej "Alina". Rosyjska mistrzyni olimpijska zszokowała zagraniczne media kontrowersyjną przemową. Była gimnastyczka pokazała się w bardzo drogiej kreacji. Gdy rozmawiała z dziennikarzami, za jej plecami widać były literę "Z", która stała się symbolem ataku Rosji na Ukrainę. Redakcja magazynu "Cosmopolitan" zauważyła, że w ostatnim czasie Alina Kabajewa prawdopodobnie poddała się operacjom plastycznym. Teraz "słońce rosyjskiej gimnastyki" podobno szykuje się do jeszcze bardziej szokującego wystąpienia! Alina Kabajewa ogłosi ogłosi zwycięstwo Rosji nad Ukrainą? Skandaliczne doniesienia o domniemanej kochance Putina W kwietniu domniemana kochanka Władimira Putina wyszła z ukrycia i rozmawiała z dziennikarzami podczas festiwalu gimnastyki artystycznej, który odbył się  w moskiewskiej VTB Arenie. Alina Kabajewa po raz kolejny udowodniła, że popiera działania prezydenta Federacji Rosyjskiej. Mistrzyni olimpijska, która uniknęła ostatnio sankcji ze strony Stanów Zjednoczonych, wystąpiła na tle litery "Z", w luksusowej kreacji za 1600 dolarów. Jak donosi niemiecki dziennik "Bild" teraz była gimnastyczka szykuje się do ogłoszenia triumfu Rosji nad Ukrainą. Zobacz także:   Steven Seagal obchodził 70. urodziny w Moskwie. Amerykański gwiazdor poparł Rosję Najbardziej niesmaczny występ Aliny Kabajewej dopiero nastąpi - czytamy w tabloidzie. Niemieccy dziennikarze ustalili, że domniemana kochanka Władimira Putina ma celebrować zwycięstwo Federacji Rosyjskiej nad Ukrainą w Dzień Zwycięstwa, który w Moskwie obchodzony jest 9 maja. Odkąd prezydent...

Przyjaciółki apelują do kochanki Putina
imago/Beautiful Sports/Pool Sputnik Kremlin/Associated PressEAST NEWS/
Newsy
Przyjaciółki kochanki Władimira Putina błagają, by przekonała go, aby zakończył wojnę! 
Alina Kabajewa, kochanka Władimira Putina, może być jedyną osobą, która wpłynie na jego decyzje? Przyjaciółki błagają ją, by porozmawiała z prezydentem Rosji,

Alina Kabajeva to domniemana partnerka Władimira Putina. Najbardziej popularna, rosyjska gimnastyczka doczekała się nawet czwórki dzieci z prezydentem Rosji. Dwóch córek bliźniaczek i dwóch synów. Aktualnie Kabajeva przebywa razem z dziećmi w Szwajcarii, ale bynajmniej nie znajduje się na neutralnym gruncie. Podpisano już petycję, by rząd Szwajcarii wydalił ją z kraju: "Dołącz do swojego Führera" - czytamy w petycji. Dodatkowo przyjaciółki Aliny apelują, by jako najbliższa osoba Putina, wpłynęła na jego decyzje i powstrzymała wojnę w Ukrainie. Alina Kabajewa jako jedyna może wpłynąć na Władimira Putina? "On nikogo nie słucha, ale może mógłby posłuchać jej" Alina Kabajewa od lat ukrywa się przed mediami. "Kochanka Putina", jak mówi się o najlepszej rosyjskiej gimnastyczce, nigdy nie była mu "oficjalnie" bliska. Gdy jedna z rosyjskich gazet napisała o ich zaręczynach, dzień później przestała istnieć. Oficjalnie Władimir Putin miał jedną żonę, z którą był prawie 30 lat. Gimnastyczka niestety może popierać putinowską politykę, bo jeszcze mieszkając w Rosji, była czynną działaczką prokremlowskiej partii. Mimo że Alina Kabajewa ukrywa się przed mediami, to jej bliskie koleżanki podobno próbują przekonać ją, by wpłynęła na okrutne działania swojego męża. Dziennikarze nowojorskiego portalu "Page six" dotarli do osoby, która zdradziła, że przyjaciółki Kabajewej przekonują ją do tego, by porozmawiała z mężem: - Błagają ją, by poleciała do Moskwy i przekonała go, by zakończył wojnę. Wydaje się, że on nikogo nie słucha, ale może mógłby posłuchać jej - zdradza źródło "Page six" i dodaje: - Putin jest pilnie strzeżony. Alina mówi, że nie wie, czy może...

Alina Kabajewa pokazała się publicznie po wybuchu wojny na Ukrainie
NATALIA KOLESNIKOVA/AFP/East News/imago/Beautiful Sports/EAST NEWS
Newsy
Domniemana kochanka Putina wyszła z ukrycia. Alina Kabajewa wywołała burzę w mediach
Po raz pierwszy od wybuchu wojny Alina Kabajewa wystąpiła publicznie. Pojawiła się na tle litery "Z". Wszyscy zastanawiają się, co stało się z jej twarzą.

Odkąd Władimir Putin podjął decyzję o zaatakowaniu Ukrainy, wiele mówi się o jego domniemanej kochance, która nagle zniknęła. Niektórzy sądzili, że Alina Kabajewa została przez prezydenta Federacji Rosyjskiej umieszczona w bezpiecznym schronie gdzieś na Syberii. Później do mediów trafiły doniesienia, według których była gimnastyczka ukryła się w strzeżonej rezydencji na terenie Europy Zachodniej. Wreszcie Alina Kabajewa wyszła z ukrycia i po raz pierwszy od wybuchu wojny wystąpiła publicznie. Kontrowersje wywołała nie tylko litera "Z", na tle której stała mistrzyni olimpijska, ale również bardzo kosztowna kreacja i zmiany wyglądu. Domniemana kochanka Putina wystąpiła w Moskwie. Alina Kabajewa miała na sobie sukienkę za ponad 7 tysięcy złotych Jeszcze do niedawna podejrzewano, że domniemana kochanka Putina ukrywa się wraz z dziećmi w Szwajcarii. Najwyraźniej jednak Alina Kabajewa chce być blisko prezydenta Federacji Rosyjskiej. Po wielu tygodniach milczenia mistrzyni olimpijska pokazała się publicznie podczas organizowanego przez siebie festiwalu gimnastyki artystycznej "Alina". Impreza sportowa odbyła się w Moskwie. Zobacz także:   Steven Seagal obchodził 70. urodziny w Moskwie. Amerykański gwiazdor poparł Rosję         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Ekaterina Sirotina (@ekaterina_sirotina_official) Alina Kabajewa od razu przyciągnęła uwagę mediów z kilku powodów. Dziennikarze zauważyli, że domniemana kochanka Władimira Putina miała na sobie wartą ponad 1600 dolarów sukienkę, zaprojektowaną...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik