Do rodziny Małgorzaty Tomaszewskiej dołączyła ostatnio upragniona przez nią córeczka! Dopiero jednak 23 lutego prezenterka pochwaliła się pierwszym wspólnym kadrem z pociechą, a po podzieliła się zdumiewającym wyznaniem. Już podjęła decyzję ws. trzeciego dziecka?

Reklama

Małgorzata Tomaszewska dopiero urodziła, a już planuje kolejne dziecko?

Kilka dni temu wszystkie oczy zwróciły się na Małgorzatę Tomaszewską, która urodziła swoją drugą pociechę! Prezenterka jest już mamą chłopca, natomiast teraz powitała na świecie wymarzoną córeczkę, której nadała imię Laura. To jednak nie ona jako pierwsza podzieliła się ze światem radosną nowiną - zrobił to za nią jej tata, ogłaszając dumnie, że znów został dziadkiem!

Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska Instagram @malgorzata_tomaszewska

23 lutego Małgorzata Tomaszewska postanowiła sama odezwać się do fanów i, co najważniejsze, podzielić się pierwszym zdjęciem z córką. Fotografię jeszcze ze szpitala opatrzyła rozczulającym opisem, w którym w imieniu córki przywitała się z internautami. Dalej podziękowała personelowi szpitala za opiekę, a na końcu zawarła krótkie, ale zaskakujące zdanie.

Widzimy się przy kolejnym porodzie

Czyżby Małgorzata Tomaszewska już planowała kolejnego potomka? Chociaż na swoim profilu prezenterka chętnie przemyca kadry poświęcone macierzyństwu, jak dotąd otwarcie nie mówiła o tym, czy marzy o dużej rodzinie. W tym miejscu warto wspomnieć, że odbiorców wciąż zastanawia, kim tak właściwie jest partner gwiazdy i ojciec jej drugiego dziecka. Ta bowiem jak lwica chroni jego prywatności, a w jednym z wywiadów przyznała, że raczej nie ma szans, by się to zmieniło.

Tak ustaliliśmy. Nie chcę i on też nie chce. Jesteśmy tutaj zgodni. (...) Jeżeli ktoś pojawia się w przestrzeni publicznej, to nigdy nie wiesz, jak zostanie oceniony. To nie jest nikomu potrzebne, jeżeli nie czerpiesz z tych mediów. Mam wrażenie, że pokazanie się dla pokazania, jest trochę dawaniem takiej pożywki. Ale oczywiście, to jest decyzja każdej osoby. On w ogóle nie jest związany z show-biznesem
Reklama

Zobacz także: Aleksander Sikora o narodzinach córki Małgorzaty Tomaszewskiej. "Od rana trzymałem kciuki"

Zobacz także
Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska Instagram@malgorzata_tomaszewska
Reklama
Reklama
Reklama