East News

Tamara Arciuch pokazała zdjęcie dzieci! Jeden szczegół zwrócił szczególną uwagę internautów

East News

Tamara Arciuch z okazji dnia dziecka postanowiła pochwalić się swoimi pociechami. Jak wiadomo aktorka jest mamą trójki dzieci - dorosłego już Krzysztofa oraz Michała i Nadii. Internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół, który łączy całą trójkę. Zobaczcie to urocze zdjęcie! 

Zobacz także: QUIZ! Jak dobrze pamiętasz serial "Niania"?! Rozwiąż nasz test i sprawdź!

Tamara Arciuch pochwaliła się swoimi pociechami

Tamara Arciuch należy do grona gwiazd, które bardzo strzegą swojej prywatności. Aktorka nie pokazuje twarzy swoich najmłodszych pociech, jednak jakiś czas temu gwiazda zdecydowała się pokazać swojego najstarszego syna, 21-letniego Krzysztofa.

Zostałam Mamą w wieku 24 lat... Ten człowiek ukształtował moje życie ,ukształtował mnie. Tak-nie ja jego a on mnie. Jest moim przyjacielem, inspiracją teraz już partnerem . Wszystkiego najlepszego Synku! Bądź szczęśliwy! Mądry i dobry już jesteś - napisała Tamara Arciuch pod zdjęciami, na których możemy zobaczyć jej syna Krzysztofa. 

1 czerwca wszystkie dzieci małe i duże świętowały dzień dziecka. To właśnie z tej okazji Tamara Arciuch zdecydowała się pokazać urocze zdjęcie całej trójki swoich pociech. 

Sama Miłość. Dziękuję niezmiennie od 21,11 i 3,5 lat. Bàdźcie szczęśliwi. #Dzien dziecka #szczęście - podpisała zdjęcie gwiazda. 

Fani dostrzegli pewien szczegół, który łączy całą trójkę. Wszystkie pociechy Tamary Arciuch mają bowiem przepiękne, kręcone włosy! 

- Jakie cudowne loczki😍😍😍

- Włosy mają cudowne ❤️ Wiem ile pracy trzeba włożyć w ich pielęgnację 😉

- Aaaa 🤗🤗🤗 jakie mają cudowne loki 😍😍😍

- same loczki ❤️ - piszą fani.

Zdjęcie, które opublikowała aktorka jest naprawdę piękne! Aż trudno uwierzyć, że gwiazda ma już dorosłego syna, a pozostała dwójka jej pociech już tak wyrosła. 

Tamara Arciuch już jakiś czas temu pochwaliła się swoim dorosłym, niezwykle przystojnym synem! Aktorka jednak nie pokazuje twarzy dwójki najmłodszych dzieci - Michała i Nadii.

 

Więcej na temat Tamara Arciuch
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48