Instagram

Pandemia im nie przeszkodziła! Wieniawa, Socha, Rozenek... W 2020 roku te gwiazdy zarobiły fortunę! Ile?

Instagram

Pandemia koronawirusa wpłynęła na pogorszenie stanu finansowego większości społeczeństwa. Z tym problemem nie borykają się jednak topowe polskie celebrytki, które w dobie kryzysu zarobiły fortunę! Jakimi kwotami mogą się poszczycić?

Ile zarabiają gwiazdy w czasie pandemii?

"Super Express" podsumował zarobki gwiazd w 2020 roku. Na pierwszym miejscu znalazła się Julia Wieniawa. 21-latka zajęła drugie miejsce w programie "Taniec z Gwiazdami". Stworzyła własną markę kosmetyków Jusee Cosmetics, ubrań Lemiss oraz zagrała w filmie "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Ponadto została twarzą marki Apart. Jej konto według gazety zasiliła łącznie suma około 1,5 mln zł!

Na drugim miejscu znalazła się Małgorzata Socha. "SE" szacuje, że trzy kampanie reklamowe, gra w serialach oraz promowanie produktów na Instagramie wzbogaciły konto artystki o 1,2 miliona złotych!

Niewiele mniejszymi zarobkami może pochwalić się Małgorzata Rozenek-Majdan. Promowanie różnorakich marek i programy "Projekt Lady" oraz "Rozenek cudnie chudnie" zasiliły jej portfel o kwotę miliona złotych!

Zobacz także: Małgorzata i Radosław Majdan już znaleźli nowy dom? To spektakularna willa! 

W rankingu gazety znalazła się również Cleo, która m.in. dzięki udziałowi w reklamie "Media Expert" dorobiła się kwoty miliona złotych!

Piątą osobą w rankingu jest trzynastoletnia Viki Gabor. Nastolatka, która w tym roku wydała debiutancką płytę "Getaway (Into My Imagination)" może pochwalić się zarobkami w wysokości 600 tysięcy złotych. 

 

Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59