Małgorzata Kożuchowska w płaszczu ROMA YANOTA i sneakersach na wiosnę 2020

Trendy wiosna 2020. Sneakersy w stylu Małgorzaty Kożuchowskiej to must have na wiosnę!

Małgorzata Kożuchowska w płaszczu ROMA YANOTA i sneakersach na wiosnę 2020

Wiosna? Już prawie przyszła! W związku z tym Małgorzata Kożuchowska postanowiła zaprezentować na Instagramie swój zimowo-wiosenny look z dwoma najważniejszymi elementami garderoby, które są totalnym must have tej wiosenny. Kożuchowska wybrała piękny brązowy płaszcz. To projekt marki ROMA YANOTA i kosztuje obecnie 1050 złotych (został przeceniony z 1500 złotych). Kożuchowska postanowiła dobrać do niego bardzo klasyczne (i zawsze na czasie!) ubrania. Okazał się nim być szary golf, proste czarne spodnie i najważniejsze... białe klasyczne sneakersy, które są elementem obowiązkowym w szafie każdej kobiety, która kocha nie tylko modę, ale i wygodę!

Jak wam się podoba look Małgorzaty Kożuchowskiej? My jesteśmy w nim zakochani! Kiedy widzimy jej stylizację, myślimy tylko o jednym: "Chcemy już wiosnę!"

Zobacz także: Wyprzedaże online na wiosnę 2020. Te sneakersy są przecenione o 30 procent!

Małgorzata Kożuchowska postawiła na piękny brązowy płaszcz. To projekt marki ROMA YANOTA. Został przeceniony z 1500 na 1050 złotych. Ten płaszcz to po prostu cudo!

Małgorzata Kożuchowska w płaszczu ROMA YANOTA

Zobacz także: Sneakersy na wiosnę 2020. Oto 7 najbardziej odjechanych modeli

Małgorzata Kożuchowska do całości dobrała białe sneakersy - taki klasyczny model pasuje do absolutnie wszystkiego! Nie wierzycie? Oto dowód! Takie sneakersy będą świetnie wyglądać z eleganckim płaszczem, jak w przypadku Kożuchowskiej. Sportowe białe buty będą się lubić także z sukienkami midi lub maxi w kwiaty albo z najmodniejszymi w tym sezonie balloon jeans.

Małgorzata Kożuchowska w białych sneakersach na wiosnę 2020

 

 

Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17