Księżna Kate  i królowa Elżbieta II
East News

O kryzysie w małżeństwie Kate i Williama mówi się już od dawna. Wszystko zaczęło się od informacji o romansie księcia z najlepszą przyjaciółką księżnej, Rose Handbury. Co prawda ich ostatnie zdjęcia zaprzeczały jakiemukolwiek kryzysowi, ale brytyjskie media nadal spekulują na temat poważnych problemów w związku książęcej pary. Dowodem na to miał być fakt, że Kate ostatnio wyprowadziła się z dziećmi z pałacu. Mówi się, że księżna chciałaby rozwieść się z Williamem. 

Książę i księżna Cambridge od zawsze są uważani za wzór, a ich małżeństwo do niedawna uchodziło za idealne, dlatego pojawiły się informacje, że nie otrzymają od królowej zgody na rozwód, nawet jeśliby chcieli! Wiemy, dlaczego!

Zobacz także:  To koniec małżeństwa Kate i Williama?! Co wiadomo o kryzysie w ich związku?

 

Najlepsze buty i odzież sportowa są dostępne w niższych cenach na New Balance kupony rabatowe.

 

1/4
Kate i William kryzys, księżna Kate, książę Wiliam
EastNews

Jak donosi „Express” królowa ma już dosyć rozstań w rodzinie królewskiej i nie zamierza zaakceptować kolejnego. Tym bardziej, że Kate i William według Elżbiety II są dla siebie stworzeni.

Informator twierdzi, że królowa powiedziała swojemu wnukowi, aby mądrze wybrał partnerkę, bo już wystarczy rozwodów w rodzinie królewskiej.

2/4
Królowa Elżbieta II i księżna Kate
East News

Według informatora magazynu „Express” królowa Elżbieta II „skończyła” z rozwodami w rodzinie królewskiej. Do tej pory musiała zaakceptować nieudane małżeństwo jej siostry, księżniczki Małgorzaty. Potem przyszedł czas na głośne rozstanie jej syna, księcia Karola z Dianą, a ostatecznie zgodziła się też na rozwód Sary Ferguson i księcia Andrzeja.

3/4
księżna Kate i książę William pokonali kryzys
East News

Trzeba pamiętać, że królowa jest głową Kościoła, a więc z zasady jest przeciwna królewskim rozwodom – przyznał informator. Elżbieta II ma dosyć kontrowersji na dworze królewskim i zdecydowała, że podczas jej panowania nie będzie już więcej rozwodów. A jak wiadomo jest nieugięta, jeśli tak postanowiła, tak musi być!

4/4
Książę William i księżna Kate na oficjalnej uroczystości
East News

William i Kate nie mają szans na rozwód, muszą w inny sposób zażegnać swój kryzys! Uda im się?