Avicii zmarł w wieku 28 lat
Instagram

 

DJ Avicii został znaleziony martwy 20 kwietnia w pokoju hotelowym w Maskat w Omanie. Muzyk popełnił samobójstwo. Według opublikowanego w sieci aktu zgonu, do którego dotarli dziennikarze, artysta użył do tego szkła z rozbitej butelki po winie. Muzyk zadał sobie głębokie rany.

Avicii od dłuższego czasu borykał się z licznymi problemami. DJ nie tylko był uzależniony od alkoholu, ale również leczył się na depresję i miewał stany lękowe. Zobacz - Opublikowano akt zgonu DJa Avicii. Jakie tajemnice śmierci muzyka ujawnił?

 

Pogrzeb DJ-a Avicii: kiedy i gdzie?

Choć od śmierci artysty minęło już kilka tygodni, rodzina wciąż nie mogła go pochować. Policja prowadziła bowiem szczegółowe śledztwo i nie chciała dać zgody na wydanie ciała. W końcu jednak ich działania zostały zakończone, a bliscy DJ-a Avicii mogli go oficjalnie pożegnać.

Już jakiś czas temu rodzina szwedzkiego artysty zapowiadała, że pogrzeb będzie miał charakter prywatny. Nie chciano, aby tłumy fanów i gapiów przyglądało się ich tragedii. Mimo wszystko do sieci wyciekły zdjęcia z pogrzebu DJ-a Avicii, który odbył się 10 czerwca na cmentarzu Skogskyrkogården w Sztokholnie. Fotografie opublikował na Instagramie między innymi szwagier muzyka, Joakim Sternera oraz jego przyjaciel, Jesse Waits.

Powinni to robić wbrew woli rodziny?

 

POLECAMY: "Przestańcie obwiniać mnie o jego śmierć!" Dziewczyna DJ-a Avicii w ogniu krytyki

 

Szwagier Aviciego pokazał zdjęcie z pogrzebu

Instagram

 

Tak pożegnano muzyka

Instagram

 

Avicii miał tylko 28 lat

Avicii nie żyje
Instagram

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link!

Więcej na temat Avicii nie żyje