Doda doceniona w Tajlandii
ONS

Doda zachwyciła publiczność w Azji

Doda doceniona w Tajlandii
ONS

Pod koniec zeszłego roku Doda w serwisie YouTube zamieściła własną wersję przeboju Davida Guetty "Titianium". Nagranie szybko spotkało się z wieloma przychylnymi recenzjami w Polsce, jak i na świecie. Teledysk do dziś hula po sieci i zachwyca kolejne kraje. Przypomnijmy: Doda nagrała własną wersję światowego przeboju

Kilka dni temu informacje na temat fenomenalnego coveru polskiej wokalistki znalazły się na jednym z największych indonezyjskich serwisów rozrywkowych KapanLagi.com. Redaktorzy strony są zachwyceni nie tylko fantastycznym wykonaniem światowego przeboju przez Dorotę, ale i jej urodą oraz zestawiają ją z takimi gwiazdami jak Adam Lambert czy Demi Lovato, które również porwały się na własną interpretację klubowego hitu.

Wzmianka o Dodzie w kolejnym zagranicznym serwisie być może pomoże wokalistce w zdobyciu międzynarodowej nagrody muzycznej World Music Awards, do której ostatnio została nominowana jako jedyna polska artystka. Przypomnijmy: Doda walczy o światową nagrodę z Lady Gagą i Madonną!Przypominamy inne światowe sukcesy Dody:

Więcej na temat Doda
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59