Violetta nowa idolka nastolatek

Kim jest Violetta? Gwiazda Disneya zagra dziś koncert na Stadionie Narodowym!

Violetta nowa idolka nastolatek

 

Violetta Live na Stadionie Narodowym


Dziś na Stadionie Narodowym odbędzie się koncert 18-letniej Martiny Stoessel, gwiazdy disnejowskiego serialu "Violetta". Martina to idolka nastolatek na całym świecie! Serial z jej udziałem, nazywany pierwszą “operą mydlaną” dla dzieci, bije rekordy popularności we wszystkich krajach, w których jest emitowany. W Polsce obecnie emitowany jest na kanale TVN Fabuła.


Serial Violetta hitem telewizji

Serial “Violetta” opowiada losy dziewczyny wychowywanej przez ojca, która po latach spędzonych w Europie, wraca do swojej ojczyzny i rodzinnego miasta Buenos Aires. Tam rozpoczyna naukę gry na fortepianie oraz poznaje swoją ciocię, która uświadamia jej, że ma wielki talent muzyczny. Dziewczyna odziedziczyła go po swojej mamie, która była słynną piosenkarką, ale zmarła w wypadku, gdy Violetta miała 5 lat.


Violetta jest ulubioną postacią telewizyjną dziewczynek w wieku 6-14 lat w całej Europie. To ona znajduje się na większości zeszytów oraz plecaków, jakie noszą teraz młode dziewczyny. Martina Stoessel od kilku lat podróżuje po świecie z koncertami. Dziś w Warszawie odbędzie się widowisko "Violetta Live", kolejny koncert 25 sierpnia w Krakowie.


Bilety na koncert Violetta Live

Bilety na koncerty Violetty rozeszły się od razu! Najtańszy kosztował 129 złotych, najdroższy ponad dwa tysiące! Bilety na strefę VIP sprzedały się najszybciej, bo poza możliwością obejrzenia koncertu, gwarantują spotkanie z artystką. Do Violetty na scenie dołączą koledzy z planu serialowego, tancerze i zespół muzyczny - to będzie wielkie show. Organizatorzy przygotowali na fanów artystki wiele niespodzianek - efekty wizualne, 4500 kg confetti. Aktorzy będą nawet latać nad sceną! Zapowiada się niezapomniany wieczór dla fanek artystki :-)

 

Violetta nowa idolka nastolatekVioletta nowa idolka nastolatek 

Więcej na temat Martina Stoessel Violetta
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04