Szymon Hołownia i jego żona, Urszula po raz drugi zostali rodzicami! Polityk pochwalił się szczęśliwą nowiną w mediach społecznościowych i pokazał pierwsze zdjęcie córeczki. Para o ciąży poinformowała przed świętami, a Fakt.pl informował, że żona Szymona Hołowni była wtedy w 9. miesiącu ciąży. Szymon Hołownia i jego żona, Urszula wybrali bardzo tradycyjne imiona dla dziecka.

Reklama

Szymon Hołownia po raz drugi został ojcem!

Szymon Hołownia do niedawna bardzo chronił swoje życie prywatne, ale od czasu jego startu w wyborach prezydenckich to się zmieniło. Polityk publicznie występował z żoną Urszulą Brzezińską-Hołownią i wspominał o swojej córeczce Mani. Teraz Szymon Hołownia pokazał zdjęcie z Elżbietą Wandą i nie kryje dumy z żony, która nabiera sił razem z nowo narodzoną córeczką.

Dziś o świcie przywitaliśmy z Ulą na świecie naszą cudowną, drugą córeczkę, Elżbietę Wandę. Moje obie Bohaterki odpoczywają i nabierają sił. Z całego serca dziękujemy Wszystkim za wszystkie dobre słowa, jakie kierowaliście do nas w tych dniach i tygodniach, prosimy - trzymajcie kciuki za Elę i za Ulę. No i za Manię, która od dziś jest dumną starszą siostrą - też! :)

Prezenter dodał też, że przez jakiś czas chce być blisko rodziny, ale niebawem wróci do swoich obowiązków:

Potrzebujemy teraz chwili tylko dla nas, to bardzo nasz czas, wiem, że to doskonale rozumiecie, a ja wrócę do Was tak szybko, jak się da. :)

Zobacz także: Szymon Hołownia drugi raz zostanie ojcem. Jego żona, Urszula, jest już w dziewiątym miesiącu ciąży!

Pod zdjęciem Szymona Hołowni z córeczką posypały się gratulacje m.in. Andrzeja Chyry, Przemysława Staronia czy Olgi Kozierowskiej.

Zobacz także

Gratulacje!❤️ zdrowia dla całej rodziny!

Gratulacje dla mamy i taty oraz pozdrawiam nowego członka rodziny Elę Wandę

Gratulacje! Zdrowia dla całej rodziny! ❤️

Gratulujemy!

JACEK DOMINSKI/REPORTER
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama