Michał Szpak
Facebook

Michał Szpak przeszczęśliwy z awansu do finału Eurowizji! Nagrał wzruszający filmik! WIDEO

Michał Szpak
Facebook

Michał Szpak w finale Eurowizji! Reprezentant Polski awansował do ostatecznego finału prestiżowego konkursu. Jego piosenka "Color Of Your Life" podbiła serca fanów Eurowizji, dzięki czemu zobaczymy Michała w wielkim finale, który odbędzie się już 14 maja. Polski artysta jest przeszczęśliwy. By podziękować fanom, którzy oddali na niego głos, Szpak tuż po wczorajszym koncercie nagrał specjalny filmik. Widać w nim, że Michał szaleje ze szczęścia! I trudno mu się dziwić.

Już po konferencji. Emocje nie do opisania. Cieszę się, że jesteście ze mną i że mogłem liczyć na wasze głosy - mówi gwiazdor w nagraniu.

Pod wideo Michała Szpaka natychmiast posypały się komentarze z gratulacjami i słowami wsparcia dla polskiego artysty. Michał naprawdę porwał serca publiczności nie tylko z Polski!

Gratulacje Michał! Głosowalismy z Niemiec. Cała rodzinka siedziala przy telefonie, a moja mama ze wzruszenia prawie sie popłakała. Cudowny głos, świetna piosenka... No ciary były.. Nic dodać, nic ujaę. Życzę powodzenia w sobotę.

 

Emocje nie do opisania... Bardziej denerwowałam się przed Twoim występem niż przed tegoroczną maturą mojego syna... jesteś wielki Michał... Wykonanie cudo... zniewalasz ludzi tym nieziemskim głosem... trzymam kciuki w sobotę.

 

Michał myślę, że pokazałeś taki wielki poziom, że za rok Polsce będzie się ciężko dostać do finału. Pokazałeś klasę, oddałeś całego siebie i serce tej piosence. Było bardzo wyzruszająco. Masz wielki talent.

Kolejny post na Facebooku Michała Szpaka pojawił się już dziś rano. Piosenkarz pokazał fotkę z łóżka i napisał w języku angielskim, że nie może spać i raz jeszcze podziękował za głosy. Trzymamy kciuki za Michała w sobotę! Myślicie, że ma szansę na wygraną w finale Eurowizji?

 

Zobacz też: Mamy najnowsze notowania bukmacherów na Eurowizji 2016! Kto wygra? Michał Szpak będzie w finale?

 

Michał Szpak nagrał filmik z podziękowaniami dla fanów.

 

 

Polski artysta rano przyznał, że nie mógł spać z wrażenia. Wcale mu się nie dziwimy!

Michał Szpak
Facebook

Czy Michał Szpak wygra Eurowizję! My będziemy trzymać za niego kciuki!

Michał Szpak na Eurowizji

 

Więcej na temat Michał Szpak Eurowizja
Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27