Anna Lewandowska portret
Instagram

Poruszające wyznanie Anny Lewandowskiej o chorobie: "Plany posiadania malucha musimy odłożyć"

Anna Lewandowska portret
Instagram

Anna Lewandowska w szczerym wywiadzie opowiedziała o najtrudniejszym momencie w swoim życiu. Trenerka Polek w rozmowie z magazynem "Twój Styl" przyznała, że kilka lat temu poważnie zachorowała. Niestety, przez zły stan zdrowia żona Roberta Lewandowskiego musiała odłożyć wówczas swoje plany macierzyńskie.

Anna Lewandowska nie ukrywa, że posiadanie dziecka było jej marzeniem, dlatego wiadomość, którą otrzymała od lekarzy była dla niej wyjątkowo bolesna. 

Anna Lewandowska - najtrudniejszy moment w życiu

Dziś Anna Lewandowska jest szczęśliwą mamą małej Klary. Córeczka Ani i Roberta Lewandowskich przyszła na świat dokładnie 4 maja 2017 roku. Dziś dziewczynka ma już dwa latka i jest oczkiem w głowie swoich rodziców. 

Klarcia jest takim fajnym maleństwem- kilka miesięcy temu mówiła nam Anna Lewandowska. (...) Jest taką pogodną duszyczką, która umie się podzielić już, przytulić, pocieszyć jak ktoś płacze. 

Anna Lewandowska od chwili narodzin córeczki spełnia się w roli mamy i nie ukrywa, że jest naprawdę szczęśliwa. Niestety, sama trenerka w najnowszym wywiadzie przyznaje, że jej życie nie zawsze było tak kolorowe.

Ania Lewandowska o chorobie

Żona Roberta Lewandowskiego w wywiadzie dla "Twojego Stylu" opowiedziała o wyjątkowo trudnym momencie w jej życiu. Okazuje się, że kilka lat temu Ania, dowiedziała się, że jest poważnie chora. Lekarze odradzali jej wówczas zajście w ciążę!

(...) Gdy przenieśliśmy się z Robertem do Monachium, bardzo pragnęliśmy mieć dziecko. Życie napisało inny scenariusz, poważnie zachorowałam. Leki które brałam, robiły spustoszenie w organizmie. Lekarze mówili, że plany posiadania malucha musimy odłożyć. Reagowałam po swojemu: uciekałam, zamykałam się w sobie, szłam na traning i siedziałam w sali trzy godziny, żeby zagłuszyć myśli. To był najtrudniejszy moment w życiu- przyznała w rozmowie z "Twoim Stylem"

Anna Lewandowska nie ukrywa, że jej problemy ze zdrowiem odbiły się również na Robercie. 

Nie mógł się skupić na boisku. Ukrywaliśmy przyczyny, a media go wtedy nie oszczędzały- powiedziała Anna Lewandowska. 

Na szczęście Anna Lewandowska pokonała chorobę i po jakimś czasie Robert Lewandowski mógł przekazać światu radosną wiadomość, że jego żona jest w pierwszej ciąży. 

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy świętują 6. rocznicę ślubu. W sieci pojawiło się piękne zdjęcie pary!

Anna Lewandowska wspomina najtrudniejszy moment w jej życiu.

Anna Lewandowska na zakupach w Warszawie

Dziś trenerka spełnia się w roli mamy.

Anna i Robert Lewandowscy z córką na wakacjach

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48