Rafał Maserak zatańczy z Marceliną Zawadzką w Tańcu z gwiazdami
Akpa

Wiemy z kim Rafał Maserak zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"!

Rafał Maserak zatańczy z Marceliną Zawadzką w Tańcu z gwiazdami
Akpa

Poprzednia edycja "Tańca z gwiazdami" zagwarantowała Rafałowi Maserakowi dużą popularność i szansę na ponowne zaistnienie w mediach. Tancerz razem z Joanną Moro dotarł do samego finału XIV edycji show, ostatecznie ustępując Stefano Terrazzino i Anecie Zając. Czy teraz znów ma szansę powtórzyć sukces, albo nawet wygrać program? Zobacz: Maserak o Moro: "Miałem niełatwe zadanie"

AfterParty.pl dowiedziało się, że Rafał zatańczy z Marcelą Zawadzką. Podobnie jak w poprzedniej edycji, tancerz został sparowany z wysoką blondynką. Para z pewnością rozgrzeje do czerwoności publiczność, jurorów i telewidzów.

- Dogadują się świetnie. Na treningach jest dużo poczucia humoru, bo Marcelina i Rafał to dusze towarzystwa. Do tego tworzą piękną parę, on przystojny brunet, ona ognista blondynka - zdradza w rozmowie z AfterParty.pl osoba z produkcji.


Będziecie im kibicować? Mają szansę wygrać tę edycję? Przypomnijmy, że AfterParty.pl jako pierwsze ujawniło nazwiska wszystkich uczestników "Dancing with the stars". Zobacz: Mamy pełną listę uczestników "Tańca z gwiazdami"Pełna lista uczestników XV edycji "Tańca z gwiazdami":

Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36