Tomasz Karola i Viola Kołakowska na premierze filmu Klub Włóczykijów
East News
1/6
East News

 

Tomasz Karol znowu jest zakochany? Aktor pojawił się na oficjalnej premierze filmu "7 uczuć" w towarzystwie uroczej blondynki. Para chętnie pozowała razem do zdjęć i wymieniała się czułościami. Towarzyszka Tomasza Karolaka zna dobrze polski show-biznes. W przeszłości sama była związana z kilkoma znanymi osobami. Tomasz Karolak również ma na swoim koncie związki z popularnymi aktorkami. Pamiętacie wszystkie partnerki gwiazdora? Niektóre z tych związków były naprawdę burzliwe...

Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Tomasz Karolak ma nową dziewczynę! Kim jest Magdalena Malicka? Spotykała się ze znanym raperem!

2/6
Mat. prasowe

 

Tomasz Karolak i Ilona Ostrowska

 

Mało kto wie, że w latach 90. Tomasz Karolak związał się z koleżanką po fachu, Iloną Ostrowską. Oboje byli wtedy studentami szkół aktorskich. Niestety, dzieliła ich spora odległość. Ilona Ostrowska studiowała bowiem we Wrocławiu, z kolei Karolak w Krakowie. Choć na początku miłość przesłaniała im cały świat, a spora odległość nie sprawiała większych problemów, z czasem stało się to uciążliwe. Aktorka marzyła bowiem o tym, aby mieć swojego ukochanego obok siebie w każdej chwili. Niestety, ten związek nie przetrwał, a każde z nich poszło w swoją stronę. Żałujecie? 

3/6
East News

 

Magdalena Boczarska i Tomasz Karolak

 

Magdalena Boczarska i Tomasz Karolak tworzyli jeden z głośniejszych związków w polskim show-biznesie. Ich romans zaczął się w 2000 roku i bardzo szybko przerodził się w głębokie uczucie. Para była ze sobą aż 6 lat. Tomasz Karolak poprosił nawet o rękę swoją ukochaną. Niestety, w pewnym momencie na jego drodze stanęła Viola Kołakowska. Tomasz Karolak stracił dla niej głowę i rozstał się z Magdaleną Boczarską, która bardzo to przeżyła. Mimo wszystko byli kochankowie spotykali się jeszcze czasem, na czym przyłapali ich kilkukrotnie paparazzi. Tomasz Karolak i Magdalena Boczarska postanowili jednak zawiesić tę znajomość, ponieważ aktor oczekiwał narodzin swojego dziecka.

Obecnie Boczarska sama została mamą. Jest również w szczęśliwym związku z Mateuszem Banasiukiem

4/6
Tomasz Karola i Viola Kołakowska na premierze filmu Klub Włóczykijów
ONS

 

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska

 

Jeszcze niedawno wydawało się, że to właśnie Viola Kołakowska będzie tą kobietą, która na stałe zatrzyma przy sobie Tomka Karolaka. Po bardzo burzliwych perypetiach, aktor postanowił bowiem publicznie poprosić o rękę swojej ukochanej. Viola Kołakowska, która jest matką jego dwójki dzieci, przyjęła pierścionek zaręczynowy. Niestety, kilka miesięcy później para ogłosiła, że nie jest już razem.

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak poznali się na planie serialu "Kryminalni". Między nimi bardzo szybko zaiskrzyło. Aktor stracił głowę dla pięknej modelki i zostawił dla niej Magdalenę Boczarską, z którą był od kilku lat. Chwilę później okazało się, że Viola Kołakowska jest w ciąży. Jednak to nie sprawiło, że para zbliżyła się do siebie. Dopiero narodziny ich drugiego dziecka skłoniły Tomka Karolaka do tego, aby zamieszkać z partnerką. Po drodze zdarzyło mu się jednak kilka przygód...

5/6
East News

 

Magdalena Lamparska i Tomasz Karolak

 

Tomasz Karolak poznał 17 lat młodszą od siebie aktorkę na planie serialu "39 i pół". Zainteresowanie młodziutkiej gwiazdki bardzo mu wtedy schlebiało. Tym bardziej, że Karolak przeżywał kryzys wieku średniego. Choć już wtedy był z Violą Kołakowską, wdał się w romans z Magdaleną Lamparską. Jednak ta przelotna znajomość bardzo szybko się wypaliła, a aktor wrócił do matki swoich dzieci. 

6/6
Tomasz Karolak z nową partnerką na premierze "7 uczuć"
ONS.pl

 

Magdalena Malicka i Tomasz Karolak

 

Od rozstania z Violą Kołakowską Tomasz Karolak nie pokazywał się publicznie z żadną inną kobietą. Dlatego tym większym zaskoczeniem dla wszystkich był widok aktora na premierze filmu "7 uczuć" w towarzystwie pięknej blondynki. Kim jest nowa partnerka Tomasza Karolaka? To Magdalena Malicka, modelka i piosenkarka. Kobieta również ma za sobą kilka burzliwych związków. Magdalena Malicka w przeszłości była związana między innymi z raperem Tede. Oprócz tego modelka spotykała się także ze współzałożycielem zespołu Hey, Piotrem Banachem.

Myślicie, że tym razem Tomasz Karolak zakochał się już na dobre?

Więcej na temat Tomasz Karolak