Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Małgorzata Rozenek w różowym garniturze na planie "Projekt Lady"
Newsy

Małgorzata Rozenek wróciła do pracy! Na planie "Projekt Lady" towarzyszy jej Henio: "Na początku byłam przerażona"

Małgorzata Rozenek pracuje nad Projekt Lady dwa tygodnie po porodzie! Czy jest z nią Henio?

Małgorzata Rozenek nie zwalnia tempa. Jeszcze w trakcie ciąży oddawała się wszystkim możliwym zawodowym aktywnościom, gdyby nie pandemia, pracowałaby do samego końca. Nieco ponad dwa tygodnie temu urodziła swoje trzecie dziecko i już wróciła do pracy! Właśnie pokazała zdjęcia z najnowszego planu do "Projektu Lady" i zdradziła co nieco o nowych uczestniczkach. Jak wygląda rzeczywistość mamy karmiącej na planie tak dużej produkcji? 

Zobacz także: Finalistka "Projekt Lady" jest w ciąży! Radosną nowiną pochwaliła się w sieci

Dlaczego Małgorzata Rozenek płakała na planie "Projekt Lady"? Te historie nią wstrząsnęły...

Małgorzata Rozenek niedługo po porodzie na planie "Projekt Lady" 

Małgorzata Rozenek chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami na temat pierwszych dni po urodzeniu Henia. Na profilach społecznościowych jej i Radosława Majdana pojawiło się już sporo rodzinnych fotografii. Okazuje się, że pierwsze noce z maluszkiem bywają bezsenne, ponieważ Henio od spania w nocy bardziej upodobał sobie dzienne drzemki. 

Małgorzata Rozenek pomimo bardzo krótkiego okresu od porodu, zdecydowała się na powrót do pracy. Na jej profilu na Instagramie pojawiły się zdjęcia z planu piątego sezonu "Projektu Lady": 

Zdjęcia do Projektu Lady 5 ruszyły pełną parą👍 Nie ukrywam, że na początku byłam przerażona perspektywą powrotu na plan dwa tygodnie po urodzeniu dziecka. Pierwotnie zdjęcia miały ruszyć w marcu i potrwać do połowy kwietnia, ale epidemia wszystko pokrzyżowała.

Przyznała, że przymusowa przerwa od aktywności zawodowych spowodowana pandemią koronawirusa nawet wyszła jej na dobre. Dzięki temu mogła się skupić tylko na sobie: 

Miałam dzięki temu piękną, książkową końcówkę ciąży, co bardzo ucieszyło mojego lekarza prowadzącego, który się śmiał, że trzeba było światowej pandemii żebym zaczęła się zachować jak kobieta w ciąży 😂 Tak dobrze się czułam, że trudno mi było zwolnić, ale jak świat zwolnił to ja tez siłą rzeczy 😁

Małgorzata Rozenek podziękowała produkcji oraz wszystkim współpracownikom za stworzenie jej warunków do pracy, w której może przebywać z całą rodziną, a fakt, że jest mamą karmiącą nie powoduje żadnych problemów. Ma świadomość tego, że ma ogromne szczęście, mając wyrozumiałego pracodawcę: 

Kiedy zdjęcia się przesunęły wiadomo było, że musimy wejść na plan dosyć szybko po moim porodzie. Cykl produkcyjny tego wymaga. Montaż, postprodukcja to wszystko zajmuje dużo czasu, a jak chcemy zdążyć na wrzesień 🤷‍♀️ tu muszę bardzo podziękować stacji @tvn.pl i @goldenmediapolska którzy stworzyli mi niesamowite warunki powrotu do pracy. Szacunek dla mojej nowej sytuacji, uwzględnienie potrzeb mamy karmiącej, zrozumienie, że teraz trochę inaczej (co nie znaczy gorzej) wygląda moje zaangażowanie w plan, to są te aspekty, które pozwoliły mi komfortowo wrócić do pracy😁

Przy okazji zdradziła,  co nie co o nowych uczestniczkach. Zapowiada się ciekawie. 

Nowe uczestniczki, które na razie są baaardzoooo niegrzeczne😜, nowi eksperci, którzy są pełni zapału i „stare” mentorki i prowadząca😂😂😂 to będzie najlepsza edycja💪 Całusy dla wszystkich 😘 i biorę się do roboty 👍😜

Czekacie na nowy sezon "Projektu Lady"?

Zobacz także: Tak Małgorzata Rozenek ratuje się po nieprzespanych nocach. To dlatego tak promienieje na zdjęciach!

Małgorzata Rozenek wróciła na plan "Projektu Lady" zaledwie dwa tygodnie po porodzie. 

Małgorzata Rozenek w różowym garniturze na planie

Wygląda świetnie, co piszą także fani!

 

Tak wyglądać 2 tyg po porodzie 🔥🤯😍 marzenie

Boże, jaka piękna

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Nawet Henryk towarzyszy mamie na planie! 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z Heniem
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z Heniem
Instagram
Newsy
Mentorki "Projektu Lady" poznały już Henia - syna Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana?
Małgorzata Rozenek-Majdan dwa tygodnie po porodzie pojawiła się na planie piątej edycji programu "Projekt Lady". A wraz z nią oczywiście malutki Henio. Czy miał już okazję poznać plan i ekipie pracującą ze swoją znaną mamą?

Powrót Małgorzaty Rozenek-Majdan do pracy w dwa tygodnie po porodzie zaskoczył wszystkich. Gwiazda przyznała jednak, że decyzja ta nie była ani zaplanowana ani łatwa. W jej podjęciu w głównej mierze pomogła prowadzącej "Projekt Lady" produkcja programu: Na początku obawiałam się powrotu na plan dwa tygodnie po urodzeniu Henryka, ale produkcja stworzyła mi rewelacyjne warunki, za co jestem ogromnie wdzięczna. Pozwala mi to wrócić na plan bez szkody dla małego, bo po prostu jest tu ze mną. [...] To nie jest tak, że uważam że to jest fajne wracać dwa tygodnie po urodzeniu do pracy ale czasem trzeba i jak trzeba to faktycznie te warunki które tutaj mam umożliwiają  to.  wyznała szczęśliwa, świeżo upieczona mama w swoim pierwszym wywiadzie po porodzie, którego udzieliła portalowi tvn.pl. Zobacz także :  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan chcą iść do sądu. Czy mają szansę wygrać? Na oddalony o 30 km od Warszawy plan zdjęciowy w Rozalinie dojeżdża więc z małym Heniem. Na miejscu może liczyć ma komfortowe i zapewniające prywatność warunki. W przerwach od zdjęć Rozenek-Majdan spaceruje ze swoim synkiem po okalającym pałac parku. Okazuje się, że ekipa zadbała nie tylko o wygodne warunki pracy i opieki nad synkiem, ale również, z uwagi na panującą epidemię, również jej bezpieczeństwo. Nie tylko zresztą jej i Henia. Podobno wszyscy członkowie ekipy oraz występujące w programie mentorki i uczestniczki bardzo dbają o to, aby na planie zachować maksimum bezpieczeństwa: Po tych pandemicznych miesiącach wszyscy na planie bardzo się pilnujemy. Nie miałam jeszcze nawet okazji poznać Henia. zdradziła "Party" Tatiana Mindewicz-Puacz, mentorka "Projektu Lady". Zapytana o pierwsze wrażenia na planie, przyznała, że nie może jeszcze za wiele...

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na spacerze z synem
Newsy
Małgorzata Rozenek z mężem i synem na spacerze. Wózek Henia to prawdziwa limuzyna za 5,5 tys. zł!
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z synem na rodzinnym spacerze. Paparazzi "przyłapali" świeżo upieczonych rodziców na spacerze w Rozalinie, gdzie kilka dni temu ruszyły zdjęcia do nowej edycji programu "Projekt Lady".

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z synem na rodzinnym spacerze. Paparazzi "przyłapali" świeżo upieczonych rodziców na spacerze w Rozalinie, gdzie kilka dni temu ruszyły zdjęcia do nowej edycji programu "Projekt Lady". Małgorzata Rozenek po porodzie dość szybko musiała wrócić na plan hitu TVN, ale na nagraniach mogą towarzyszyć jej malutki synek i ukochany mąż. Spójrzcie, jak spędzają wolne chwile! Małgorzata Rozenek w krótkich spodenkach Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostali rodzicami dokładnie 10 czerwca - na świecie pojawił się wówczas ich syn Henryk. Od tamtej chwili minęły dopiero nieco ponad dwa tygodnie, ale mama już zachwyca swoim wyglądem! Na zdjęciach publikowanych na portalach społecznościowych Małgorzata Rozenek promienieje. Teraz z kolei paparazzi zrobili zdjęcia Małgosi i jej bliskim na rodzinnym spacerze- gwiazda TVN na fotkach prezentuje się krótkich spodenkach. Małgorzata Rozenek wróciła już do formy po ciąży? Małgosia wygląda pięknie chociaż ostatnio przyznała, wciąż ma nadprogramowe kilogramy, którymi teraz nie zamierza się przejmować.  (...) mam dużo nadprogramowych kg, ale na spokojnie będę się tym zajmować teraz to nie czas na to 😊- Małgorzata Rozenek napisała ostatnio na Instagramie.  Spójrzcie tylko na zdjęcia Małgorzaty Rozenek ze spaceru z mężem i synem! Chyba każda mama marzy o takiej figurze dwa tygodnie po porodzie! Zwróćcie również uwagę na stylowy wózek małego Henia- to prawdziwa limuzyna!  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek wróciła do pracy! Na planie "Projekt Lady" towarzyszy jej Henio: "Na początku byłam przerażona" Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na spacerze z synem. Mały Henryk towarzyszy swojej mamie na planie programu...

Małgorzata Rozenek na spacerze z synem
Newsy
Małgorzata Rozenek w pierwszym wywiadzie po porodzie! To Radek wstaje do Henia w nocy! Co jeszcze zdradziła?
Małgorzata Rozenek na planie Projekt Lady udzieliła pierwszego wywiadu!

Małgorzata Rozenek udzieliła pierwszego wywiadu po porodzie! Gwiazda od kilku dni pracuje na planie piątej już edycji "Projektu Lady". Oczywiście towarzyszy jej synek, Hernyk! Produkcja zadbała, aby gwiazda i jej rodzina mieli najlepsze warunki! Jak wyglądał powrót do pracy po porodzie? Jakim synkiem jest Henio, a jakim ojcem Radek? Zobaczcie, co zdradziła Małgorzata Rozenek! Małgorzata Rozenek - PIERWSZY wywiad po porodzie! Do pracy wróciła dwa tygodnie po porodzie. Praca na planie "Projektu Lady" potrwa ponad miesiąc, a więc Małgosi w Rozalinie, gdzie kręcone są zdjęcia, towarzyszy najmłodszy syn, Henio. Choć prezenterka ma świetne warunki, w rozmowie z tvn.pl zdradziła, że powrót do aktywności nie był taki łatwy jak wszystkim się wydaje: Nie planowałam takiego szybkiego powrotu. [...] To nie jest tak, że uważam, że to jest fajne wracać dwa tygodnie po pracy, ale czasem trzeba i jak trzeba, to warunki to umożliwiają to - mówi Małgorzata.           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Tymczasem w Rozalinie... @projekt.lady.tvn 🥰 Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) Cze 30, 2020 o 12:06 PDT   Zdjęcia do "Projektu Lady" przesunęły się ze względu na koronawirusa - miały odbyć się w marcu, jednak zaczęły się dopiero teraz. To pierwsza tak duża zmiana w show. Dla Małgorzaty najważniejszą jest jednak to, że na świecie jest jej syn, Henryk! Wiem, że zabrzmię nieobiektywnie, ale Henryk jest wyjątkowym dzieckiem. Jest przepięknym dzieckiem. Jest przekochany! Jest takim słodkim dzidziusiem, że my z moim mężem...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner