Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak
ONS.pl
Newsy

To ich ostatnie wspólne zdjęcie. Tak Piotr Woźniak-Starak wspierał Agnieszkę w pracy! 

To ostatnie wspólne zdjęcie Agnieszki i Piotra Woźniaków Staraków. Gwiazda pokazała je na cztery dni przed tragedią

18 sierpnia minie rok od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Producent filmowy zginął w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Żona biznesmena, Agnieszka Woźniak-Starak, po jego śmierci na długo zniknęła z mediów. Choć niedawno wróciła do pracy (prowadzi swoją audycję w radiu), na razie nie słychać o jej powrocie do telewizji. Rok temu jej rzeczywistość wyglądała zupełnie inaczej.

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka. Jak się poznali?

Ostatnie zdjęcie Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka

O wydarzeniach z sierpnia 2019 roku przez kilka kolejnych miesięcy mówiła cała Polska. Dramatyczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła światem mediów, kultury, polityki i biznesu. 39-letni producent filmowy ("Bogowie", "Sztuka kochania", "Ukryta gra") w relacjach przyjaciół, bliskich i rodziny był znakomitym i oddanym przyjacielem, ciepłym i wrażliwym człowiekiem, wizjonerem w pracy. Jego związek z prezenterką TVN, Agnieszką Szulim, wzbudził ogromną sensację. Ale ich historia miłości to gotowy scenariusz na film - poruszający, pełen zwrotów akcji,  jednak z dramatycznym zakończeniem. 

Zobacz także: To z nią chciał spędzić całe życie! Agnieszka była największą miłością Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka i Piotr tworzyli duet doskonały. Łączyły ich poczucie humoru czy miłość do zwierząt oraz filmu. Nie rozmawiali o swoim życiu prywatnym, ale na swoich kontach na Instagramie często pokazywali, jak bardzo się kochają i jak wielkim wsparciem są dla siebie nawzajem. Na cztery dni przed tragicznymi wydarzeniami na Mazurach Agnieszka pokazała ostatnie publiczne wspólne zdjęcie z Piotrem. Mąż odwiedził ją w garderobie w Sopocie, kiedy prowadziła festiwal w TVN. Wyglądali na bardzo szczęśliwych.

Mąż mnie odwiedził w garderobie...

Ostatnie wspólne zdjęcie Agnieszki Woźniak Starak z mężem, Piotrem

Agnieszka, po śmierci Piotra, długo nie zabierała głosu w mediach. Jednak fala sprzecznych informacji pojawiających się w sieci, szokujących spekulacji i plotek, które uderzały w jej rodzinę, zmusiła dziennikarkę do zabrania głosu:

17 sierpnia wieczorem byliśmy z moimi rodzicami na kolacji. W nocy 18 sierpnia zginął mój Mąż. 18 sierpnia to dzień urodzin mojego taty, mieliśmy spędzić go wszyscy razem. Nie zdążyliśmy. Piotrek miał na Mazurach mnóstwo znajomych, uwielbiał pływać motorówką w nocy. Ja nie, dlatego zostałam w domu i poszłam spać. Tak, był szalony i zapłacił za to najwyższą cenę. O 5 rano obudził mnie telefon, że Piotrek zaginął. Od teraz urodziny mojego Taty już zawsze będą rocznicą śmierci mojego Męża, będę się z tym mierzyć co roku. Nigdy nie byłam wezwana do prokuratury na przesłuchanie. Składałam zeznania na miejscu na Fuledzie, gdzie byłam odkąd przyjechaliśmy tam razem z Piotrkiem z Sopotu. I zostałam do samego końca szukając Go ze wszystkimi, którzy przyjechali nas wesprzeć w najgorszych dniach naszego życia. Tyle. Na koniec mam prośbę do mediów, żeby z szacunku do naszej rodziny dały nam odetchnąć od wszelkich nieprawdziwych informacji. Film się już dawno skończył, światła na sali zgasły. Pora iść do domu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ironią losu moje życie zamieniło się ostatnio w film, w którym nikt z Was nie chciałby grać. Celowo używam słowa “grać”, bo tragedia moja i mojej rodziny stała się sprawą publiczną, w której wszyscy musimy się teraz odnaleźć i żyć dalej. To nie jest normalna sytuacja, przeżywanie żałoby na oczach tylu ludzi. I na pewno nie pomaga. Ale to, co zawsze można zrobić dla kogoś w obliczu takich chwil, to dać mu trochę spokoju i wsparcia, które na szczęście mam od swoich bliskich. I od Was też, za co bardzo dziękuję. Wiem dobrze, jak działają media. Razem z Piotrkiem byliśmy częścia tego świata, więc nie kłócę się z tym, że nadal jesteśmy w nim obecni. Nie godzę się jedynie na pisanie nieprawdy. Wydaje mi się, że mam do tego prawo, bo to przecież jest moje życie. Ja jestem i czuję. Od kilku dni czytam wszędzie, że byłam wezwana na przesłuchanie do prokuratury, że ze łzami w oczach opowiadałam o tym, że dowiedziałam się o wypadku gdy wracałam z rodzicami do Warszawy, miałam tam ponoć ważne spotkanie. Nic z tego nie jest prawdą, ale po co pisać prawdę, jeśli można dać pole kolejnym insynuacjom, a co za tym idzie kolejny artykułom. Nieważne, że ktoś cierpi. Jaka jest prawda? 17 sierpnia wieczorem byliśmy z moimi rodzicami na kolacji. W nocy 18 sierpnia zginął mój Mąż. 18 sierpnia to dzień urodzin mojego taty, mieliśmy spędzić go wszyscy razem. Nie zdążyliśmy. Piotrek miał na Mazurach mnóstwo znajomych, uwielbiał pływać motorówką w nocy. Ja nie, dlatego zostałam w domu i poszłam spać. Tak, był szalony i zapłacił za to najwyższą cenę. O 5 rano obudził mnie telefon, że Piotrek zaginął. Od teraz urodziny mojego Taty już zawsze będą rocznicą śmierci mojego Męża, będę się z tym mierzyć co roku. Nigdy nie byłam wezwana do prokuratury na przesłuchanie. Składałam zeznania na miejscu na Fuledzie, gdzie byłam odkąd przyjechaliśmy tam razem z Piotrkiem z Sopotu. I zostałam do samego końca szukając Go ze wszystkimi, którzy przyjechali nas wesprzeć w najgorszych dniach naszego życia. Tyle. Na koniec mam prośbę do mediów, żeby z szacunku do naszej rodziny dały nam odetchnąć od wszelkich nieprawdziwych informacji. Film się już dawno skończył, światła na sali zgasły. Pora iść do domu.

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Przed Agnieszką naprawdę trudne dni. Od samego początku prezenterka może liczyć na wsparcie przyjaciół, którzy sprawili, że nie może czuć się samotnie. 

Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne - napisała prawie miesiąc po śmierci męża. 

Ostatnie wspólne zdjęcie Agnieszki Woźniak Starak z mężem, Piotrem

Zobacz także
Piotr Woźniak-Starak

Rok po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka najbliższy przyjaciel zdradził jego największą tajemnicę

Piotr Woźniak-Starak

Nowe informacje w sprawie pochówku Piotra Woźniaka-Staraka. Dlaczego sąd do tej pory nie wydał wyroku? 

 

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Starak
EastNews
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak wydała oświadczenie w sprawie śmierci męża! "Tak, był szalony i zapłacił za to najwyższą cenę"
Agnieszka Woźniak-Starak wydała oświadczenie w sprawie śmierci męża! "Tak, był szalony i zapłacił za to najwyższą cenę"

Agnieszka Woźniak-Starak wydała długie oświadczenie w sprawie śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka , który zginął w tragicznych okolicznościach na Mazurach. Gwiazda opisała jego ostatnie dni i odniosła się do wielu informacji, które pojawiły się w mediach w ostatnim czasie. Przeczytajcie jej bardzo poruszający wpis! Agnieszka Woźniak-Starak wspomina męża! Choć od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka minie niedługo dwa miesiące, w mediach wciąż pojawia się mnóstwo informacji związanych z producentem filmowym i jego żoną, Agnieszką. Gwiazda TVN nie ukrywa, że bardzo ciężko przeżywać żałobę na oczach wszystkich: Ironią losu moje życie zamieniło się ostatnio w film, w którym nikt z Was nie chciałby grać. Celowo używam słowa “grać”, bo tragedia moja i mojej rodziny stała się sprawą publiczną, w której wszyscy musimy się teraz odnaleźć i żyć dalej. To nie jest normalna sytuacja, przeżywanie żałoby na oczach tylu ludzi. I na pewno nie pomaga. Ale to, co zawsze można zrobić dla kogoś w obliczu takich chwil, to dać mu trochę spokoju i wsparcia, które na szczęście mam od swoich bliskich. I od Was też, za co bardzo dziękuję. Wiem dobrze, jak działają media. Razem z Piotrkiem byliśmy częścia tego świata, więc nie kłócę się z tym, że nadal jesteśmy w nim obecni. Nie godzę się jedynie na pisanie nieprawdy. Wydaje mi się, że mam do tego prawo, bo to przecież jest moje życie. Ja jestem i czuję. Agnieszka Woźniak-Starak dementuje informacje o prokuraturze Niedawno pojawiła się informacja, że Agnieszka została przesłuchana w prokuraturze. Woźniak-Starak dementuje te informacje. Od kilku dni czytam wszędzie, że byłam wezwana na przesłuchanie do prokuratury, że ze łzami w oczach opowiadałam o tym, że dowiedziałam się o wypadku gdy wracałam z rodzicami do Warszawy, miałam...

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi Sopot dzień przed rocznicą śmierci męża
Instagram
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi festiwal w Sopocie na dzień przed rocznicą śmierci męża, Piotra
Festiwal w Sopocie jest dla Agnieszki Woźniak-Starak wyjątkowo szczególnym czasem, o czym napisała na Instagramie. Dwa lata temu podczas pracy odwiedził ją mąż, Piotr Woźniak Starak

Agnieszka Woźniak-Starak, w towarzystwie Gabi Drzewieckiej i Marcina Prokopa, poprowadzi pierwszy dzień tegorocznego Sopot TOP of the TOP Festival 2021 w TVN. Ten czas i to miejsce są dla Agnieszki wyjątkowo szczególne, bowiem na jutro przypada druga rocznica śmierci jej męża, Piotra Woźniaka- Staraka, który zginął w dramatycznym wypadku na jeziorze Kisajno.  Zobacz także:  Tak wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina uczciła jego pamięć. ZDJĘCIA Druga rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka Dwa lata temu, dokładnie 14 sierpnia 2019 roku, Agnieszka Woźniak-Starak również prowadziła sopocki festiwal w TVN. W pracy odwiedził ją mąż, Piotr Woźniak-Starak. Byli uśmiechnięci, szczęśliwi, za kilka dni mieli świętować trzecią rocznicę ślubu. Nikt nie spodziewał się, do jak wielkiej tragedii dojdzie cztery dni później, 18 sierpnia. Producent filmowy zginął w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach po tym, jak wypadł z motorówki. Na festiwalu w Sopocie powstało więc jedno z ostatnich wspólnych zdjęć Agnieszki i Piotra.   Kilka miesięcy po śmierci męża prezenterka zamieściła w sieci poruszający wpis: 17 sierpnia wieczorem byliśmy z moimi rodzicami na kolacji. W nocy 18 sierpnia zginął mój Mąż. 18 sierpnia to dzień urodzin mojego taty, mieliśmy spędzić go wszyscy razem. Nie zdążyliśmy. Piotrek miał na Mazurach mnóstwo znajomych, uwielbiał pływać motorówką w nocy. Ja nie, dlatego zostałam w domu i poszłam spać. Tak, był szalony i zapłacił za to najwyższą cenę. O 5 rano obudził mnie telefon, że Piotrek zaginął. Od teraz urodziny mojego Taty już zawsze będą rocznicą śmierci mojego Męża, będę się z tym mierzyć co roku - napisała na Instagramie w październiku 2019 roku. Agnieszka Woźniak-Starak wraca do...

Agnieszka Woźniak-Starak wychodzi z pracy
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak miała duże problemy ze zdrowiem. Ustały po traumatycznych przeżyciach
Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła wywiadu, w którym wróciła do okrutnych przeżyć. Opowiedziała o tym, na wizji: "Pod wpływem bardzo silnego wydarzenia w moim życiu..."

Agnieszka Woźniak-Starak zaskoczyła bardzo szczerym wyznaniem w programie "Life Balance". Gwiazda TVN na antenie Newonce Radio opowiedziała o dramatycznym wydarzeniu w jej życiu, które mocno wpłynęło na jej zdrowie. Okazuje się, że w wyniku bardzo emocjonalnego przeżycia przestała odczuwać bóle z którymi wcześniej się zmagała. Poruszające słowa Agnieszki Woźniak-Starak, która w 2019 roku straciła ukochanego męża... Agnieszka Woźniak-Starak o swoim stanie zdrowia Ponad dwa lata temu Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła ogromny, osobisty dramat. Dokładnie 18 sierpnia 2019 roku w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach zginął jej ukochany mąż, Piotr Woźniak-Starak. Producent filmowy wypadł z łodzi i przez kilka dni trwały jego poszukiwania. Niestety, po czterech dniach akcji ratowniczej służby odnalazły ciało Piotra Woźniaka-Staraka.  (...) W nocy 18 sierpnia zginął mój Mąż. 18 sierpnia to dzień urodzin mojego taty, mieliśmy spędzić go wszyscy razem. Nie zdążyliśmy. Piotrek miał na Mazurach mnóstwo znajomych, uwielbiał pływać motorówką w nocy. Ja nie, dlatego zostałam w domu i poszłam spać. Tak, był szalony i zapłacił za to najwyższą cenę. O 5 rano obudził mnie telefon, że Piotrek zaginął. Od teraz urodziny mojego Taty już zawsze będą rocznicą śmierci mojego Męża, będę się z tym mierzyć co roku- Agnieszka Woźniak-Starak pisała kilka miesięcy po śmierci męża.  Zobacz także:   Pierwszy wywiad Agnieszki Woźniak-Starak. Padło wiele wzruszających słów. "Nic gorszego mnie w życiu nie spotka" Agnieszka Woźniak-Starak bardzo rzadko opowiadała publicznie o swoim życiu. Teraz zrobiła wyjątek podczas audycji w Newonce Radio a słuchacze podejrzewają, że w swoim wyznaniu, miała na myśli stratę ukochanego męża. Gwiazda TVN na...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik