Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Ż.jpg
Newsy

Tak wygląda okładka najnowszego "Żurnala"

Z Agatą Kuleszą w roli głównej

Najnowszy numer „Żurnala” magazynu Karoliny Korwin-Piotrowskiej jest właśnie w druku, a my już teraz mamy dla was jego okładkę! Ozdabia ją zdjęcie roześmianej aktorki - Agaty Kuleszy.

W środku znajdziemy między innymi teksty o bohaterce okładki, autorstwa Łukasza Maciejewskiego. To jeden z najlepszych krytyków filmowych i teatralnych młodego pokolenia, na co dzień pracujący min. dla magazynu "Film". Autorką zdjęć w magazynie jest Kamila Suchożebrska.

Więcej o  najnowszym numerze „Żurnala” dowiecie się z newsów poniżej. A tak wygląda jego okładka.


 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
Światowa marka zachwycona gazetą Korwin-Piotrowskiej
Czym teraz zaskoczy czytelników dziennikarka?

Już 8 marca, wraz z premierą kolekcji Marni dla H&M, będziemy mogli dostać nowy numer magazynu "Żurnal" tworzonego pod opieką Karoliny Korwin-Piotrowskiej i Piotra Hulla. A w zasadzie nie tyle nowy numer, co zaktualizowane wydanie pierwszego. Premierowy nakład "Żurnala" cieszył się sporym zainteresowaniem i szybko znikał z półek. Nic dziwnego, bo oprócz dobrej treści i szaty graficznej jest pierwszym tego typu pismem non-profit w Polsce. Jakby tego było mało, "Żurnalem" zachwycili się także właściciele H&M. Do tego stopnia, że planowany jest jego dodruk. Jak udało dowiedzieć się AfterParty.pl, w środku wznowionego wydania gazety znajdzie się sesja z Honoratą Wojtkowską w roli głównej ubranej w kolekcję Marni dla H&M, a na okładce Top Modelka pokaże język. Co jeszcze na temat odświeżonego "Żurnala" ma do powiedzenia Karolina Korwin-Piotrowska? Zobaczcie sami: Tak prezentuje się okładka pierwotnego wydania gazety "Żurnal": chimera

Untitled-1.jpg
Newsy
Zobacz sesje z najnowszego numeru „Żurnala”
Tak prezentują się najnowsze zdjęcia

  Już jest najnowszy numer magazynu „ Żurnal” , a w nim kilka niepowtarzalnych sesji. Jak zwykle nie zabrakło w nim kontrowersji i mody przez duże „M”. Wśród zdjęć znajdziemy zapowiadaną przez nas wcześniej sesję „Święci szaleńcy” przepełnioną mrocznymi klimatami. Oprócz niej w numerze znajdziemy także sesję zdjęciową inspirowaną malarstwem Rene Magritte, w której główną rolę odegrają ubrania z kolekcji  Maison Martin Margiela dla H&M . Nie zabraknie też artystycznej reklamy Chanel . Jeśli jesteście ciekawi najnowszego numeru „Żurnala”, zajrzyjcie do naszej galerii. Tak prezentują się sesje z 3. Numeru magazynu „Żurnal”:

Newsy
Dziwna zapowiedź nowego numeru "Żurnala" (mamy wypowiedź Korwin-Piotrowskiej)
"Dziwna Świnka"

„Jakby się kto pytał - to jest ni mniej ni więcej, ale zajawka, jedna z kilku - drugiego numeru "Żurnala"...który właśnie się robi”. – taki komentarz  pod tym  filmikiem można było przeczytać na facebookowej stronie Karoliny Krowin-Piotrowskiej .   Film, na którym widzimy aktorkę Agnieszkę Suchorę („Daleko od Noszy”, „Niania”, „Hela w Opałach”), która czyta poezję. A dokładniej wiersz pt. " Dziwna Świnka " Andrzeja Nowickiego według Waltera De la Mare. Domyślamy się, że dwójka „Żurnala”, która pojawi się dopiero w maju będzie miała trochę mniej wspólnego z modą, a więcej ze sztuką, może literacką. Czy będzie nią przede wszystkim poezja? Aktorzy Czytają Poezję - Agnieszka Suchora - Panna B. from Multioptyka on Vimeo . Mottem pierwszego numeru magazynu „ Żurnal ” było „Odrodzenie”, temat drugiego będzie „Ja”, czyli indywiduum. Już niedługo dowiemy się więcej na ten temat, a teraz zostawiamy was z filmem – zajawką i czekamy na wasze pomysły. O co może tu chodzić…? Specjalnie dla Was zdobyliśmy więcej informacji wprost od Karoliny Korwin-Piotrowskiej.   Zaiste to będzie "dziwna" promocja nowego numeru, ale dokładnie o to mi chodziło. U nas nigdy nie będzie tak, jak u wszystkich – zdradza naczelna - To jest wielki atut bycia człowiekiem wolnym. Do tego będziemy mieli, pierwszy raz w polskiej prasie zdjęcia polskich aktorek - nie celebrytek - bez retuszu. W 2. numerze na pewno będzie więcej do czytania, będzie poezja i martwi poeci oraz piękne polskie żywe słowo. – dodaje. jm

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner