Party Stories
Adam Zdrójkowski całuje Wiktorię Gąsiewską w czerwonej sukience
Newsy

Jak Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski będą świętować czwartą rocznicę związku? Zapowiada się bardzo romantycznie...

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski jadą na egzotyczne wakacje! Wiemy, gdzie będą świętować 4. rocznicę związku!

Od kilku miesięcy nie milkły spekulacje na temat związku Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego.  Co rusz pojawiały się plotki, że para definitywnie się rozstała. Powód? Kiedyś aktorska para bardzo chętnie dzieliła się ze swoimi fanami życiem prywatnym – zamieszczali dużo wspólnych zdjęć czy relacji na InstaStory. Jednak od pewnego czasu ich wspólna aktywność została mocno ograniczona, a zdjęcia, na których są razem, pojawiają się na ich profilach sporadycznie. Okazuje się, że to celowa taktyka Wiktorii i Kuby, którzy w ten sposób chcieli odwrócić uwagę mediów od swojego życia prywatnego. W wywiadzie z "Party" Gąsiewska zdradziła, że jej związek ze Zdrójkowskim ma się bardzo dobrze i wkrótce będą świętować kolejną rocznicę swojej miłości.

Jestem dość stała w uczuciach. (...) Za chwilę będziemy świętować z Adamem czwartą rocznicę. (...) Toleruję bałaganiarstwo, muchy w nosie. Jestem tolerancyjna i potrafię wiele znieść. Nie umiałabym wybaczyć zdrady – wyznała.

Wiktoria Gąsiewska rozstała się z Adamem Zdrójkowskim? Jej odpowiedź mocno nas zaskoczyła!

Gąsiewska i Zdrójkowski świętują czwartą rocznicę związku!

4. rocznicę związku Wiktoria i Adam będą obchodzić dopiero w wakacje. Nie wiadomo jednak, jak wtedy będą wyglądały ich grafiki, dlatego już wkrótce wybierają się we wspólną podróż. Co zaplanowali? Na początku roku Wiktoria weszła na plan nowego serialu Polsatu "Kowalscy kontra Kowalscy". Aktorka zagra tam Elę - piękną nastolatkę, o której względy walczą Janek Kowalski (Patryk Cebulski) i Nikodem Kowalski (Kuba Zdrójkowski). Zdjęcia potrwają do końca lutego, dlatego dopiero wtedy Wiktoria będzie mogła pojechać na urlop z ukochanym. Aktorka przyznała, że jej chłopak bardziej lubi zwiedzać, ona zaś preferuje wypoczynek na plaży.

Adam lubi zwiedzać, a ja marzę, żeby spokojnie poleżeć na plaży (śmiech). Może się uda, bo w marcu wyjeżdżamy na urlop nad ocean. To będą moje pierwsze wakacje od dwóch lat i zarazem prezent urodzinowy - mówi "Party" Wiktoria.

13 marca Gąsiewska skończy 22 lata i wszystko wskazuje na to, że ten dzień będzie spędzać z Adamem Zdrójkowskim w kameralnym hotelu pod palmami tuż obok wymarzonej plaży z białym piaskiem.

Cały wywiad z Wiktorią Gąsiewską przeczytasz w nowym "Party".

Klaudia Halejcio w ciąży na okładce

Niedługo aktorkę zobaczymy w nowym serialu Polsatu "Kowalscy kontra Kowalscy".

Kowalscy kontra Kowalscy - nowy serial Polsatu
Przemek Kulikowski

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w Pradze
Instagram
Newsy
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski szykują się do ślubu? Jest komentarz gwiazdy!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski są parą już od ponad dwóch lat. Wiktoria i Adam poznali się wiele lat temu, ale mocno zbliżyli się do siebie dopiero na planie serialu "Rodzinka.pl". Dziś zakochani tworzą jeden z najgorętszych związków polskiego show-biznesu. Po tym, jak para wzięła udział w programie "Dance, dance, dance" wszyscy zaczęli zastanawiać się, czy wkrótce usłyszymy o ich ślubnych planach. Media informowały, że zakochani chcą ze sobą zamieszkać. Czy kolejnym krokiem będzie ślub? Wiktoria Gąsiewska skomentowała plotki na temat jej związku! Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski szykują się do ślubu? Wiktoria Gąsiewska w jednym z najnowszych wywiadów odniosła się do medialnych doniesień na temat jej związku. Czy to prawda, że razem z Adamem Zdrójkowskim wkrótce powiedzą sobie sakramentalne "tak"? Gwiazda "Rodzinki.pl" zdementowała plotki dotyczące jej rzekomego ślubu! Co więcej, aktorka zdradza, że wcale nie mieszka ze swoim chłopakiem! Nie zamieszkałam z Adamem ani nie jesteśmy zaręczeni. Mam dopiero dwadzieścia lat i jeszcze dużo czasu na takie poważne decyzje- powiedziała w rozmowie z magazynem "Twoje imperium". Wygląda więc na to, że na inforamcje o ślubnych planach Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego musimy jeszcze poczekać! Przypominamy, że Ida Nowakowska w rozmowie z nami przyznała, że miała nadzieję, że Adam oświadczy się Wiktorii w finale "Dance, dance, dance"!  Wiktoria Gąsiewska zdementowała plotki o ślubie z Adamem Zdrójkowskim. Aktorka zdradziła również, że nie mieszka ze swoim partnerem.   

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner