Party Stories
Sylwia i Mikołaj z Love Island
mat. prasowe
Newsy

Mikołaj i Sylwia z "Love Island" przechodzą kolejny kryzys? Para nie mieszka ze sobą! 

Czy Mikołaj i Sylwia z Love Island nadal są parą? Już nie mieszkają ze sobą!

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak przechodzą kolejny kryzys w swoim związku? Czy para przetrwa trudne chwile? Okazuje się, że Sylwia i Mikołaj, którzy występują w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" spotykają się teraz tylko na sali trenigowej i w odcinkach na żywo. Para nie chce teraz ze sobą mieszkać. Jak relacje z Mikołajem komentuje Sylwia? Szczere wyznanie tancerki!

Tata Mikołaja Jędruszczaka był wielkim fanem Sylwii Madeńskiej, jak zareagował na ich rozstanie?

Sylwia i Mikołaj pokonają kryzys?

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak poznali się i zakochali w sobie na planie pierwszej edycji "Love Island. Wyspa miłości". Para wygrała hitowe show Polsatu, a po jakimś czasie okazało się, że zobaczymy ich w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Niestety, kilka miesięcy temu okazało się, że związek Sylwii i Mikołaja przechodzi poważny kryzys. Para rozpoczęła terapię dla par i wydawało się, że najgorsze już za nimi...

Teraz wszystko wskazuje jednak na to, że w związku Sylwii i Mikołaja pojawił się kolejny kryzys. Para nie mieszka ze sobą i przyjeżdża oddzielnie na treningi do "Tańca z Gwiazdami". Jak komentuje to Sylwia Madeńska?

Treningi i same live’y są tak wyczerpujące, że obecnie nie chodzimy na randki. Najważniejsze dla nas w tym momencie jest dobre przygotowanie do programu. Mam nadzieję, że za jakiś czas to sobie odbijemy. Bo to, że ze sobą nie mieszkamy, nie oznacza, że nie jesteśmy razem. Obecnie po prostu od siebie odpoczywamy- wyznała szczerze tancerka. 

Sylwia dodała przy okazji, że jest zadowolona z efektów treningów z Mikołajem. Tancerka przyznaje, że w najbliższym odcinku zobaczymy najlepszy występ jej partnera.

Jeśli utrzymamy taneczny poziom z treningów, będzie to najlepszy występ Mikołaja od początku emisji XI edycji show. Mam nadzieję, że uda nam się zdobyć także przychylność jurorów!

Kibicujecie Sylwii i Mikołajowi w "Tańcu z Gwiazdami"? Myślicie, że para przetrwa próbę czasu?

Zobacz także: Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z "Tańca z gwiazdami" o zdradzie. Potrafiliby sobie wybaczyć?

Sylwia i Mikołaj nie mieszkają ze sobą.

Sylwia i Mikołaj w Tańcu z Gwiazdami półfinał
EastNews

Czy para przechodzi kolejny kryzys?

Love Island
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Love Island
East News
Newsy
Co Sylwia i Mikołaj sądzą o nowej edycji "Love Island"? Tego się nie spodziewaliśmy!

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak są zwycięzcami pierwszej edycji programu "Love Island" , a obecnie walczą o kryształową kulę w "Tańcu z gwiazdami"! Para ma ogromne wsparcie fanów, którzy pokochali ich właśnie w miłosnym show. Sylwia i Mikołaj tworzą szczęśliwą parę w życiu prywatnym, a miłość dał im właśnie program "Love Island".  Zobacz także:  Jak dużo wiesz o nowej edycji "Love Island"? Sprawdź się w naszym quizie! Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Sylwią i Mikołajem. Oczywiście para bacznie śledzi nową edycję "Love Island", a jako zwycięzcy tego programu, doskonale wiedzą, jak wszystko powinno wyglądać. Czy zatem nowa odsłona show jest dla nich ciekawa? Trochę ta energia siadła - powiedziała Sylwia. Gdyby nie działanie produkcji, żeby to urozmaicić na początku, to byłoby mało ciekawie - dodał Mikołaj.  Dlaczego tak uważają? Co ich zdaniem należałoby zmienić?  Tego wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej! 

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak na pokazie Susan Swimwear
ONS.pl
Newsy
Sylwia Madeńska z "Love Island" coraz chudsza! Nową seksowną stylizację zaprezentowała na pokazie mody
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak pojawili się na pokazie mody Susan Swimwear. Sylwia przykuła uwagę swoją idealną sylwetką i pokazała długie nogi.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak po programie " Love Island " nie zwalniają tempa. Niedługo będziemy mogli podziwiać ich na parkiecie w "Tańcu z Gwiazdami", tymczasem coraz częściej pojawiają się na branżowych eventach. Nie da się nie zauważyć, że tancerka jest coraz szczuplejsza. Jej filigranowa sylwetka to zasługa częstych treningów na siłowni oraz zbilansowanej diety. Wróciła rownież do tańca, a nadchodzące treningi do polsatowskiego show tylko zintensyfikują wysiłek. Zobacz także:  Sylwia Madeńska z "Love Island" sporo schudła! Wiemy, jaką dietę stosuje! Czy fani powinni się martwić? Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak na pokazie Susan Swimwear  Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak to ulubieńcy fanów programu "Love Island". Para coraz śmielej wkracza do polskiego show biznesu. W czwartek, 30 stycznia pojawili się na pokazie mody Susan Swimwear. Sylwia przykuła uwagę swoją idealną sylwetką i pokazała długie nogi. Tancerka postawiła na elegancki zestaw, którego głównym elementem jest marynarka z ozdobnymi naramiennikami. Stylizacja Mikołaja za to była bardziej casualowa. Czy Sylwii i Mikołajowi uda się podbić kolejne show? W nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami" wystąpią jako para. Czy fakt, że znają się na co dzień i wiedzą o swoich słabościach da im przewagę nad rywalami?  Zobacz także:  To już oficjalnie! Sylwia Madeńska z "Love Island" zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"! Czy będzie w parze z Mikołajem? Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak coraz pewniej czują się w show biznesie. Coraz śmielej pojawiają się na branżowych eventach. Sylwia Madeńska już teraz może pochwalić się piękną sylwetką i efektami diety. Tancerka przyznała, że stara się sporo ćwiczyć, a nadchodzące...

Sywia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak w "Tańcu z Gwiazdami" pierwszy raz po rozstaniu
East News
Newsy
"Taniec z Gwiazdami": To będzie wyjątkowo trudny odcinek dla Sylwii i Mikołaja. Stracą szansę na "Kryształową kulę"?

Kilkanaście godzin po ostatnim odcinku " Tańca z Gwiazdami " Mikołaj Jędruszczak  oświadczył, że jego związek z Sylwią Madeńską to już przeszłość. Dziś wieczorem para wystąpi razem na parkiecie po raz pierwszy po ogłoszeniu rozstania. To z pewnością był dla nich ogromnie trudny tydzień. Jak pogodzić złamane serca z profesjonalnym wywiązaniem się z obowiązków zawodowych? Czy uda im się dziś dobrze zatańczyć w odcinku?  Zobacz także;  Czy Sylwia i Mikołaj z "Love Island" będą dalej razem tańczyć w "Tańcu z Gwiazdami"? Jest ich komentarz! "Taniec z Gwiazdami": Mikołaj i Sylwia są po rozstaniu. Jak poradzą sobie dziś na parkiecie?  Zazwyczaj przed każdym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami" uczestnikom towarzyszy stres i radość związana z kolejnym tańcem. Jednak w przypadku Mikołaja Jędruszczaka i Sylwii Madeńskiej te emocje są bardziej skomplikowane. Jeszcze tydzień temu byli parą zarówno zawodową jak i prywatną. Dzień później ogłosili swoje rozstanie. Mikołaj napisał:  Sylwia, Kocham Cię, ale nie mogę z Tobą dzielić życia bo sam będę przez to cholernie cierpiał. Pomimo tego, że podejmuję decyzję o rozstaniu - bądź szczęśliwa bo zasługujesz na to jak mało kto. Sylwia bardzo to przeżyła. Nadchodzący odcinek będzie jednym z najtrudniejszych wyzwań z jakim przyszło jej się zmierzyć w życiu:  Ostatnimi czasy moja samoocena była tak niska, ze ciężko było mi normalnie funkcjonować. Mam nadzieje, że znajdę w sobie na tyle siły i determinacji, aby na piątkowym livie nie uronić nawet kropli łzy. W ostatnim tygodniu wylałam ich morze, ale czas się ogarnąć i wrócić na właściwe tory. Sylwia i Mikołaj pomimo rozstania musieli spędzać ze sobą godziny treningów na sali tanecznej. Czy będą w stanie dalej ze...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner