Wiktoria Grycan ma torebkę za 35 tysięcy
ONS

Wiktoria Grycan jeszcze kilka miesięcy temu chętnie pokazywała się na salonach w towarzystwie mamy i pozowała z uśmiechem fotoreporterom. Kariera Grycanek nie potoczyła się jednak tak, jak mogłyby sobie tego życzyć i media najzwyczajniej przestały o nich pisać. Celebrytki próbują jednak zaistnieć na Instagramie, gdzie chwalą się luksusowym życiem. Przypomnijmy: Grycanka pokazała torebkę za 35 tysięcy. Chodzą z nią światowe gwiazdy

Zdjęcia Grycanki wywołują sporo kontrowersji na Instagramie i to z różnych powodów. Wielu internautów kwestionuje oryginalność produktów, którymi chwali się Wiktoria i twierdzi, że są to po prostu podróby. Sporo komentarzy zdążył też wywołać już najnowszy kolaż zdjęć młodej celebrytki, na którym ma podejrzanie mocno wydęte i wręcz spuchnięte usta. Kwestia odpowiedniej miny czy nastoletnia Grycanka skorzystała z dobrodziejstw kolagenu lub innego kwasu?

Jedno jest pewne - Wiktoria jest mocno wpatrzona w Kim Kardashian i patrząc na jej zdjęcia chyba nie musimy tłumaczyć, skąd taki wniosek. Dobry wybór idolki?

Zobacz: Grycanka ma diament wart 3 miliony dolarów?! Pokazała zdjęcia błyskotki

 

Czułości Grycanów na wakacjach:

Więcej na temat Wiktoria Grycan