Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Tomasz Barański nie pojawi się w "Tańcu z Gwiazdami"
ONS
Newsy

Barański miał tańczyć z gwiazdami w "TzG". Teraz przeżywa dramat

Co z jego udziałem w programie?

Kilka tygodni temu jako pierwsi podaliśmy pełną listę uczestników drugiej polsatowskiej edycji "Tańca z Gwiazdami". Wiemy także, z kim zatańczą dwaj weterani show - Rafał Maserak oraz Stefano Terrazzino, który w poprzednim sezonie sięgnął po Kryształową Kulę w parze z Anetą Zając. Przypomnijmy: Stefano wygrał "TzG" już trzy razy. Wiemy z kim zatańczy w nowej edycji

Niestety, mniej szczęścia ma inny równie popularny tancerz - Tomasz Barański, partnerujący w zeszłej Klaudii Halejcio. Jak donosi "Na żywo" Barański nabawił się poważnej kontuzji kręgosłupa, która uniemożliwia ciężkie treningi i, mimo wcześniejszych ustaleń z producentami, w ostatniej chwili zrezygnowano z jego udziału w nowej odsłonie tanecznego show. Tomasz jest załamany całą sytuację, może jednak liczyć na wsparcie swoich przyjaciół, a przede wszystkim Halejcio, która, jak informuje tygodnik, regularnie go odwiedza.

Żałujecie?

Zobacz: Wiemy z kim Rafał Maserak zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"!


Finał ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami"

Mariola Bojarska Ferenc zatańczy z Tomaszem Barańskim
TV-Show
Wiemy z kim zatańczy Mariola Bojarska Ferenc w "Tańcu z gwiazdami"! Z tym partnerem ma spore szanse na zwycięstwo!
Wiemy z kim zatańczy Mariola Bojarska Ferenc w "Tańcu z gwiazdami"! Z tym partnerem ma spore szanse na zwycięstwo!

Już wiemy, z kim Mariola Bojarska Ferenc zatańczy w nowej edycji show Tańca z Gwiazdami. Jej partnerem będzie Tomasz Barański, który dotychczas wystąpił w programie już kilkukrotnie, zawsze odnosząc spore sukcesy. Czy tak też będzie tym razem?   Mariola Bojarska Ferenc i Tomasz Barański zatańczą razem! Mariola i Tomasz już zaczęli treningi do show. Trenerka fitness jest w znakomitej kondycji, a więc może być poważnym zagrożeniem dla innych uczestników show (tutaj - pełna lista).  Pomoże jej w tym Tomasz Barański, który wygrał już program w parze z Eweliną Lisowską. Z Tatianą Okupnik zajął wysokie, 2. miejsce, zaś z Klaudią Halejcio (z którą obecnie jest w związku), 4. miejsce.     Jak Mariola i Tomasz poradzą sobie na parkiecie? Przekonamy się już we wrześniu w Polsacie!   Zobacz także:  Taniec na rurze, czyli pole dance   Tomasz Barański pokazał ostatnio zdjęcie z treningów.   Mariola Bojarska Ferenc już trenuje do programu!   Tomasz Barański ma wiele sukcesów na koncie!      

Rafał Jonkisz zatańczy z Waleriją Żurawlewą
TV-Show
Znamy kolejną parę Tańca z Gwiazdami! Zdradziły ich dwa zdjęcia!
Dopasowani?

Rafał Jonkisz i Walerija Żurawlewa zatańczą razem w piątej edycji "Tańca z Gwiazdami"! A zdradziły ich dwa zdjęcia. Jedno na Facebooku Waleriji, która pokazała ich tułowia od pasa w dół w koszulach z kratę. Nie chciała zdradzać, z kim zatańczy: No i sie zaczęło😃😊💃🏻💃🏻TZG @tanieczgwiazdami Uwazam ze jesteśmy dopasowana para,nawet ubraliśmy sie bardzo podobnie😃😊 Juz wkrótce sie dowiecie z kim tańczę - pisała Walerija . Walerija i Rafał w koszulach z kratę.   Niestety, kilka dni wcześniej Rafał Jonkisz wstawił zdjęcie w tej koszuli na swojego Facebooka. Jedna jaskółka wiosny nie czyni? Możemy Was zapewnić, że Rafał na pewno zatańczy z Waleriją ;) To może być najpiękniejsza para nowej edycji!     Będziecie trzymać za nich kciuki?   Zobacz także: TYLKO U NAS: Wiemy, z kim zatańczy Rafał Maserak w Tańcu z Gwiazdami!   Rafał Jonkisz pojawi się w show Polsatu.   Walerija Żurawlewa tańczyła już m.in. z Patrykiem Pniewskim.

Joanna Orleańska w Tańcu z Gwiazdami
ONS
TV-Show
Taniec z gwiazdami: Orleańska zatańczy z przystojniakiem z innego show
Będzie nowym Maserakiem?

Już 5 września na antenie Polsatu pojawi się kolejna edycja " Tańca z Gwiazdami ", który w zeszłym sezonie okazał się bezkonkurencyjnym hitem telewizyjnym. Znamy już wszystkie gwiazdy, które będą rywalizować na parkiecie o Kryształową Kulę. Wśród nich zobaczymy m.in. Anię Wyszkoni oraz Martę Wierzbicką . Oficjalny spot programu zrobił prawdziwą furorę w internecie. Przypomnijmy: Jest już zwiastun nowego TzG! Zobaczcie gwiazdy w akcji Wiele emocji budzą również taneczni partnerzy gwiazd. W nowej odsłonie show pojawią się starzy wyjadacze, tacy jak Stefano Terrazzino czy Rafał Maserak . Nie zabraknie jednak nowych twarzy. Jak podaje "Fakt", w parze z Joanną Orleańska na parkiecie wystąpi Przemysław Modrzyński - tancerz w Egurrola Dance Studio oraz uczestnik czwartej edycji "Got to Dance - Tylko Taniec".  Jego partnerką w programie była Valeriya Zhuravlyova, z którą Przemysław jest również w życiu prywatnym.  Tabloid twierdzi, że Modrzyński może być nowym Rafałem Maserakiem. Obaj panowie są bardzo przystojni, a umiejętności taneczne na pewno przysparzają im wielu fanek. Który z nich okaże się lepszy? Przekonamy się już niebawem. Zobacz:  Wiemy z kim Rafał Maserak zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"!   ''+''ipt>''); //--> Pełna lista uczestników "Tańca z Gwiazdami":

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner