ONS
Zobaczcie tylko TE zdjęcia!
1/5
ONS

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski pojawili się na wczorajszym finale "Tańca z Gwiazdami" i czule całowali się przed fotoreporterami. Młoda aktorka brała udział w 8. edycji programu, ale niestety odpadła w 3. odcinku tanecznego show. Wczoraj jednak wróciła na parkiet, by dać ostatni popis swoich umiejętności w towarzystwie wszystkich uczestników. Adam cały czas wspierał ukochaną, bo sam przerabiał to już wcześniej. Zdrójkowski tańczył w 6. edycji programu. Pamiętacie? 

 

Zobacz też: Kulisy pierwszego pocałunku Adama Zdrójkowskiego z Julią Wieniawą są komiczne! Ile mieli lat?

 

Tuż po wczorajszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski postanowili zademonstrować jak bardzo się kochają. Gorące zdjęcia znajdziesz w naszej galerii. Przejdź na następny slajd.

2/5
ONS

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski są parą już prawie rok. Poznali się na planie serialu "Rodzinka.pl" i tam narodziła się ich miłość. Zakochani chętnie publikują wspólne zdjęcia i wychodzą razem na imprezy. 

 

Zobacz także: Koniec "Rodzinki.pl"?! Małgorzata Kożuchowska straci kolejny serial? "Boscy czasy świetności mają już za sobą"

3/5
ONS

W programie Kuby Wojewódzkiego Wiktoria Gąsiewska zdradziła, że Adam pieszczotliwie mówi do niej "Minia". Co jeszcze powiedziała o swoim związku w show TVN? 

 

Zobacz tu: Ile dziewczyn przed Wiktorią Gąsiewską miał Adam Zdrójkowski? Aktorka zdradziła to u Wojewódzkiego!

4/5
ONS

Wczoraj pierwszy raz przed fotoreporterami Adam Zdrójkowski zdecydowanym ruchem przyciągnął ukochaną do siebie i zaczął ją całować! 

 

Zobacz: Gąsiewska i Zdrójkowski spędzili romantyczny weekend w Sopocie. Ich DWA zdjęcia robią furorę w sieci! 

5/5
ONS

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska są jedną z najmłodszych par w polskim show-biznesie. Te zdjęcia są dowodem na to, że szczęścia w miłości im nie brakuje. Więc życzymy im wytrwałości!