Szymon Hołownia drugi raz zostanie ojcem
WOJCIECH STROZYK/REPORTER
Newsy

Szymon Hołownia po raz drugi został ojcem! Polityk pokazał zdjęcie córki i zdradził jej imię

Szymon Hołownia został ojcem! Polityk nie kryje radości i opublikował pierwsze zdjęcie z córeczką, która przyszła na świat dzisiaj o świcie.

Szymon Hołownia i jego żona, Urszula po raz drugi zostali rodzicami! Polityk pochwalił się szczęśliwą nowiną w mediach społecznościowych i pokazał pierwsze zdjęcie córeczki. Para o ciąży poinformowała przed świętami, a Fakt.pl informował, że żona Szymona Hołowni była wtedy w 9. miesiącu ciąży. Szymon Hołownia i jego żona, Urszula wybrali bardzo tradycyjne imiona dla dziecka.

Szymon Hołownia w "Maglu towarzyskim". Odchodzi z Mam talent?! WIDEO

Szymon Hołownia po raz drugi został ojcem!

Szymon Hołownia do niedawna bardzo chronił swoje życie prywatne, ale od czasu jego startu w wyborach prezydenckich to się zmieniło. Polityk publicznie występował z żoną Urszulą Brzezińską-Hołownią i wspominał o swojej córeczce Mani. Teraz Szymon Hołownia pokazał zdjęcie z Elżbietą Wandą i nie kryje dumy z żony, która nabiera sił razem z nowo narodzoną córeczką.

Dziś o świcie przywitaliśmy z Ulą na świecie naszą cudowną, drugą córeczkę, Elżbietę Wandę. Moje obie Bohaterki odpoczywają i nabierają sił. Z całego serca dziękujemy Wszystkim za wszystkie dobre słowa, jakie kierowaliście do nas w tych dniach i tygodniach, prosimy - trzymajcie kciuki za Elę i za Ulę. No i za Manię, która od dziś jest dumną starszą siostrą - też! :)

Prezenter dodał też, że przez jakiś czas chce być blisko rodziny, ale niebawem wróci do swoich obowiązków:

Potrzebujemy teraz chwili tylko dla nas, to bardzo nasz czas, wiem, że to doskonale rozumiecie, a ja wrócę do Was tak szybko, jak się da. :)

Zobacz także: Szymon Hołownia drugi raz zostanie ojcem. Jego żona, Urszula, jest już w dziewiątym miesiącu ciąży!

Pod zdjęciem Szymona Hołowni z córeczką posypały się gratulacje m.in. Andrzeja Chyry, Przemysława Staronia czy Olgi Kozierowskiej.

Gratulacje!❤️ zdrowia dla całej rodziny! 

Gratulacje dla mamy i taty oraz pozdrawiam nowego członka rodziny Elę Wandę 

Gratulacje! Zdrowia dla całej rodziny! ❤️

Gratulujemy!

Szymon Hołownia z żoną, Urszulą
JACEK DOMINSKI/REPORTER

 

Szymon Hołownia z żoną, Urszulą Hołownią
Karol Makurat/REPORTE
Newsy
Szymon Hołownia drugi raz zostanie ojcem. Jego żona, Urszula, jest już w dziewiątym miesiącu ciąży!
Szymon Hołownia i jego żona, Urszula, podzielili się z fanami radosną informacją - ich rodzina znów się powiększy. W sieci pojawił się specjalny filmik!

Szymon Hołownia i jego żona, Urszula Brzezińska-Hołownia, znów zostaną rodzicami. Radosną nowiną podzielili się w specjalnym nagraniu, w którym składają świąteczne życzenia fanom i wyborcom: Dla nas ten czas oczekiwania jest tym bardziej szczególny - pisze dziennikarz i polityk.  Fakt.pl podaje, że żona Hołowni jest już w 9. miesiącu ciąży. Zobaczcie film. Szymon Hołownia zostanie ojcem po raz drugi!  Do czasu wyborów prezydenckich  w 2020 roku życie prywatne Szymona Hołowni było utrzymywane w tajemnicy przed mediami, mimo sporej popularności wynikającej z m.in. prowadzenia "Mam talent". Niewiele osób wiedziało, kim jest jego żona i to, że ma córkę, Manię (ur. 2017). W czasie kampanii Urszula Brzezińska-Hołownia często pojawiała się u boku męża, a jej życiem zainteresowała się prasa. Okazało się, że małżonka prezentera jest pilotem myśliwca MiG-29, który służy w 23. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim. Teraz para podzieliła się radosną informacją! Tuż przed świętami Szymon Hołownia i jego żona złożyli świąteczne życzenia za pośrednictwem Facebooka. W trakcie przekazali również informację, że oczekują przyjścia na świat drugiego dziecka!  Kochani, z serca życzymy Wam spokojnych świąt. Wiemy, że nie dla wszystkich będzie to łatwy czas, że nie we wszystkich domach będzie pełno radości. Mamy nadzieję, że będzie to czas wytchnienia i nadziei na lepszą, sprawiedliwą Polskę. Dla nas ten czas oczekiwania jest tym bardziej szczególny Chcemy się tym naszym radosnym oczekiwaniem podzielić z Wami, bo głęboko wierzymy, że i my i Wy wszystkiego dobrego doczekamy. Wesołych Świąt!  Zobacz także:   Szymon Hołownia pokazał zdjęcie z żoną. "Przed Nami trudne, ważne i piękne...

Kim jest żona Szymona Hołowni?
EastNews
Newsy
Kim jest żona Szymona Hołowni? Czy to ona będzie Pierwszą Damą? Zobaczcie!
Kim jest żona Szymona Hołowni? Czy to ona będzie Pierwszą Damą? Zobaczcie!

Start Szymona Hołowni w wyborach prezydenckich w 2020 roku wzbudził ogromną sensację nie tylko w świecie polityki, ale i show-biznesu. Prezenter i publicysta w związku z kandydaturą zrezygnował z prowadzenia show "Mam talent" po 12 latach. Wszyscy jednak zastanawiają się, jak wygląda życie rodzinne Szymona o którym mówi bardzo niewiele! Kto zostałby Pierwszą Damą, gdyby Hołownia wygrał wybory? Poznajcie szczegóły! Żona Szymona Hołowni. Będzie Pierwszą Damą? Szymon Hołownia w świecie show-biznesu funkcjonuje od kilkunastu lat, ale o jego życiu prywatnym wciąż wiadomo niewiele. W wieku 38 lat poznał Urszulę Brzezińską, młodszą o 8 lat pilot, który służy w 23. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim. Poznali się na planie "Mam talent": Kręciliśmy materiał w "Mam talent", udawaliśmy pilotów z "Top Gun", którzy chodzą w zachodzącym słońcu pasem startowym. I tak to się wszystko potoczyło, że spotkaliśmy się z moją przyszłą żoną - cytuje Szymona "Dobry tydzień".  Dzieci Szymona Hołowni Dwa lata temu Szymon Hołownia został ojcem, doczekał się córeczki, Manii. Wraz z całą rodziną mieszkają pod Warszawą. Czy to one będą najbardziej wspierać dziennikarza w wyborach prezydenckich? Na pewno! A Wy oddacie na niego głos? Tak wygląda żona Szymona Hołowni. Czy zostanie Pierwszą Damą? Zagłosujecie na niego?   

Szymon Hołownia w Dzień Dobry TVN
East News
Newsy
Szymon Hołownia pokazał zdjęcie z żoną. "Przed Nami trudne, ważne i piękne pół roku"
Szymon Hołownia pokazał zdjęcie z żoną. "Przed Nami trudne, ważne i piękne pół roku"

Szymon Hołownia na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z żoną, Urszulą Brzezińską-Hołownią, składając życzenia bożonarodzeniowe oraz zdradził swoje plany na najbliższe pół roku. To wyjątkowa fotografia, ponieważ do tej pory kandydat na prezydenta bardzo rzadko dzielił się swoim życiem prywatnym.  Zobacz także:  Kim jest żona Szymona Hołowni? Czy to ona będzie Pierwszą Damą? Zobaczcie! Szymon Hołownia z żoną Szymon Hołownia w grudniu ogłosił swój start w kampanii prezydenckiej w 2020 r. W związku z tym media coraz bardziej interesują się jego rodziną, o której do tej pory niewiele mówił, chcąc zachować prywatność. Z okazji świąt dziennikarz złożył życzenia świąteczne Polakom przy okazji publikując zdjęcie z małżonką, Urszulą Brzezińską-Hołownią.  Na początku nawiązał do nadchodzących wyborów, podkreślając, że to będzie intensywny okres nie tylko dla niego, ale również dla całej jego rodziny:  Przed nami, przed moją rodziną trudne (najtrudniejsze chyba), ale ważne i - wierzę - piękne pół roku. Nabieramy więc sił.  Następnie zwrócił się do internautów, składając im świąteczne życzenia:  Tym, którzy będą mogli cieszyć się w te Święta obecnością bliskich, z całego serca, całą rodziną Hołowniów życzymy by zatankowali w te dni „pod korek” światła, siły, nadziei. Kandydat na prezydenta nie zapomniał również o tych, którzy w te święta czują się samotni:  Tym, dla których Święta to czas w którym czują, że dla nich też „nie ma miejsca w gospodzie” - by uwierzyli że są światu potrzebni jak tlen, i żeby nam wystarczyło dziś (i zawsze) uważności, aby ich dziś dostrzec i mocno przytulić. W ogóle - niech te Święta...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner