Party Stories
Wzruszona Cleo w programie The Voice Kids 3
Jan Bogacz/TVP
Newsy

Wielkie emocje w "The Voice Kids 3"! Ten występ doprowadził Cleo do łez

W Nowy Rok wystartował program "The Voice Kids"! Niedawno zakończyły się wokalne zmagania seniorów w "The Voice Senior", a teraz przez najbliższe tygodnie, muzycznych wrażeń będą nam dostaczać najmłodsi!

Już pierwszy odcinek trzeciej serii wokalnego talent show dla dzieci wywołał mnóstwo emocji. Nie brakowało fenomelanych wykonań oraz wzruszających historii. Kto zrobił największe wrażenie na jurorach i publiczności?

Sprawdźcie, co działo się w pierwszym, noworocznym odcinku "The Voice Kids"! 

Zobacz także: Kto zastąpi Margaret w "The Voice of Poland"? Pojawiły się pierwsze doniesienia!

Oto zwiastun wielkiego finału "The Voice Kids"! Kto otrzyma tytuł najlepszego głosu w Polsce?

Estera Kmiecik w "The Voice Kids 3"

"The Voice Kids 3" wyłonił pierwsze, wokalne talenty! Na fotelach jurorskich ponownie zasiedli Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. Jurorzy już w pierwszym odcinku musieli stanąć przed wyjątkowo trudnym zadaniem. Na scenie pojawiło się wielu niezwykle utalentowanych, młodych artystów.

Jedną z osób, która zrobiła ogromne wrażenie na jurorach była 15-letnia Estera Kmiecik. Dziewczynka wykonała utwór "Wrecking Ball" Miley Cyrus i podzieliła się swoją historią. Okazało się, że Estera doświadczyła dyskryminacji w szkole. Dzięki terapii, wsparciu rodziców i przede wszystkim dzięki muzyce, 15-latce udało się pokonać wszelkie przeciwności i dzisiaj może spełniać swoje marzenia i być szczęśliwa! Młoda wokalistka już rok temu próbowała sił w "The Voice Kids"ale wówczas nie obrócił się żaden fotel. Tym razem odwrócili się wszyscy! Dziewczynka ostatecznie zdecydowała, że chce być w drużynie Dawida Kwiatkowskiego! 

Siostry Ala i Ola Tracz w "The Voice Kids 3"

Wielkim zaskoczeniem dla jurorów był występ sióstr - Ali i Oli Tracz. Najpierw na scenie pojawiła się starsza dziewczynka, 14-letnia Ola, która wykonała utwór "Never Give up" z repertuaru Sia. Młoda artystka odwróciła dwa fotele - Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona i zadecydowała, że w kolejnym etapie wystąpi w drużynie Dawida. 

Następnie na scenie pojawiła się młodsza siostra Oli, zaledwie 9-letnia Ala, która zachwyciła wszystkich jurorów! Swoim wykonaniem piosenki Michaela Jacksona "I will be there" sprawiła, że każdy z sędziów chciał, by dziewczynka była w jego drużynie! Wszyscy zasiedli na podłodze przed dziewczynką i namówili ją, by zaśpiewała jeszcze jedną piosenkę. Nie dała się długo prosić i brawurowo wykonała "Jeszcze się tam żagiel bieli" z repertuaru Alicji Majewskiej.

Ala postanowiła towarzyszyć swojej siostrze w drużynie i również postanowiła dołączyć do Dawida Kwiatkowskiego! Sam artysta zorientował się, że dziewczynki są siostrami dopiero, gdy odprowadziła Alę do rodziców.

Kinga Wołoszyn w "The Voice Kids 3"

Jednak chyba najwięcej emocji w tym odcinku dostarczyła 13-letnia Kinga Wołoszyn! Młoda artystka genialnie wykonała utwór Cleo "Sztorm". Piosenkarka nie mogła ukryć wzruszenia i ledwie powstrzymując łzy przyznała, że dziewczynka zaśpiewała jej hit lepiej niż ona sama!

Oczywiście 13-latce udało się odwrócić fotele dwóch jurorów i ku zdziwieniu wszystkich nie zdecydowała się dołączyć do drużyny Cleo! Kinga w dalszych etapach programu, będzie walczyć pod wodzą Tomsona i Barona! 

Jak widać już pierwszy odcinek "The Voice Kids 3" dostarczył wielu emocji, a już w najbliższą sobotę poznamy kolejnych uczestników programu! Ciekawe kto tym razem zachwyci publiczność oraz jurorów! 

Poprzednią edycję programu wygrała Anika Dąbrowska! Kto tym razem okaże się wielkim zwycięzcą? Tego dowiemy się za kilka tygodni! 

Kim jest Ania Dąbrowska - zwyciężczyni The Voice Kids 2?

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Baron i Tomson
Instagram
Newsy
Edyta Górniak czy Cleo? Kogo Baron wolałby zobaczyć w "The Voice Kids 3"

Kiedy wyemitowane zostaną nowe odcinki " The Voice Kids 3 "? Na razie szczegóły dotyczące kolejnej edycji muzycznego programu trzymane są w tajemnicy. Wiadomo za to, że na czerwonych fotelach zobaczymy Tomsona i Barona oraz Dawida Kwiatkowskiego. Ale kto będzie czwartym jurorem? Od kilku tygodni mówi się, że Edyta Górniak wraca do show i zastąpi Cleo!  Edyta już otrzymała wstępną propozycję, na którą zareagowała z optymizmem, jest bardzie niż pewne, że powróci do show - mówił kilka tygodni temu nasz informator. A którą z pań wolałby Baron widzieć koło siebie? Zobaczcie, co powiedział nam muzyk.  Jak będzie wyglądało nowe jury?  Zobacz także:  Zmiany w jury "The Voice Kids"! Kiedy show wróci na antenę?   

Wzruszona Cleo w programie The Voice Kids 3
Jan Bogacz/TVP
Newsy
Kolejny emocjonujący odcinek The Voice Kids za nami! Kto znów doprowadził Cleo do wzruszenia?

Kolejny emocjonujący odcinek "The Voice Kids" za nami! Nie brakowało wzruszeń, zachwytów i wspaniałych występów. Kto tym razem najbardziej spodobał się jurorom? Pojawili się kolejni faworyci! Zobacz także:  Kto z "The Voice Kids" był do tej pory najlepszy?! Głosuj na swoich faworytów! Kto zachwycił jurorów "The Voice Kids" w kolejnym odcinku przesłuchań w ciemno? "The Voice Kids" niezmiennie jest jednym z najchętniej oglądanych talent show w Polsce. Występy młodych artystów często wzruszają nie tylko jurorów, ale przede wszystkim widzów. W ubiegłym tygodniu wszystkich zachwycił Marcin Maciejczak. Jego wykonanie utworu z filmu "Narodziny gwiazdy" sprawiło, że młody artysta odwrócił wszystkie fotele. Chłopak od razu został postawiony w roli faworyta do głównej wygranej! Wspaniałych talentów jednak nie brakuje i w najnowszym odcinku "The Voice Kids" pojawili się kolejni kandydaci do zwycięstwa w programie! Czyj występ ponownie wzruszył Cleo?  Jednym z uczestników, który zachwycił jurorów był 14-letni Bartek. Chociaż młody wokalista odwrócił tylko fotel Dawida Kwiatkowskiego, to wszyscy byli pod wrażeniem jego dojrzałości oraz ciekawej barwy głosu. Chłopak oczarował także publiczność swoim wykonaniem utworu "Another Love".  Moim zdaniem Bartek to jeden z najbardziej męskich głosów w tej edycji. To jest osoba, która powinna odwrócić trzy fotele - skomentował Dawid Kwiatkowski.  Kolejnym, brawurowym występem może pochwalić się 13-letnia Gabrysia - pół Polka, pół Portugalka. Nastolatka wykonała utwór z repertuaru Tori Kelly, "Don't You Worry 'Bout a Thing" i odwróciła wszystkie fotele jurorów. Ostatecznie...

Eurowizja Junior 2020: Alicja Tracz reprezentantką Polski
AKPA / Mieszko Piętka
Newsy
10-letnia Alicja Tracz reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020. Jeszcze niedawno zachwycała w "The Voice Kids"

10-letnia Alicja Tracz będzie reprezentować Polskę na najbliższej Eurowizji Junior 2020. Autorem piosenki tegorocznej reprezentantki jest Groome. Młoda wokalistka zaśpiewa utwór pt. "I'll be standing", który zaprezentowała dziś podczas eurowizyjnego finału "Szansy na sukces". Tegoroczna Eurowizja Junior  odbędzie się już 29 listopada 2020  w Warszawie. Będzie miała jednak formę "zdalną". Z powodu pandemii młodzi artyści nie przyjadą do Polski, a ich występy zostaną nagrane w siedzibach nadawców. Co wiemy o tegorocznej reprezentantce? Czy ma szansę powtórzyć sukces swoich poprzedniczek? Zobacz także:  "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020": 10-letnia Alicja Tracz będzie reprezentować Polskę! Alicja Tracz na Eurowizji Junior 2020 Alicja Tracz ma zaledwie 10 lat lecz na swoim koncie mnóstwo sukcesów muzycznych. Młoda wokalistka pochodzi z Janowa Lubelskiego i właśnie tam pobiera lekcje wokalne pod okiem Agnieszki Wiechnik. Eurowizyjna "Szansa na sukces" to nie jest jej telewizyjny debiut. Dziewczynka brała również udział w "Małych Gigantach" ale dopiero trzecia edycja "The Voice Kids" przyniosła jej większą rozpoznawalność. Ala Tracz dzięki brawurowemu wykonaniu piosenki Michaela Jacksona trafiła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Ostatecznie awansowała aż do finału, gdzie zmierzyła się z piosenką Whitney Houston "I have nothing". W tej samej edycji wzięła udział także jej siostra Ola Tracz.  Ala Tracz ma na swoim koncie również mnóstwo sukcesów poza telewizyjnych. Brała udział w wielu festiwalach dla dzieci i młodzieży nie tylko w Polsce ale również za granicą. Osiągała sukcesy na Malcie, we Włoszech oraz w Bułgarii.  Awans do finałowego odcinka eurowizyjnej "Szansy na...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner