Newsy

Jak Basia Kurdej-Szatan skomentowała wygraną Damiana Kordasa w "Tańcu z gwiazdami"? Będziecie zaskoczeni tymi słowami!

Jak Basia Kurdej-Szatan skomentowała wygraną Damiana Kordasa w "Tańcu z gwiazdami"? Będziecie zaskoczeni tymi słowami!

Basia Kurdej-Szatan w finale 10. edycji "Tańca z gwiazdami" rywalizowała z Damianem Kordasem. Mimo że od początku programu była faworytką to zwycięzca "Masterchefa" wygrał jubileuszową edycję. To już kolejne zwycięstwo na koncie przystojnego kucharza. Widać, że Damian Kordas jest człowiekiem wielu talentów! Nie tylko świetnie gotuje, co pokazał w 4. edycji "Masterchefa", ale też doskonale tańczy. 

Zapytaliśmy Basię Kurdej-Szatan, jak przyjęła wiadomość o zwycięstwie Damiana w "Tańcu z gwiazdami". Gwiazda jest rozgoryczona przegraną? Obejrzyjcie wideo i poznajcie odpowiedzi na te pytania!

 

Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke w "Tańcu z Gwiazdami".

Basia Kurdej-Szatan i Jacek Keschke w półfinale Tańca z Gwiazdami
East News

 

Zobacz także
Sandra Kubicka pozuje do zdjęcia z Barbarą Kurdej-Szatan

Wiemy, na co Basia Kurdej-Szatan chciała wydać nagrodę! Gdyby widzowie wiedzieli, wygrałaby?

Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke, finał Tańca z gwiazdami

Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke pocałowali się podczas "Dumki na dwa serca"?! Wiemy, co zarejestrowała kamera!

 

Janja Lesar i Damian Kordas, finał Tańca z gwiazdami
East News
Newsy
Na co Damian Kordas przeznaczy 100 tys. zł z "Tańca z gwiazdami"? Nam zdradził wszystko!
Na co Damian Kordas przeznaczy 100 tys. zł z "Tańca z gwiazdami"? Nam zdradził wszystko!

Damian Kordas niespodziewanie dotarł do finału "Tańca z gwiazdami", ostatecznie wygrał program - rywalizując bezpośrednio z Basią Kurdej-Szatan , która była największą faworytką show Polsatu. Damian rozwijał się z odcinka na odcinek, co zauważyli nie tylko jurorzy, ale i widzowie. Od razu po ogłoszeniu zwycięstwa Damiana Kordasa i Janji Lesar, zapytaliśmy ich co zamierzają zrobić z wygraną. Posłuchajcie Damiana! Zobacz także:  Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke pocałowali się podczas "Dumki na dwa serca"?! Wiemy, co zarejestrowała kamera! Damian Kordas i Janja Lesar wygrali "Taniec z gwiazdami". Gratulacje! Zobacz także:  Basia Kurdej-Szatan szczerze o Tańcu z Gwiazdami: "Przygotowałam sobie przemowę pożegnalną"

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke w pólfinale Tańca z Gwiazdami
East News
Newsy
Basia Kurdej-Szatan rozgoryczona przegraną w "Tańcu z gwiazdami"? Wiemy, jaka jest prawda!
Basia Kurdej-Szatan rozgoryczona przegraną w "Tańcu z gwiazdami"? Wiemy, jaka jest prawda!

Finał 10. jubileuszowej edycji " Tańca z gwiazdami " przysporzył widzom ogromnych emocji. Od początku programu faworytką była Basia Kurdej-Szatan i kiedy dotarła do finału była typowana do zwycięstwa. Jednak to Damian Kordas wygrał 10. edycję tanecznego show, a Party.pl zapytało aktorkę, jak przyjęła werdykt widzów. Basia Kurdej-Szatan zdradziła, że jest najlepszym dowodem na to, że program nie jest ustawiony. Dlaczego tak sądzi? Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, czy gwiazda " M jak miłość " jest rozgoryczona przegraną czy przyjęła ją bez wielkich emocji. Nie uwierzycie, co powiedziała na temat partnera tanecznego!      

Taniec z gwiazdami finał
Instagram
Newsy
Kto wygrał jubileuszową edycję "Tańca z gwiazdami"?! To był finał marzeń
Kto wygrał jubileuszową edycję "Tańca z gwiazdami"?! To był finał marzeń

To już! Wielki finał 10., jubileuszowej edycji "Tańca z gwiazdami" w Polsacie za nami. Do tanecznej bitwy stanęli aktorka i prowadząca Barbara Kurdej-Szatan w parze z Jackiem Jeschke oraz kucharz Damian Kordas w parze z Janją Lesar. Obie pary od początku były faworytami programu. Jednak Kryształowa Kula "Tańca z gwiazdami" oraz nagrody pieniężne - 100 tys. dla gwiazdy i 50 tys. dla tancerki - mogły trafić tylko do jednej z nich. Zwycięzcami "Tańca z gwiazdami" zostali Damian Kordas i Janja Lesar.  - Moje życie nigdy już nie będzie takie same, bo zmieniłeś mnie na zawsze. Kocham cię - wyznała Janja, która pierwszy raz wygrała Kryształową Kulę.  To jak to była wyrównana walka wcześniej już zaznaczyła jurorka show: Mnie osobiście rozpiera duma, że Polacy wybrali te dwie pary. To finał marzeń - mówiła podczas finału Iwona Pavlović. I trudno się z nią nie zgodzić. Oglądaliście? Poniżej relacja z finałowego odcinka. Finał 10 edycji "Tańca z gwiazdami" Na widowni finałowego odcinka znalazło się mnóstwo gwiazd. Poza uczestnikami, którzy odpadli wcześniej w tej edycji można było wypatrzyć m.in. Dawida Kwiatkowskiego, Dominikę Gwit, Tomasza Ciachorowskiego, czy zwyciężczynię jednej z poprzednich edycji - Beatę Tadlę.  Pierwsza była rumba w wykonaniu Basi Kurdej-Szatan i Jacka Jeschke. - Wiele Jackowi zawdzięczam. Przede wszystkim miłość… do tańca - mówiła pięknie Basia. Piosenkę „Kto nie kochał” pięknie zaśpiewał mąż Basi, Rafał Szatan.  - Twoja poprawność tańca jest tak oszałamiająca - zachwycała się Pavlović. Para dostała 27 punktów, a Basia wzruszyła się słowami Jacka, który mówił do kamery, jak dużo z siebie dała. Drugim tańcem...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner