Zespół Maneskin dał niesamowite show podczas Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. Zwycięzcy tegorocznej Eurowizji 2021 zyskali grono fanów na całym świecie, w tym także w Polsce, dlatego też publiczność dosłownie oszalała, gdy na sopockiej scenie zobaczyła tych utalentowanych muzyków.

Reklama

Wygląda na to, że atmosfera w Polsce bardzo spodobała się również samym artystom. W Sopocie czuli się znakomicie, co możemy zobaczyć chociażby na najnowszych zdjęciach paparazzi. Zobaczcie, jak się bawili!

Zobacz także: Polsat SuperHitFestiwal: Maneskin, Doda i Justyna Steczkowska rozpalili scenę! [Relacja]

Muzycy z Maneskin imprezują w Sopocie

Zwycięstwo na Eurowizji 2021 stało się przepustką do międzynarodowej kariery zespołu Maneskin. Choć od tego momentu minął dopiero zaledwie miesiąc, to jednak włoska grupa muzyczna w rekordowym tempie zyskała grono fanów na całym świecie. Gdy zatem polska publiczność dowiedziała się, że Maneskin wystąpią w Sopocie, wybuchła prawdziwa euforia!

Podczas występu zespołu w Operze Leśnej, nie zabrakło ich eurowizyjnego hitu "Zitti e Buoni" a także najnowszej piosenki "I wanna be your slave". Show było fantastyczne i zrobiło ogromne wrażenie na polskiej publiczności. Widzowie byli zachwyceni ich koncertem - a czy zatem zespołowi Maneskin podobała się ich pierwsza wizyta w Polsce? Wygląda na to, że tak! Zobaczcie, jak świetnie bawili się w Sopocie!

Zobacz także

Wygląda na to, że w pokoju hotelowym działo się dużo! Choć artyści zauważyli, że są fotografowani przez paparazzi, to jednak nie uciekali sprzed obiektywu i chętnie pozowali fotoreporterom z... okna.

Jednak dobra zabawa trwała w najlepsze nie tylko w pokoju hotelowym, ale także na zewnątrz. Mamy nadzieję, że swoją pierwszą wizytę w Polsce, zespół Maneskin zapamięta bardzo dobrze!

Następnego dnia muzycy z zespołu Maneskin opuścili Polskę. Fotoreporterzy uchwycili moment, gdy artyści wychodzili ze swoich pokoi hotelowych. A Wam, jak się podobał występ włoskiej grupy muzycznej? Też jesteście fanami zwycięzców Eurowizji 2021?

Reklama

Artyści przez cały pobyt byli bardzo mili dla polskich fanów! Chętnie pozowali z nimi do zdjęć, rozdawali autografy, a nawet... zdecydowali się oddać im nagrodę, którą otrzymali w Sopocie! Filmik, na którym basistka Victoria De Angelis oddaje nagrodę, pojawił się w internecie i wywołał niemałe poruszenie wśród internautów. Mamy nadzieję, że włoska grupa muzyczna niedługo ponownie pojawi się w Polsce!

Reklama
Reklama
Reklama