Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na planie "Dance, dance, dance"
Mat. prasowe/fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się?! Po tych słowach już nikt nie będzie miał wątpliwości!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na planie "Dance, dance, dance"
Mat. prasowe/fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

"Adam Zdrójkowski rozstał się z Wiktorią Gąsiewską"! Takie informacje od kilku miesięcy pojawiają się w show-biznesie. Para dodatkowo podgrzewa atmosferę nie komentując tych plotek. Co więcej, przez jakiś czas w ogóle nie wrzucali wspólnych zdjęć na media społecznościowe, nie pojawiali się też razem na imprezach. Co się naprawdę dzieje w ich związku?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska poznali się na planie "Rodzinki.pl". Najpierw stworzyli związek w serialu, a od lipca 2017 roku także w życiu prywatnym. Czy szczęśliwy? Plotki o kryzysie pojawiają się regularnie od kilku miesięcy. W rozmowie z "Party" sami zainteresowani zdradzili, jak jest naprawdę.

Ustaliliśmy, że nie będziemy rozmawiać o naszym życiu prywatnym, bo te "afery" tylko nam szkodzą. Nie musimy się nikomu tłumaczyć - kwituje Wiktoria Gąsiewska.

Adam też ma już dość spekulacji, dotyczących ich rozstania. Nie ukrywa, że oboje z Wiktorią są uparci, mają lepsze i gorsze dni i, jak każda para, zdarza im się ostro kłócić.

Kłócimy się, miewamy ciche dni, ale dochodzimy do porozumienia. Między mną a Wiktorią nic się nie zmieniło, ale wyraźnie to komuś przeszkadza. Wciąż jesteśmy razem – uspokaja Zdrójkowski.

Obecnie Wiktoria i Adam rzeczywiście widują się rzadziej. Gąsiewska kręci serial online "Będzie dobrze, kochanie". Zdrójkowski starał się ratować swój shot-bar "Rykowisko", który otworzył ze wspólnikiem półtora roku temu. Niestety, na początku maja lokal trzeba było zamknąć. Na razie Adam nie ma tez żadnych zawodowych propozycji. Co dalej z jego karierą? Czy ma na siebie nowy pomysł? Tego dowiesz się z nowego wydania "Party".

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan będą mieć syna. Okładka "Party"
Party

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska znów mają kryzys w związku?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski przytulają się
Instagram

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43