Kim Kardashian Kim Kardashian w Vivienne Westwood na MET Gala Kim Kardashian i Kanye West na gali Met 16, Balmain vvKanye West, Saint West, North West Kim Kardashian, Kanye West, North West
Kim Kardashian
ONS
1/5
Kim Kardashian
ONS

Kim Kardashian i Kanye West oczekują narodzin swojego trzeciego dziecka. Maleństwo przyjdzie na świat dzięki pomocy surogatki. Wiele osób zastanawiało się, dlaczego Kim Kardashian zdecydowała się na wynajęcie matki zastępczej. Pojawiły się zarzuty o próżność i chęć nadmiernego dbania o figurę. Tymczasem rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Kim Kardashian wyznała, że decyzja o powierzeniu urodzenia trzeciego dziecka surogatce była spowodowana dramatycznymi wydarzeniami. 

 

Zobacz też: Natalia Siwiec i Kim Kardashian w niemal identycznej sukience! Wyglądają jak... bliźniaczki! Która lepiej? POJEDYNEK

 

Co spotkało Kim Kardshian? Przeczytajcie poruszające wyznanie celebrytki na następnej stronie.

 

Polecamy: Kim Kardashian wyznacza trendy, ale tym razem chyba przesadziła. Zobaczcie co zrobiła z paznokciami!

2/5
Kim Kardashian w Vivienne Westwood na MET Gala

Kim Kardashian w programie „Keeping Up With Kardashians” zdecydowała się wyjawić powód, dlaczego trzecie dziecko jej i jej męża rapera Kanye Westa urodzi surogatka. Okazuje się, że para najpierw starała się o trzecie dziecko metodą naturalną. Celebrytka zdradziła, że była w trzeciej ciąży, którą niestety poroniła. Przykre doświadczenia sprawiły, że małżonkowie zdecydowali się na wynajęcie surogatki.

- Próbowaliśmy, ale straciłam dziecko. Surogatka była jedyną szansą. Znalezienie kogoś takiego było bardzo trudne - wyznała Kim Kardashian.

Powiedziała również, że poszukiwania odpowiedniej osoby, która miałaby urodzić jej dziecko zajęły aż rok. Najtrudniej było zaufać potencjalnej kandydatce.

3/5
Kim Kardashian i Kanye West na gali Met 16, Balmain

- Zatrudnienie surogatki i znalezienie kogoś, komu naprawdę zaufasz jest znacznie trudniejsze, niż możesz sobie wyobrazić. Musisz mieć pewność, że prowadzi zdrowy tryb życia i ta osoba musi przejść testy psychologiczne. Minął mniej więcej rok, zanim przez to przeszliśmy - powiedziała Kim Kardashian.

W końcu się udało! Jaka jest surogatka, która urodzi trzecie dziecko Kim Kardashian i Kanye Westa?

4/5
vvKanye West, Saint West, North West
East News

- Sądzę jednak, że nic nie dzieje się bez powodu, ponieważ surogatka, którą wreszcie zaakceptowałam jest bardzo miłą osobą. Tak łatwo się z nią rozmawia i idealnie do nas pasuje - zapewniała celebrytka.

5/5
Kim Kardashian, Kanye West, North West
East News

Trzecie dziecko Kim Kardashian i Kanye Westa przyjdzie na świat w styczniu 2018 roku. Para wychowuje już 4-letnią córkę North i 2-letniego syna Sainta.

Więcej na temat Kim Kardashian