Urszula z partnerem pod studiem TVP
Newsy

Dawno niewidziana Urszula promienieje u boku męża. ZDJĘCIA

Dawno niewidziana Urszula promienieje u boku męża. ZDJĘCIA
Kasia Zielińska w Pytaniu na Śniadanie
pytanienasniadanie.tvp.pl
Newsy
Zielińska nie chce mówić o ciąży. W "PnŚ" postawili ją pod ścianą i nie miała już wyjścia
Aktorka szczerze o swoich planach

Katarzyna Zielińska jest już w zaawansowanej ciąży, ale nie rezygnuje jeszcze z obowiązków zawodowych. Powoli jednak szykuje się już do debiutu w roli mamy i może liczyć na wsparcie nie tylko najbliższych, ale i koleżanek z branży. Przypomnijmy: Socha powstrzymała Zielińską przed błędem, który często popełniają młode mamy Gwiazda odwiedziła w weekend studio "Pytania na śniadanie", a głównym tematem rozmowy miały być sukcesy musicali, w których występuje aktorka. Zielińska do tej pory konsekwentnie odmawiała odpowiedzi na pytania o ciążę, ale tym razem to nie było możliwe. Zupełnie niespodziewanie bowiem prowadzący śniadaniówkę Tomasz Kammel i Marzena Rogalska zaskoczyli ją pytaniem o to, czy w związku z ciążą zamierza zwolnić tempo pracy. Na odpowiedź nie musieli długo czekać.   Nie można wszystkiego naraz. Tak jak ja czekałam na spektakle, tak teraz spektakle mogą poczekać na mnie - odparła trochę zaskoczona. Będziecie tęsknić? Zobacz: Zielińska nie pójdzie w ślady Kożuchowskiej. Inaczej zaplanowała swoje macierzyństwo   Katarzyna Zielińska w ciąży na salonach:

Edyta Górniak w Pytaniu na Śniadanie
pytanienasniadanie.tvp.pl
Newsy
Górniak w "PnŚ" nie była w dobrym humorze. Dała nieźle popalić Richardson i Wolnemu
Diwa wciąż w formie

W sobotni poranek ekipa piątej edycji The Voice of Poland pojawiła się w Pytaniu na Śniadanie , aby promować pierwszy odcinek show. Nie zabrakło tam oczywiście Edyty Górniak , która na tę okazję kolejny raz postawiła na seksowną stylizację i gwiazdorskie ciemny okulary. W drodze powrotnej jednak jej markowe Louboutiny spłatały jej niezłego figla. Przypomnijmy: Górniak przyjechała do telewizji kabrioletem. Miała spory problem z drogimi butami Jurorzy byli w doskonałych humorach i chętnie opowiadali o kulisach programu, zachęcając do jego oglądania, wymieniając serdeczności i uśmiechając się do kamer. To nie dotyczyło jednak Edyty Górniak, która od początku wizyty była wyraźnie w nie najlepszym humorze. Diwa nie zdjęła okularów, usiadła w sposób, który sugerował znudzenie, robiąc w dodatku dość lekceważące miny i odpowiadając bardzo zdawkowo na zadawane pytania. Prowadzący program Monika Richardson i Tomasz Wolny mieli więc trudne zadanie, a ten drugi w pewnym momencie podpadł diwie, która mówiąc delikatnie, nie potraktowała go najlepiej. Gwiazda zasugerowała, że Wolny jest początkującym dziennikarzem, stąd nietrafione pytania i wnioski. Tomasz Wolny: Edyta, mam pytanie neutralne. Nie bój się. Spokojnie. Edyta Górniak: Ale ja wyglądam jakbym się bała? Tomasz: Nie, zupełnie. Edyta: Nie wiem skąd takie spostrzeżenie. Tomasz: Tu się oparłaś i taka trochę jesteś wycofana... Edyta: Ale pan czyta ciało? Że usiadłam wygodnie to znaczy, że się boję? Wiem, że pan zaczął niedawno pracę w programie i ma pan stres. Wolny przytaknął tylko z uśmiechem, choć braku doświadczenia zarzucić mu nie można. Oglądaliście "Pytanie na Śniadanie" z Edytą i jurorami The Voice? Zobacz: Górniak romansuje w The Voice. Steczkowska dopiekła jej zdradzając sekret   Edyta Górniak przed...

Górniak skomentowała plotki
ONS
Newsy
Górniak skomentowała feralną wizytę w "PnŚ" i plotki tabloidów: Cały czas wierzę, że...
Gwiazda nie jest zadowolona

Za nami pierwszy odcinek piątej edycji The Voice of Poland. Program wywołuje ogromne emocje już od kilku tygodni, a wszystko to za sprawą domniemanego konfliktu Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej , o którym rozpisuje się prasa. Oliwy do ognia dolewają też same gwiazdy. Wczoraj cała ekipa show odwiedziła program śniadaniowy, a Górniak zdawała się nie być w najlepszym nastroju. Przypomnijmy: Górniak w "PnŚ" nie była w dobrym humorze. Dała nieźle popalić Richardson i Wolnemu Uwaga internautów po emisji premierowego odcinka muzycznego show również skupiła się na relacji Edyty i Justyny, które w jego trakcie często zwracały się do siebie personalnie, nie szczędząc komplementów, ale też ironicznych uwag. Górniak postanowiła wyjaśnić całą sytuację na swoim Facebooku, gdzie zamieściła obszerny post, w którym skarży się na tendencyjne artykuły dotyczące jej udziału w The Voice. Nawiązując do wizyty w Pytaniu na Śniadanie zauważa, że pytania dziennikarzy są tendencyjne i odwracają uwagę od meritum programu, którym jest talent jego uczestników.   Ustawione pytania dziennikarzy i ustawione artykuły prasowe wyznaczają oczywistą intencję, ale mimo tak przyjętej strategii promocji, cały czas wierzę, że zaproszono moją osobę do muzycznego programu "The VOICE" z powodu Muzyki właśnie i dla uczestników. Cały czas wierzę, że Producentom chodziło o moją pasję, doświadczenie, wiedzę i merytorykę. Uwagę moją w całości ukierunkowuję na uczestników i mam nadzieję, że uwaga Mediów za tym kierunkiem również podąży - czytamy na profilu Edyty. Poniżej cała wypowiedź gwiazdy. Zobacz: Górniak romansuje w The Voice. Steczkowska dopiekła jej zdradzając sekret Edyta Górniak przed studiem Pytania na Śniadanie:

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner