W rodzinie Magdy Gessler czas na prawdziwe zmiany. Zaledwie pół roku temu na świat przyszła pierwsza wnuczka restauratorki, a teraz zaręczyny ogłosił jej syn, Tadeusz Müller. Mężczyzna zdecydował się na oświadczyny w przepięknym miejscu - na Majorce. Fani gratulują i są zaskoczeni tak szybkim rozwojem nowego związku Tadeusza. Zaledwie we wrześniu ubiegłego roku syn Magdy Gessler rozstał się z Blanką Zawadą, z którą był 13 lat!

Reklama

Kim jest nowa wybranka, a właściwie już oficjalnie narzeczona restauratora?

Syn Magdy Gessler oświadczył się! Jego narzeczona to piękna blondynka

Tadeusz Müller postanowił pochwalić się wspaniałym wydarzeniem ze swojego życia. Razem z partnerką Małgorzatą wybrał się na Majorkę. Para pływa łódką i rozkoszuje się pięknym słońcem. To właśnie w tych okolicznościach mężczyzna postanowił poprosić swoją ukochaną o rękę, nic więc dziwnego, że odpowiedź twierdząca tak go poruszyła. Na Instagramie pokazał mnóstwo zdjęć ukochanej eksponującej piękny pierścionek z błyszczącym diamentem.

Małgorzata i Tadeusz są ze sobą niespełna rok. Gdy Tadeusz ogłosił, że faktycznie zakończył swój 13-letni związek z Blanką Zawadą, przyznał, że buduje już nową relację. Wkrótce jego media społecznościowe wypełniły się zdjęciami z piękną Małgorzatą.

Naturalna blondynka stawia na naturalność i praktycznie nie ma zdjęć w makijażu. Narzeczona Tadeusza Müllera zajmuje się prowadzeniem agencji "WeGrowth", na jej Instagramie znajdziemy imponujące portfolio prezentujących współpracę z polskimi markami ubraniowymi i mnóstwo zdjęć z ukochanym. Widać, że para jest naprawdę w sobie zakochana!

Zobacz także

Fani gratulują parze zaręczyn:

Piękna para ❤️❤️ , gratulacje dużo zdrówka , bo miłość już jest !

Gratulacje! ????❤️????

Wspaniałe miejsce na oświdczyny, wszystkiego dobrego -komentują fani.

My także dołączamy do tych gratulacji.

Zobacz także: Magda Gessler w młodości straciła dziecko, teraz pokazała wzruszające zdjęcie. "Jeden z najcięższych momentów w życiu"

Tadeusz Müller pokazał zdjęcia z oświadczyn. Na zadanie swojej partnerce tego ważnego pytania wybrał piękną Majorkę. Para pochwaliła się mnóstwem zdjęć z tego wyjątkowego dnia.

tadeusz_muller/Instagram

Związek z Małgorzatą Downar, Tadeusz Muller ogłosił w maju. Od tego czasu para wciąż pokazuje wspólne zdjęcia i podkreśla, jak bardzo jest zakochana. Gosia na swoim Instagramie napisała:

Jestem najszczęśliwsza w swoim życiu. Dziękuję kochanie za zapytanie mnie, czy wyjdę za Ciebie. Moja odpowiedź zawsze będzie brzmiała "tak"!

tadeusz_muller/Instagram

Tadeusz Müller przez 13 lat był związany z Blanką Zawadą. Jego była partnerka bardzo dbała o swoją prywatność i do dziś niewiele o niej wiemy. Tadeusz i Blanka podjęli decyzję o rozstaniu, jednak wciąż łączą ich wspólne interesy i... psy!

Reklama

Podoba Ci się biżuteria, którą noszą gwizdy? W korzystaj kody rabatowe Pandora i spraw sobie prezent w wyjątkowo niskiej cenie!

Piotr Fotek/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama