Anna Lewandowska pokazała twarz Klary
Instagram

Klara Lewandowska to najpopularniejsze dziecko w Polsce. Córka Ani i Roberta Lewandowskich ma dopiero dwa latka, a zna ją cała Polska! Jednak poza bliskimi Ani i Roberta, nikt nie wie, jak wygląda twarz Klary i do kogo dziewczynka jest bardziej podobna, ponieważ jej rodzice od początku nie pokazywali jej twarzy. Ania i Robert z chęcią chwalili się zdjęciami córki, ale za każdym razem Klara była odwrócona tyłem do aparatu. Choć Ania pojawiała się z Klarą na meczach Roberta, media nie pokazywały twarzy ich córki, ponieważ wiedziały, że para sobie tego nie życzy. Ostatnio jednak coś zmieniło się w tej kwestii... Najpierw niektórzy obserwatorzy Mariny mieli okazję zobaczyć Klarę na jednym z filmików z wakacji ( nagranie szybko zniknęło z sieci), a następnie Ania i Robert zaczęli publikować zdjęciach, na których twarz Klary była coraz bardziej widoczna. Zobaczcie je w naszej galerii! 

Zobacz także: Poruszające wyznanie Anny Lewandowskiej o chorobie: "Plany posiadania malucha musimy odłożyć"

Kod promocyjny Nike to doskonała okazja, aby kupić markowe i najlepsze buty sportowe w atrakcyjnej cenie.
1/5
Robert Lewandowski pokazał twarz Klary
Instagram

Zaczęło się od tego zdjęcia. Robert Lewandowski pokazał na Instagramie fotkę z wakacji z córką. Na zdjęciu widać, jak piłkarz trzyma Klarę na rękach oraz głaszcze jelonka. Fani od razu zaczęli pisać, że Klara jest podobna do mamy: 

Z profilu to cała mamusia!

O ja! Widać twarz! (...) KLARA to Chyba mała mamusia :), pisali fani.

2/5
Anna Lewandowska pokazała twarz Klary
Instagram

Ostatnio zdjęcie, na którym było widać profil Klary, pokazała też Ania Lewandowska. Trenerka wraz z mężem po wakacjach na Mykonos i w Cannes, wróciła do Polski. Para wypoczywa obecnie w swoim domu na Mazurach, gdzie oczywiście towarzyszy im córeczka Klara. Fani byli zachwyceni fotką Ani z córką:

Klara robi mistrzowskie pompki i jak trzeba to tez pokaże jak się pozuje 🤩🙈 Mała odnajduje się w każdej sytuacji 🙈😘❤️

Jejku jakie urocze zdjęcie 😍❤️ miło popatrzeć na taką relację, pisali fani. 

3/5
Instagram

Do kogo podobna jest Klara? Fani twierdzą, że do Ani, ale mama Roberta Lewandowskiego zdradziła, że do jej syna! Iwona Lewandowska w jednym z wywiadów została zapytana o to, czy Ania i Robert będą mieli drugie dziecko. Co wtedy odpowiedziała?

- Klara jest bardzo podobna do Roberta i do mojego męża. Więc rodzina Ani mówi: „Aniu, trzeba szybko drugiego potomka, żeby do nas był podobny”. Wszystko przed nami, wyjawiła Iwona Lewandowska. 

 

4/5
Lewandowscy z córką Klarą na Instagramie
Instagram

Bycie mamą to dla Ani Lewandowskiej spełnienie jednego z jej największych marzeń!

- Od zawsze chciałam mieć dziecko. I choć ciąża jest wymagającym wyzwaniem pod kątem ciała i psychiki, to posiadanie dziecka jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, która mnie spotkała. Klara mnie uczy, motywuje do rozwoju, przypomina o tym, co ważne w życiu - powiedziała Ania w jednym z wywiadów. 

5/5
Klara Lewandowska z prababcią
Instagram

A jak Klara zmieniła Roberta?

- Klara otworzyła mnie na świat, otworzyła mnie na ludzi. Zdaje sobie sprawę, że czasami są sytuacje, które nie są fajne dla nas, z drugiej strony stwierdziłem, że trzeba bardziej pozytywnie, otwarcie pochodzić do świata i myślę, że Klara to we mnie zmieniła. Choć dopiero minął rok, to z każdym tygodniem miesiącem to się jeszcze bardziej pogłębia i z tego się bardzo cieszę – mówił Robert Lewandowski w "DDTVN".