Tak mieszka Ania Wyszkoni
THEDREAMS studio

Jak mieszka Ania Wyszkoni? Zobaczcie wnętrza z jej domu! Jest bajecznie! 

Tak mieszka Ania Wyszkoni
THEDREAMS studio

Jest jedną z najpopularniejszych polskich artystek, która nieustannie wydaje nowe płyty i sporo koncertuje. Jednak w czasie pandemii i poniekąd przymusowej izolacji Anna Wyszkoni została w domu. Dzięki temu na jej Instagramie pojawiło się mnóstwo zdjęć z domu gwiazdy! Jak mieszka Anna Wyszkoni? Bajecznie i bardzo stylowo. Zobaczcie sami!

Jak mieszka Anna Wyszkoni? Zdjęcia domu gwiazdy

Anna Wyszkoni w czasie izolacji bardzo tęskniła za sceną. Jednak nie siedziała bezczynnie! Myślała nad kolejnymi utworami! 

Tęsknota za sceną narasta i coraz gorzej sobie z nią radzę. Z drugiej strony inspiruje mnie do tworzenia nowych utworów. Dźwięki mnożą się w mojej głowie jak szalone🎼 Mam nadzieję, że jeśli nie na scenę, to przynajmniej do studia będę mogła wejść w najbliższym czasie - pisała jakiś czas temu wokalistka, przy okazji pokazując zdjęcie z salonu!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tęsknota za sceną narasta i coraz gorzej sobie z nią radzę. Z drugiej strony inspiruje mnie do tworzenia nowych utworów.Dźwięki mnożą się w mojej głowie jak szalone🎼 Mam nadzieję, że jeśli nie na scenę, to przynajmniej do studia będę mogła wejść w najbliższym czasie 🎤 Chcę dla Was śpiewać. Dla Was i dla siebie☺️ #aniawyszkoni #bestrong #besafe #wdomu #czasdlasiebie #femaleartist #polishartist #polskamuzyka #femalevoice #powerwomen #kobiecość #melodies #dźwięki #musicinspiration #musiciseverything #musiclove #dontgiveup #dreams #eveningmood #eveningtime #maltańczyk #maltanczykowelove #tęsknota

Post udostępniony przez Anna Wyszkoni | Official (@annawyszkoni_official)


A jak wyglądają inne pomieszczenia w mieszkaniu Anny? Na jednym ze zdjęć gwiazda pokazała m.in. kuchnię. 

Tak mieszka Ania Wyszkoni
THEDREAMS studio

W salonie Anny Wyszkoni znajduje się komfortowa kanapa, na której gwiazda uwielbia się relaksować. Dla Anny ważne są detale i minimalistyczne dekoracje. 

Tak mieszka Ania Wyszkoni
THEDREAMS studio

 

Ania Wyszkoni w przytulnych wnętrzach swojego mieszkania często słucha muzyki. 

Tak mieszka Ania Wyszkoni
THEDREAMS studio

Zamiast obrazów - złote i platynowe płyty na ścianie!

Podoba Wam się mieszkanie Anny Wyszkoni?

 

Więcej na temat Anna Wyszkoni
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43