Warsaw Shore bije rekordy oglądalności
ONS

Jesienią na MTV zadebiutowało "Warsaw Shore" czyli polska adaptacja formatu "Jersey Shore", który pokazywał życie szalonych imprezowiczów z New Jersey. Twórcy programu i jego uczestnicy od początku zapowiadali, że będzie na co popatrzeć i dotrzymali słowa. Pijaństwo, wulgaryzmy i seks są bowiem tam na porządku dziennym. Przypomnijmy: Ewelina z Warsaw Shore uprawiała seks na wizji

Atmosfera skandalu ma jednak doskonałe przełożenie na wyniki oglądalności, gdyż w swojej grupie odbiorców i paśmie "Warsaw Shore" nie ma równych, a jego bohaterowie mają coraz większy apetyt na sławę. Z pewnością ucieszy ich wiadomość o tym, że od teraz pijackie popisy w ich wykonaniu będą mogli podziwiać również widzowie w Europie. MTV oficjalnie poinformowało, że format będzie transmitowany w Niemczech, Szwajcarii, Holandii, Danii, rejonie Flandrii oraz Norwegii, Szwecji i Finlandii. Pierwszy odcinek miał swoją premierę wczoraj.
 

W historii polskiego MTV nie było jeszcze tak popularnego programu, jak „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, dlatego stacje MTV z innych krajów pokażą go swoim widzom - mówi Jerzy Dzięgielewski, dyrektor programowy MTV Polska.


Myślicie, że to dobra reklama naszego kraju za granicą? Niemcy, Duńczycy i Szwedzi powinni poznać Trybsona i spółkę?

Zobacz: Warsaw Shore bije rekordy oglądalności
Zobacz: Trybson szaleje w studiu The Voice of Poland
Zobacz: Wyciekło nagranie z Wojtkiem z Warsaw Shore z przeszłości. Był zupełnie inny!

Ostra impreza ekipy z Warszawy podczas MTV EMA Pre-Party:

Więcej na temat Warsaw Shore