Wiktoria Gąsiewska z bratem w Tunezji Wiktoria Gąsiewska z bratem w Tunezji Wiktoria Gąsiewska z bratem w Tunezji Wiktoria Gąsiewska w Tunezji Wiktoria Gąsiewska z bratem w Tunezji
Wiktoria Gąsiewska z bratem w Tunezji
1/7
Wiktoria Gąsiewska z bratem w Tunezji

 

Wiktoria Gąsiewska początek czerwca spędziła w słonecznej Tunezji! Towarzyszył jej brat, Mateusz Gąsiewski, znany z serialu "Na wspólnej"! Dlaczego nie chłopak, Adam Zdrójkowski? Udało nam się  tego dowiedzieć! ;)

 

Wiktoria Gąsiewska uwielbia podróżować (kto z nas nie lubi?:), zwłaszcza z bratem, o dwa lata starszym Mateuszem. Na wyjeździe w Tunezji rodzeństwo nie tylko nie tylko opalało się i kąpało w morzu, ale również sporo zwiedzało! Mateusz i Wiktoria odwiedzili m.in. Kartaginę, koloseum El Jem czy miasteczko uważane ze tunezyjskie Santorini - czyli urocze Sidi Bou Said! Co Wiktorii podobało się najbardziej w Tunezji? I jak Gąsiewska prezentowała się w seksownym kostiumie kąpielowym? Zobaczcie na kolejnych slajdach!


Zobacz: Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się pierścionkiem na wakacjach w Tunezji! Ten gest wygląda na... sami zobaczcie!

 

 

2/7
Wiktoria Gąsiewska z bratem w Tunezji

 

Wiktoria Gąsiewska wybrała się na wakacje z bratem, Mateuszem Gąsiewskim (który niedawno próbował swoich sił na castingach do Top Model)! Są do siebie bardzo podobni. Co aktorce "rodzinki.pl" podobało się najbardziej w tym kraju?

 

Ludzie i klimat, ludzie są bardzo mili, życzliwi. Na straganie dostałam bransoletkę ze słoników na szczęście. Jak tu przyjeżdżasz, to nie czujesz się osaczony, tylko otoczony miłymi ludźmi - mówi nam Wiktoria.

 

Dlaczego na wyjeździe zabrakło Adama? Zajrzyjcie na kolejną stronę!

 

3/7
Wiktoria Gąsiewska z bratem w Tunezji

 

Adam Zdrójkowski nie mógł pojechać do Tunezji ze względu na zdjęcia do "rodzinki.pl". Ponadto - szykował również imprezę na swoje 18. urodziny:

 

My z bratem często podróżujemy, lubimy wyjeżdżać za granice, zwiedzać... Adam nie mógł, zaczęła się rodzinka.pl, ponadto - planuje swoje 18. urodziny, a więc czeka na mnie w Warszawie. A ja pojechałam się ładnie opalić, żeby dobrze wyglądać na jego imprezie - mówi nam Wiktoria.

 

Zobacz: Wiemy, co Adam Zdrójkowski dostał na 18. urodziny od Wiktorii Gąsiewskiej!

 

4/7
Wiktoria Gąsiewska w Tunezji

 

Nawet nie wiedzieliśmy, że Wiktoria jest tak zgrabna! W kostiumach kąpielowych prezentowała się naprawdę świetnie! 

 

Zobacz: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski nie mogli się od siebie odkleić po finale "Tańca z Gwiazdami" NAMIĘTNE ZDJĘCIA

 

6/7
Wiktoria Gąsiewska w Tunezji
7/7
Wiktoria Gąsiewska w Tunezji
Więcej na temat Wiktoria Gąsiewska