Małgorzata Rozenek i Henryk Majdan
Instagram

Urocze zdjęcia Henryka znowu podbijają sieć. Małgorzata Rozenek pokazała kolejną porcję słodkości 

Małgorzata Rozenek i Henryk Majdan
Instagram

Narodziny Henryka Majdana były spełnieniem najskrytszych marzeń Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Szczęśliwi rodzice chętnie publikują rodzinne zdjęcie, dokumentujące pierwszy miesiąc życia malucha. Na profilu dumnej mamy pojawiła się kolejna porcja słodkości! Koniecznie musicie zobaczyć te ujęcia. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pokazała najnowsze zdjęcie z synem i zamieściła poruszający wpis: "Nie byłoby ich ze mną gdyby..."

Małgorzata Rozenek pokazała urocze zdjęcia Henia 

Małgorzata Rozenek pokazała urocze zdjecia z małym Heniem. Przy okazji zdradziła co nie co  na temat pielęgnacji noworodków, którą stosuje:

Każda mama chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Ja również, dlatego bardzo zwracam uwagę na produkty, które wybieram dla mojego Henia i nie ukrywam, że gama rzeczy dla noworodków zmieniła się od ostatniego czasu, kiedy miałam małe dziecko - napisała opowiadając o ulubionych pieluszkach

Internauci nie mogli jednak oderwać wzroku od głównego bohatera zdjęcia, czyli małego Henryka! Według nich to cały Radosław Majdan. Patrząc, na niego zastanawiają się również, czy nie jest za grzeczny: 

- Cały Tatuś! Podobny jak dwie krople wody
- Śliczna mama ze ślicznym Heniem. Miło się patrzy na taki obrazek😍😍😍
- Czy Maleńki nie jest za grzeczny ? 🙂 Cudowny 😍
- Pani Gosiu jak cudownie jest przytulać takie maleństwo❤️
- Georguś jaki zainteresowany „braciszkiem” ❤️❤️

Ten maluszek to oczko w głowie rodziców i da się to zauważyć nawet na zdjęciu! Pomimo ogromu obowiązków przy niemowlęciu, Małgorzata Rozenek postanowiła znaleźć również czas na powrót do pracy. Zaledwie dwa tygodnie po porodzie wróciła na plan programu "Projekt Lady", ale nie myśli o zatrudnieniu niani! Mały Henryk towarzyszy mamie w pracy, dzięki czemu nie muszą rozstawać się ani na chwilę. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek wróciła do pracy! Na planie "Projekt Lady" towarzyszy jej Henio: "Na początku byłam przerażona"

Małgorzata Rozenek pokazała kolejne zdjęcia swojego najmłodszego synka. Internauci są zachwyceni maluchem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

W ostatnim czasie Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan rozpieszczają swoich fanów zdjęciami ukochanego Henryka. 

Małgorzata Rozenek z synem na kanapie

Mały Henio towarzyszy mamie nawet na planie programu "Projekt Lady" 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na spacerze z synem

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32