Po zakończeniu II edycji "Top Model. Zostań modelką" każda z finalistek show poszła w swoją stronę. Olga Kaczyńska właśnie odbywa pierwsze tournee po programach telewizyjnych, w których tłumaczy "jak to z tym modelingiem było", Ania Bałon przygotowuje się do castingów, a Michalina Manios właśnie wróciła z ciepłej Afryki. Jako jedyna udała się na wakacje pod palmy, gdzie na spokojnie mogła odreagować całe napięcie związane z finałem.

WIDEO

player placeholder

Michalina wyleciała do Egiptu. W wyprawie towarzyszył jej chłopak - Greg. Na Facebooku można znaleźć wspólne zdjęcia pary, także z wakacji. Poniżej kilka z nich.

placeholder-6c3ecbd
placeholder-2f84679
placeholder-b22778d-1

chimera