Księżna Kate w bordowym żakiecie
East News

Podczas wizyty Donalda Trumpa w Wielkiej Brytanii na uroczystym bankiecie w Pałacu Buckingham pojawili się niemal wszyscy członkowie rodziny królewskiej. Nie zabrakło też córki prezydenta USA, Ivanki Trump oraz brytyjskich polityków. Oczywiście na kolacji pojawili się również Kate i William, ale - co zaskakujące - spędzali czas oddzielnie.

Podczas kolacji nie siedzieli obok siebie, a w trakcie wejścia na salę w pałacu każde z nich towarzyszyło innej osobie. Czy to ostateczne potwierdzenie kryzysu w ich małżeństwie?

 

Setki produktów i usług w Twoim mieście w świetnych cenach? Skorzystaj z oferty na stronie Groupon kupony rabatowe.

 

1/3
Księżna Kate rozmawia z innym mężczyzną
East News

Kate i William rozwiodą się?

Wejście księżnej Cambrigde podczas bankietu w pałacu Buckingham zostanie zapamiętane na długo! Kate nie towarzyszyła swojemu mężowi, ale szła obok Sekretarza Skarbu Stanów Zjednoczonych, Stevena Mnuchina. Widać, że obojgu miło się rozmawiało, a księżna czarowała uroczym uśmiechem... Co w tym czasie robił książę William?

2/3
Księżna Kate i William nie siedzieli obok siebie
East News

Okazuje się, że William szedł tuż przed Kate, towarzysząc premier Theresie May. Potem oboje zasiedli przy stole w sali bankietowej, ale nie siedzieli obok siebie. Przez całą kolację byli bardzo poważni, a uśmiechali się jedynie wtedy, kiedy rozmawiali z innymi uczestnikami przyjęcia. To nie wygląda dobrze! Wszystko wskazuje na to, że plotki o poważnym kryzysie w małżeństwie książęcej pary wcale nie są przesadzone.

3/3
Księżna Kate w białej sukni
East News

Kate zawsze wygląda doskonale podczas ważnych oficjalnych bankietów. Tym razem księżna Cambridge też nie zawiodła i zachwyciła w białej sukni Aleksandra McQueena. Na głowie miała swój ulubiony diadem z diamentami i szafirami. Co ciekawe, po raz pierwszy zdecydowała się założyć Królewski Order Wiktoriański, który jest przyznawany za szczególne zasługi dla monarchii.

Jednak tym razem, wyjątkowo to nie stylizacja księżnej jest najbardziej komentowana, ale jej relacje z mężem, które podczas bankietu były wyjątkowo chłodne. Jakiś czas temu księżna wyprowadziła się z pałacu, a William narzekał, że ich związek stracił "iskrę". Nawet jeśliby zdecydowaliby się rozstać, królowa już zapowiedziała, że nie wyrazi na to zgody.

Czy w takim razie uda im się dojść do porozumienia?