Mnóstwo gwiazd w ten weekend bawiło się na urodzinach polskiego miliardera Pawła Marchewki. Huczna impreza odbyła się w Bąbelkowym Pałacu we Francji, czyli futurystycznej willi Pierre'a Cardina. Podczas drugiego dnia świętowania show skradła Anna Lewandowska, która dała popisy przy bębnie. Nagraniem pochwaliła się Agnieszka Woźniak-Starak.

Reklama

Anna Lewandowska bawi się na urodzinach miliardera

Czy te urodziny okażą się imprezą roku? Wczoraj odbył się już drugi dzień świętowała hucznych urodzin Pawła Marchewki. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło także gwiazd. Na wydarzeniu bawili się między innymi: Anna i Robert Lewandowscy, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z Tadeuszem i Stanisławem czy Agnieszka Woźniak-Starak. Zachwycone organizacją gwiazdy, przebiegiem świętowania chwaliły się w sieci.

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała nagranie z drugiego dnia urodzin miliardera, na którym zdecydowanie show skradła Anna Lewandowska, która tańczyła wokół bębna. Zgromadzeni goście dopingowali jej z całych sił.

Anna Lewandowska gra na bębnach na urodzinach miliardera
Instagram @aga_wozniak_starak

Anna Lewandowska nie tylko tańczyła wokół bębna ale również rytmicznie na nim zagrała. Z pewnością takiego występu nie spodziewali się nawet zgromadzeni na miejscu goście, co można wywnioskować po reakcjach, które słychać na nagraniu, które pojawiło się w sieci.

Anna Lewandowska gra na bębnach na urodzinach miliardera
Instagram @aga_wozniak_starak

Drugiego dnia ultra drogich urodzin miliardera, Anna Lewandowska postawiła na długą złotą suknię z trenem. Była zdecydowaną gwiazdą wieczoru. Myślicie, że przyćmiła zagraniczną gwiazdę, która zaśpiewała specjalnie dla solenizanta? Z Nicole Scherzinger nagle na scenie pojawił się syn Małgorzaty Rozenek. Z pewnością zaproszeni goście jeszcze przez długi czas będą wspominać tę zabawę.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Lewandowscy, Majdanowie i Woźniak-Starak bawią się na urodzinach miliardera

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z Nicole Scherzinger na urodzinach miliardera
Instagram @annalewandowska
Reklama
Reklama
Reklama