Niedawno Alina Kabajewa po raz pierwszy od wybuchu wojny na Ukrainie wystąpiła publicznie. Domniemana kochanka Władimira Putina pojawiła się w Moskwie podczas organizowanego przez siebie festiwalu gimnastyki artystycznej "Alina". Rosyjska mistrzyni olimpijska zszokowała zagraniczne media kontrowersyjną przemową. Była gimnastyczka pokazała się w bardzo drogiej kreacji. Gdy rozmawiała z dziennikarzami, za jej plecami widać były literę "Z", która stała się symbolem ataku Rosji na Ukrainę. Redakcja magazynu "Cosmopolitan" zauważyła, że w ostatnim czasie Alina Kabajewa prawdopodobnie poddała się operacjom plastycznym. Teraz "słońce rosyjskiej gimnastyki" podobno szykuje się do jeszcze bardziej szokującego wystąpienia!

Reklama

Alina Kabajewa ogłosi ogłosi zwycięstwo Rosji nad Ukrainą? Skandaliczne doniesienia o domniemanej kochance Putina

W kwietniu domniemana kochanka Władimira Putina wyszła z ukrycia i rozmawiała z dziennikarzami podczas festiwalu gimnastyki artystycznej, który odbył się w moskiewskiej VTB Arenie. Alina Kabajewa po raz kolejny udowodniła, że popiera działania prezydenta Federacji Rosyjskiej. Mistrzyni olimpijska, która uniknęła ostatnio sankcji ze strony Stanów Zjednoczonych, wystąpiła na tle litery "Z", w luksusowej kreacji za 1600 dolarów. Jak donosi niemiecki dziennik "Bild" teraz była gimnastyczka szykuje się do ogłoszenia triumfu Rosji nad Ukrainą.

Zobacz także: Steven Seagal obchodził 70. urodziny w Moskwie. Amerykański gwiazdor poparł Rosję

imago/Beautiful Sports/EAST NEWS

Najbardziej niesmaczny występ Aliny Kabajewej dopiero nastąpi - czytamy w tabloidzie.

Niemieccy dziennikarze ustalili, że domniemana kochanka Władimira Putina ma celebrować zwycięstwo Federacji Rosyjskiej nad Ukrainą w Dzień Zwycięstwa, który w Moskwie obchodzony jest 9 maja. Odkąd prezydent Rosji doszedł do władzy, to najgłośniej świętowana uroczystość w całym kraju, która przypada w rocznicę zakończenia II wojny światowej.

East News/SERGEI GUNEYEV/AFP

Według mediów, podczas tegorocznych obchodów w Moskwie pojawi się 11 tysięcy osób, 131 jednostek sprzętu naziemnego oraz 77 samolotów i śmigłowców. Trzy dni później Alina Kabajewa będzie świętowała swoje 39. urodziny. W obliczu ostatnich wydarzeń wielu ekspertów uważa, że Stany Zjednoczone powinny jak najszybciej nałożyć sankcje na cieszącą się bogactwem mistrzynię olimpijską.

ALEXANDER VILF/AFP/East News

Zobacz także: Gerard Depardieu publicznie skrytykował Władimira Putina. Teraz może ponieść surową karę

Reklama

W trakcie festiwalu gimnastyki artystycznej na palcu Aliny Kabajewej zauważono obrączkę. Zaraz po tym pojawiły się spekulacje na temat potajemnego ślubu Władimira Putina z domniemaną kochanką.

AFP/EAST NEWS
Reklama
Reklama
Reklama