Rodzinka.pl
Mat. prasowe

Ten serial zastąpi Rodzinkę.pl! Gra w nim Wiktoria Gąsiewska i inni aktorzy znani z kultowych produkcji TVP

Rodzinka.pl
Mat. prasowe

Wiadomość o zakończeniu emisji "Rodzinki.pl" bardzo zasmuciła fanów serialu. Po prawie dekadzie wspólnych chwil z rodziną Boskich stacja TVP podjęła decyzję o zdjęciu serialu z anteny. Jednak jak dowiedział się portal Pudelek.pl wiadomo już jaka produkcja ma zastąpić kultową "Rodzinkę.pl". Sprawdźcie szczegóły. 

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska o zakończeniu serialu Rodzinka.pl! "Nie mieliśmy pojęcia"

Nowy serial zastąpi Rodzinkę.pl! 

Decyzja władz TVP o zakończeniu emisji Rodzinki.pl zaskoczyła nie tylko fanów, ale także aktorów. Wszyscy bardzo zżyli się ze swoimi postaciami i ubolewali nad tym, że nie będą mogli pożegnać się z widzami tak jakby tego chcieli.

Wiadomość o zakończeniu emisji serialu pojawiła się z dnia na dzień, dlatego też scenarzyści nie zdążyli przygotować odpowiedniego zakończenia. Stacja TVP, jako powód rezygnacji z dalszej emisji produkcji podała niesatysfakcjonujące wyniki oglądalności ostatnich sezonów. 

Po analizie wyników oglądalności podjęto decyzję o zakończeniu dalszej produkcji serialu "Rodzinka.pl". Badania wykazały, że widzowie najchętniej poszukują odcinków poprzednich serii. [...] Ósmy odcinek 16. sezonu serialu "Rodzinka.pl" będzie pożegnaniem z tą wyjątkową rodziną - cytował portal plejada.pl oświadczenie Telewizji Polskiej.

Jak dowiedział się Pudelek.pl, już wiadomo jaka produkcja najprawdopodobniej zastąpi kultową Rodzinkę.pl. Według portalu ma to być serial "Będzie dobrze, kochanie", który powstał w związku z epidemią koronawirusa w Polsce. Aktorzy nagrywają swoje kwestie w domu, bez profesjonalnego sprzętu czy charakteryzacji. Jedną z głównych postaci w tej produkcji jest Wiktoria Gąsiewska

Na razie aktorzy nagrywają się w swoich domach, ale jak osłabnie epidemia, zdjęcia będą kręcone normalnie, z ekipą na planie. To jeszcze nieoficjalne, ale serial zastąpi w ramówce "Rodzinkę.pl" - zdradziła w rozmowie z portalem Pudelek.pl jedna z osób pracujących przy produkcji.

Do obsady serialu mają dołączyć kolejne znane postaci, które kojarzymy z hitowych produkcji TVP takich jak np.: Ranczo. Myślicie, że to godny następca Rodzinki.pl? Będziecie oglądać? Jedną z głównych ról w serialu "Będzie dobrze, kochanie" gra znana z Rodzinki.pl Wiktoria Gąsiewska. 

Wiktoria Gąsiewska w krótkiej sukience na ramówce Polsatu
East News

W nowym serialu TVP znalazły się już gwiazdy Rancza, między innymi Ilona Ostrowska!

Ilona Ostrowska z kwiatkami
EastNews

Ostatni odcinek Rodzinki.pl został wyemitowany w niedzielę, 3 maja!

Rodzinka.pl
Instagram

 

Więcej na temat Rodzinka.pl
Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08