Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Hanna Lis w białym golfie, Tomasz Lis w ciemnej marynarce
East News
Newsy

W jakim stanie jest Tomasz Lis? Głos zabrała żona dziennikarza!

Hanna Lis w jednym z wpisów na portalu społecznościowym zdradziła, jaki jest stan zdrowia jej męża! Co się dzieje z Tomaszem Lisem, który ostatnio trafił do szpitala?

Hanna Lis w jednym z wpisów na portalu społecznościowym zdradziła, jaki jest stan zdrowia jej męża! Co się dzieje z Tomaszem Lisem, który ostatnio trafił do szpitala? W minioną środę chyba wszystkie polskie media obiegła niepokojąca informacja dotycząca  dziennikarza. "Super Express" informował wówczas, że Tomasz Lis przebywa na oddziale intensywnej terapii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie. Od tamtej chwili wszyscy czekali na informacje, jak się czuje Tomasz Lis. Teraz krótkie oświadczenie w sprawie męża opublikowała Hanna Lis! Zobaczcie, co napisała!

Tomasz Lis zdradza, jak zachował się po narodzinach córki. Takiego wyznania się nie spodziewaliśmy!

Jaki jest stan zdrowia Tomasza Lisa?

Jeszcze wczoraj "Super Express" informował, że stan zdrowia Tomasza Lisa jest bardzo poważny. Teraz medialne doniesienia skomentowała Hanna Lis, z którą dziennikarz rozstał się blisko dwa lata temu. Hanna Lis w swoim wpisie na Twitterze zapewniła, że doniesienia o ciężkim stanie Tomasza Lisa są po prostu nieprawdziwe! Jak się czuje dziennikarz?

Hej Kochani. Tomek ma się dobrze i dziękuje za Wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym „stanie ciężkim” są całkowicie nieprawdziwe. Ściskamy- napisała Hanna Lis. 

Tomaszowi Lisowi życzymy więc dużo zdrowia i trzymamy kciuki, żeby dziennikarz jak najszybciej mógł wyjść ze szpitala w Olsztynie. Przypominamy,  że Tomasz Lis trafił pod opiekę specjalistów  we wtorek wieczorem. 

Potwierdzam, że Tomasz Lis jest w szpitalu i przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii. Nie udzielamy dodatkowych informacji w tej sprawie -  w rozmowie z "SE" potwierdził jeden z lekarzy. 

Zobacz także: Tomasz Lis bardzo ceni chłopaka córki Igi! Zobacz, jak wspiera Taco Hemingwaya!

Hanna Lis zdradziła, jaki jest stan zdrowia jej męża.

 

Dziennikarz przebywa w szpitalu w Olsztynie.

Tomasz Lis
East News

 

Hanna Lis komentuje sprawę Weroniki Rosati i jej partnera
Newsy
Hanna Lis mocno o przemocy w rodzinie. Jej słowa dają do myślenia
Hanna Lis mocno o przemocy w rodzinie. Jej słowa dają do myślenia

Hanna Lis jest jedną ze znanych osób, które wspierają Weronikę Rosati po jej bardzo osobistym wyznaniu. Przypomnijmy, że aktorka twierdzi, że była ofiarą przemocy domowej. Hanna Lis w rozmowie z Party.pl skomentowała całą sytuację i w mocny sposób podsumowała wszystkich oprawców, którzy podnoszą rękę na swoich bliskich. Zobaczcie nasze wideo i przekonajcie się sami! Hanna Lis popiera Weronikę Rosati Zobacz także:  Weronika Rosati zaprosiła do swojej fundacji znane panie! Wśród nich gwiazdę polskiego kina

Tomasz Lis
East News
Newsy
Tomasz Lis komentuje stan swojego zdrowia: "Przede mną długa i żmudna rehabilitacja"
Tomasz Lis wydał oficjalne oświadczenie dotyczące swojego zdrowia. Co się dzieje z dziennikarzem? Jak się czuje?

W zeszłym tygodniu media obiegły niepokojące informacje o stanie zdrowia Tomasza Lisa . Dziennikarz trafił na oddział intensywnej terapii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie. Wiadomość tę skomentowała Hanna Lis , uspokajając, że wieści o rzekomym "stanie ciężkim" jej męża są nieprawdziwe, a dziennikarz jest pod dobrą opieką. Wczoraj podczas gali magazynu "Newsweek" pojawiło się oficjalne stanowisko Tomasza Lisa w sprawie jego zdrowia. Zobacz także:  Wielki sukces Igi Lis! Taco i rodzice będą z niej dumni! Stan zdrowia Tomasza Lisa Tomasz Lis przekazał oficjalną informację dotyczącą stanu swojego zdrowia uczestnikom gali wręczenia Nagrody "Newsweeka". Wiadomość została odczytana przez zastępce redaktora naczelnego, Dariusza Ćwiklaka:  Czasem złowrogi podmuch niespodziewanie i dosłownie zwala nas z nóg i w kilka sekund demoluje nam życie. Coś takiego przytrafiło mi się we wtorek pod Olsztynem. W takich sytuacjach najważniejsze jest to jak na nie reagujemy - napisał Tomasz Lis Dziennikarz dodał również, że czeka go długie leczenie ale zrobi wszystko, żeby jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności:  Przede mną długa i żmudna rehabilitacja. Jestem totalnie zdeterminowany, by zrobić absolutnie wszystko co trzeba, by wrócić do zdrowia, pełni sił, pełnej sprawności i do was, tak szybko jak się da.  Dariusz Ćwiklak dodał:  Myślimy, że ten czas będzie jak najkrótszy. My również życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Zobacz także:  W jakim stanie jest Tomasz Lis? Głos zabrała żona dziennikarza! Tomasza Lisa zabrał głos w sprawie swojego zdrowia. Dziennikarza czeka żmudna rehabilitacja.   

Tomasz Lis w szpitalu
Newsy
Tomasz Lis trafił do szpitala! Dziennikarz przebywa na oddziale intensywnej terapii!
Tomasz Lis trafił do szpitala. Jaki jest jego stan? Zobacz!

Niepokojące wieści płyną do nas z mediów. Jak podaje "Super Express", Tomasz Lis trafił do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie. Według informacji tabloidu dziennikarz przebywa na oddziale intensywnej terapii. Co się stało? Zobaczcie poniżej! Tomasz Lis trafił do szpitala! Tomasz Lis miał trafić do szpitala w Olsztynie we wtorkowy wieczór. Dziennikarz miał się źle poczuć. Według informacji tabloidu jego stan jest poważny.  Potwierdzam, że Tomasz Lis jest w szpitalu i przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii. Nie udzielamy dodatkowych informacji w tej sprawie - powiedział tabloidowi jeden z tamtejszych lekarzy.  "Kurier Olsztyński" potwierdza, że stan Tomasza Lisa jest poważny. Nie wiadomo jednak, co dokładnie dzieje się z dziennikarzem. Przypomnijmy, że to nie pierwsze poważne problemy Tomasza Lisa ze zdrowiem. W 2015 roku dziennikarz zasłabł tuż po maratonie, w którym brał udział. Przez to nie mógł pojawić się w swoim programie "Tomasz Lis na żywo", który prowadził wtedy na antenie TVP2. Dziennikarz wydał wtedy specjalne oświadczenie. Uprzejmie informuję, że dzisiejszy program "Tomasz Lis Na Żywo" nie zostanie wyemitowany, ale nie ma to nic wspólnego z – jak piszą niektórzy w sieci – okładką "Newsweeka", którą ośmielam się uważać za absolutnie trafną. Programu nie będzie, bo lekarze nie pozwalają mi jeszcze wsiąść do samolotu. Wczoraj po południu rzeczywiście poczułem się nie najlepiej, ale błyskawicznie dochodzę do siebie - napisał na łamach serwisu NaTemat.pl. Dziennikarzowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Dziennikarz podupadł na zdrowiu  

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner