Party Stories
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na planie "Dance, dance, dance"
Mat. prasowe/fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
Newsy

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się?! Po tych słowach już nikt nie będzie miał wątpliwości!

Kryzys w związku czy może rozstanie? Adam Zdrójkowski zdradza, czy wciąż spotyka się z Wiktorią Gąsiewską.

"Adam Zdrójkowski rozstał się z Wiktorią Gąsiewską"! Takie informacje od kilku miesięcy pojawiają się w show-biznesie. Para dodatkowo podgrzewa atmosferę nie komentując tych plotek. Co więcej, przez jakiś czas w ogóle nie wrzucali wspólnych zdjęć na media społecznościowe, nie pojawiali się też razem na imprezach. Co się naprawdę dzieje w ich związku?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska poznali się na planie "Rodzinki.pl". Najpierw stworzyli związek w serialu, a od lipca 2017 roku także w życiu prywatnym. Czy szczęśliwy? Plotki o kryzysie pojawiają się regularnie od kilku miesięcy. W rozmowie z "Party" sami zainteresowani zdradzili, jak jest naprawdę.

Ustaliliśmy, że nie będziemy rozmawiać o naszym życiu prywatnym, bo te "afery" tylko nam szkodzą. Nie musimy się nikomu tłumaczyć - kwituje Wiktoria Gąsiewska.

Adam też ma już dość spekulacji, dotyczących ich rozstania. Nie ukrywa, że oboje z Wiktorią są uparci, mają lepsze i gorsze dni i, jak każda para, zdarza im się ostro kłócić.

Kłócimy się, miewamy ciche dni, ale dochodzimy do porozumienia. Między mną a Wiktorią nic się nie zmieniło, ale wyraźnie to komuś przeszkadza. Wciąż jesteśmy razem – uspokaja Zdrójkowski.

Obecnie Wiktoria i Adam rzeczywiście widują się rzadziej. Gąsiewska kręci serial online "Będzie dobrze, kochanie". Zdrójkowski starał się ratować swój shot-bar "Rykowisko", który otworzył ze wspólnikiem półtora roku temu. Niestety, na początku maja lokal trzeba było zamknąć. Na razie Adam nie ma tez żadnych zawodowych propozycji. Co dalej z jego karierą? Czy ma na siebie nowy pomysł? Tego dowiesz się z nowego wydania "Party".

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan będą mieć syna. Okładka
Party

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska znów mają kryzys w związku?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski przytulają się
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
rodzinka.pl: Agata uwiedzie Ludwika?
EastNews
Newsy
Wiktoria Gąsiewska wspomina pierwsze odcinki "Rodzinki.pl" i komentuje swoją metamorfozę!
Jak młoda gwiazda komentuje decyzję władz TVP o zakończeniu emisji "Rodzinki.pl"?

Jak młoda gwiazda komentuje decyzję władz TVP o zakończeniu emisji "Rodzinki.pl"? Serial z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej, Tomasza Karolaka, Julii Wieniawy czy Wiktorii Gąsiewskiej przez wiele lat był prawdziwym hitem TVP. Produkcja miała swoją premierę na początku 2011 roku i w ekspresowym tempie podbiła serca widzów. Niestety, kilka tygodni temu okazało się, że "Rodzinka.pl" wkrótce zniknie z anteny i nie powstaną nowe odcinki serialu. Teraz Wiktoria Gąsiewska w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle skomentowała decyzję władz stacji i zdradziła, co czuje kiedy ogląda stare odcinki "Rodzinki.pl". Jak Wiktoria Gąsiewska komentuje swoją metamorfozę? Posłuchajcie, co powiedziała! Zobacz także:  Dlaczego "Rodzinka.pl" znika z TVP? Jest komentarz stacji! Wiktoria Gąsiewska w serialu "Rodzinka.pl" grała Agatę.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na planie "Dance, dance, dance"
Mat. prasowe/fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
Newsy
Adam Zdrójkowski oświadczył się Wiktorii Gąsiewskiej? Mamy komentarz aktora!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski są parą od ponad 2 lat. Wiktoria i Adam znają się od dawna, ale dopiero na planie serialu "Rodzinka.pl" pojawiło się między nimi uczucie. Dziś aktorska para tworzy jeden z najgorętszych związków w polskim show-biznesie. Od kilku miesięcy wszyscy zastanawiają się, czy zakochani są już po zaręczynach i czy wkrótce zdecydują się na ślub. Ostatnio atmosferę wokół ich związku podgrzała sama Wiktoria Gąsiewska, która w rozmowie z "Super Expressem" miała powiedzieć, że razem ze swoim partnerem cieszą się narzeczeństwem. Między nami wszystko jest dobrze. Jesteśmy młodzi, bawimy się i cieszymy narzeczeństwem, ale o ślubie ani o dzieciach jeszcze nie myślimy. Choć trzeba przyznać, że ludzie nieustannie nas o to pytają... Najpierw chcemy się nacieszyć młodością i wolnością. Na poważne decyzje przyjdzie jeszcze czas - powiedziała młoda gwiazda w rozmowie z "Super Expressem". W niektórych mediach szybko pojawiły się informacje, że para jest już po zaręczynach. My postanowiliśmy sprawdzić, czy Adam Zdrójkowski rzeczywiście oświadczył się swojej partnerce! Zobaczcie, co powiedział nam aktor "Rodzinki.pl"! Adam Zdrójkowski dementuje plotki o zaręczynach Plotki o zaręczynach Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego pojawiają się w mediach od kilku miesięcy. Para za każdym razem jednak dementowała spekulacje na swój temat. Czy tym razem informacje o gwiazdach serialu TVP są prawdziwe? Udało nam się skontaktować z Adamem Zdrójkowskim! Aktor w rozmowie z Party.pl  zdementował medialne informacje o zaręczynach z Wiktorią Gąsiewską!  Wiktoria mówiła to w innym kontekście - przyznał Adam Zdrójkowski w rozmowie z Party.pl. Przypominamy, że Wiktoria Gąsiewska...

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w Pradze
Instagram
Newsy
Wiemy, dlaczego Wiktoria Gąsiewska dała ostatnią szansę Adamowi Zdrójkowskiemu!
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zażegnali kryzys. Dlaczego aktorka zdecydowała się dać ostatnią szansę ukochanemu?

Nie są już razem! Ta wiadomość kilka tygodni temu zelektryzowała fanów Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego. I rzeczywiście coś było na rzeczy, bo para przestała dodawać jakiekolwiek swoje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Widać było, że w ich relacji rzeczywiście coś się zmieniło. Dodatkowo do mediów przeciekła informacja dotycząca poważnej awantury, do jakiej doszło między Wiktorią a Adamem na planie „Rodzinki.pl”. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski długo milczeli na ten temat. Uważaj, na kogo się otwierasz. Tylko kilka osób rzeczywiście się przejmuje, reszta jest po prostu ciekawa - napisała tajemniczo Wiktoriana Instagramie. Wszyscy zastanawiali się, co się naprawdę dzieje w związku Wiktorii i Adama. Presja mediów była tak duża, że wreszcie aktor zdecydował się skomentować całą sytuację. Na razie się nie rozstaliśmy. O to możecie być spokojni – uspokoił fanów Adam Zdrójkowski. Dlaczego Wiktoria Gąsiewska wybaczyła Adamowi Zdrójkowskiemu? Jak czytamy w „Party”, para rzeczywiście rozstała się na jakiś czas , ale zażegnała już kryzys. Co ciekawe, Wiktoria długo zastanawiała się, czy dać ukochanemu ostatnią szansę. Podobno przez kilka tygodni ignorowała jego telefony i prośby o spotkanie... Miała złamane serce, ale gdy złe emocje nieco ogasły, uczucie zwyciężyło! Wiktoria była długo nieugięta. Ale Zdrójkowski stanął na głowie i wreszcie przekonał ukochaną, żeby dała mu szansę – powiedziała w rozmowie z „Party” osoba z otoczenia pary. Na razie Wiktoria i Adam walczą, by ich związek wrócił na dawny tor. Doszli do wniosku, że dobrze zrobiłby im wspólny urlop, dlatego postanowili połączyć przyjemne z pożytecznym. Na początku stycznia pojadą w...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner