Kasia Zielińska - jak schudła?
EastNews

 

TVN przeprasza Katarzynę Zielińską! Zakończyła się sprawa, którą aktorka wytoczyła stacji za naruszenie jej dóbr osobistych w programie "Na językach". Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, na kanałach TVN i na portalu Player.pl pojawiły się przeprosiny dla Katarzyny Zielińskiej. Nadawca musi również wpłacić 15 tysięcy złotych zadośćuczynienia dla aktorki, której nie spodobał się materiał pokazywany w programie prowadzonym przez Agnieszkę Woźniak-Starak (wówczas jeszcze Szulim).

Pamiętacie odcinek "Na językach" w którym sparodiowano ciężarną Katarzynę Zielińską?

Czytaj dalej pod wideo

 

Zielińska wygrała proces z TVN!

W 2014 roku w jednym z odcinków "Na językach" pojawił się dość zaskakujący materiał, w którym widzowie mogli zobaczyć sobowtórkę ciężarnej Katarzyny Zielińskiej palącą papierosy - całość prezentowała się bardzo realistycznie. Atmosferę podgrzewał wówczas fakt, że prowadząca od początku programu zapowiadała sensacyjny materiał z polską gwiazdą.

Katarzynie Zielińskiej nie spodobał się żart producentów programu, którzy dopiero pod koniec materiału wideo poinformowali, że "Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest przypadkowe...;-)".  Aktorka złożyła sprawę do sądu i jak się okazuje, po czterech latach wygrała z TVN! 

Zgadzacie się z decyzją sądu?

 

Zobacz także: Rzucanie palenia w ciąży dla zdrowia dziecka

 

Katarzyna Zielińska wygrała proces z TVN.

Katarzyna Zielińska na spacerze z drugim synem Aleksandrem

 

Aktorka złożyła pozew po emisji programu "Na językach" w którym osoba podobna do aktorki paliła papierosy z widoczną ciążą.

Katarzyna Zielińska w spódnicy Bizuu
ONS.pl

Więcej na temat Katarzyna Zielińska TVN