Party.pl

fiszka orange Advertisement

Gwiazdy 11. edycji Tańca z gwiazdami

Które gwiazdy zatańczą w 11. edycji "Tańca z gwiazdami"? Tabloid zdradził listę nazwisk

Gwiazdy 11. edycji Tańca z gwiazdami

Jest już pierwsza lista gwiazd, które wezmą udział nowej edycji „Tańca z gwiazdami”. "Super Express" opublikował nazwiska pierwszych celebrytów. Najwięcej emocji budzi jak dotąd Julia Wieniawa, która miała wynegocjować największą stawkę za odcinek. Zobaczcie, kto jeszcze pojawi się w „Tańcu z gwiazdami” 11 i ile gwiazda serialu „Zawsze warto” zgarnie za jeden odcinek!

Kto wystąpi w 11. edycji „Tańca z gwiazdami”?

Jubileuszową 10. edycję „Tańca z gwiazdami" wygrał Damian Kordas, w finałowym odcinku pokonał Basię Kurdej-Szatan - wygrał Kryształową Kulę i 100 tys. zł! W ostatniej edycji produkcja postawiła na znanych i lubianych i to przyniosło efekty, bo program cieszył się dużą popularnością. Wszystko wskazuje na to, że w nowej edycji będzie podobnie.

Według tabloidu w tanecznym show zobaczymy przede wszystkim Julię Wieniawę. Młoda aktora pojawiła się niedawno w serialu stacji Polsat „Zawsze warto”, a teraz będzie faworytką „Tańca z gwiazdami”. Za jeden odcinek show ma zgarnąć aż 30 tys. zł.

W 11. edycji „Dancing with the Stars” ma pojawić się również Blanka Lipińska, o której jest głośno za sprawą filmu „365 dni”, Anna Karwan oraz Tomasz Oświeciński. 

Julia Wieniawa ma być najgorętszym nazwiskiem 11. edycji "Tańca z gwiazdami"!

Julia Wieniawa

W nowej edycji ma wystąpić też Blanka Lipińska

Blanka Lipińska
ONS

Sporym zaskoczeniem na liście gwiazd nowej edycji "Tańca z gwiazdami" jest Tomasz Oświeciński

Tomasz Oświeciński
East News

 

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

Roksana Węgiel robi sobie przerwę w karierze? Gwiazda jasno stawia sprawę!

zobacz 00:25