Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Joanna Koroniewska z córką na plaży
Instagram
Newsy

Szczere wyznanie Joanny Koroniewskiej! Dlaczego nie chciała zostać matką?

Joanna Koroniewska wychowywała się bez ojca, w wieku 21 lat straciła mamę, dlatego bała się założyć własną rodzinę. Co ją przekonało?

Przez ostatni rok Joanna Koroniewska zyskała rzesze fanów. Wszystko dzięki "Domówce u Dowborów", którą przez czas trwania pandemii prowadziła z mężem Maciejem Dowborem na Instagramie. Za podtrzymywanie Polaków na duchu z humorem i wdziękiem Dowborowie wygrali w plebiscycie magazynu „Party” w kategorii #ZawszeRazem. Podczas transmisji live i rozmów z gwiazdami na różne tematy,  aktorka dała się poznać nie tylko jako niezwykle naturalna, szczera osoba z poczuciem humoru, ale również jako świadoma i odpowiedzianla matka, która dla swoich córek: 3-letniej Heleny i 12-letniej Janiny niemal całkowicie zrezygnowała z kariery. W wywiadzie dla magazynu "Party" Koroniewska zdradziła, dlaczego zdecydowała się na taki krok. Opowiedziała też, dlaczego bała się założyć rodzinę i zostać mamą, choć zawsze o tym marzyła.

Zgarnij kod rabatowy Smyk i kup piękne produkty dla dzieci w każdym wieku o wiele taniej.

Dlaczego Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor nie pokazują twarzy córek? Mają jeden ważny powód

Dlaczego Joanna Koroniewska nie chciała zostać matką?

Joanna Koroniewska nigdy nie ukrywała, że wychowywała się bez ojca. Jej mama Teresa ciężko pracowała, by zapewnić córce jak najlepsze warunki do życia. Niestety, z tego powodu miała mało czasu dla małej Joasi, którą często zostawiała pod opieką dziadków. Co więcej, aktorka przyznała, że nie miała łatwego dzieciństwa – jako nastolatka musiała pójść do pracy, by lepiej im sie wiodło finansowo. Czy miała o to żal do mamy?

Wiedziałam, że tak musi być, bo czasami nie ma innego wyjścia. Moje dzieciństwo nie było usłane różami. Szybko musiałam się usamodzielnić, jako dziecko pomagałam w różnych pracach, by dołożyć się do rodzinnego budżetu. Od najmłodszych lat czułam, jak wielką i odpowiedzialną pracą jest wychowanie małego człowieka i że jednym z najważniejszych aspektów jest spędzanie z nim czasu – zdradziała Joanna w rozmowie z "Party".

Co ciekawe, Koroniewska długo nie chciała zostać mamą. Gwiazda przyznaje, że oprócz tego, że nie czuła instynktu macierzyńskiego, to bała się, że nie podoła obowiązkom. Obawiała się też, że podobnie jak jej mama, zostanie z dzieckiem sama...

Przez długi czas w ogóle nie czułam instynktu macierzyńskiego. Wydawało mi, że jestem zbyt wielką hedonistką, by się dla kogoś poświęcić. W głębi serca czułam, nawet jak już byłam w ciąży, że ja się na matkę w ogóle nie nadaję. Zawsze stawiałam na rozwój i myślałam, że macierzyństwo mi to zabierze. Jak zmarła moja mama, wiedziałam, że najważniejszego wsparcia, opieki czy pomocy mieć nie będę. To też było dla mnie ogromnym obciążeniem. Później z wielu rzeczy świadomie zrezygnowałam, żeby mieć pełną rodzinę. Nie żałuję ani jednego dnia, bo dostałam więcej, niż się spodziewałam. Rozmawiasz ze sfiksowaną matką, która nie wyobraża sobie, że można spędzić bez swoich dzieci kilka dni.

Joanna Koroniewska - receptę na udany związek

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są razem już od niemal 20 lat. Aktorka nie ukrywa, że nie są duetem idealnym, zdarzają im się kłótnie, ale z każdym rokiem ich związek się umacnia, co jest rzadkie w show-biznesie. Jaki mają przepis na szczęście? Dowborowie postawili na życie bez retuszu! I okazuje się, że to właściwa droga. Co scementowało ich małżeństwo?

Jesteśmy po wielu ciężkich sytuacjach, które dotyczą nie tylko mnie, ale i zdrowia moich dzieci. Nie lubię mówić o tym głośno, bo zbyt wiele osób kreuje w ten sposób swój wizerunek w mediach, a ja absolutnie nie chcę tego robić. Być może nadejdzie taki moment w życiu, że zbiorę te wszystkie traumatyczne doświadczenia i podzielę się nimi z innymi – mówi "Party" Joanna.

Dlaczego gwiazda nie chce tego robić teraz?

Teraz nie mam takiej potrzeby. Jeśli zechcę opowiedzieć swoją historię, to tylko, gdy będzie wiadomo, że nie robię tego dla sławy czy poklasku, co pewnie od razu zarzuciliby mi hejterzy. Mam swoją wierną społeczność na Instagramie – pół miliona obserwujących, której nie muszę niczego udowadniać. Pokazuję im się taka, jaka jestem, także bez filtrów, makijażu i wszechobecnego lukru – tłumczy Koroniewska.

Zobacz także: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zrezygnowali z domu na wsi i kupili apartament w Warszawie. Dlaczego?

Cały wywiad z Joanną Koroniewską przeczytasz w nowym magazynie "Party".

Kinga Rusin i Weronika Rosati na okładce Party

 

Joanna Koroniewska przez długi czas nie chciała zostać mamą. Dziś razem z Maciejem Dowborem mają dwie córki: Helenę i Janinę.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są razem od prawie 20 lat.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w Dzień Dobry TVN
Instagram

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na dawnych zdjęciach w knajpie
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
Instagram
Newsy
"Epidemia przerosła mnie psychicznie" Wyjątkowy wywiad z Joanną Koroniewską i Maciejem Dowborem
"Epidemia przerosła mnie psychicznie" Wyjątkowy wywiad z Joanną Koroniewską i Maciejem Dowborem

"Nie spodziewaliśmy się, że jedna spontaniczna relacja na Insta- gramie zamieni się w regularne spotkania z kilkudziesięciotysięczną publicznością" – mówi Joanna Koroniewska (41) o „Domówce u Dowborów”. Prowadzone na żywo rozmowy aktorki i jej męża Macieja Dowbora (41) to obecnie najpopularniejszy instagramowy show. Parę codziennie ogląda od 30 do 50 tys. osób! Co ich przyciąga? – Zaczynamy codziennie o 22. Zapraszamy gości, którzy łączą się z nami online. To artyści, aktorzy, dziennikarze. Stałymi bywalcami są m.in. Basia i Rafał Szatanowie, Piotrek Gąsowski, Magda Steczkowska, Ada Fijał i Michał Koterski – opowiada „Fleszowi” Joanna. – Nie ukrywam, że epidemia przerosła mnie psychicznie. Zewsząd byliśmy bombardowani negatywnymi informacjami, które potęgowały mój strach. Nie tylko ja się tak czułam, dlatego zdecydowaliśmy, że nie rozmawiamy o rzeczach przykrych. Traktujemy „Domówkę...” jak terapię, która pomaga oswoić trudną rzeczywistość – dodaje aktorka. W programie Dowborów gości coraz więcej gwiazd, a fanów przybywa. Czy Joanna i Maciej będą go kontynuować, kiedy skończy się epidemia?         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Joanna Koroniewska - Dowbor (@joannakoroniewska) Kwi 13, 2020 o 10:44 PDT DREWBOR I KORONKA Jeszcze niedawno Koroniewska przygotowywała się do przedstawienia w Teatrze Capitol. Gdy wybuchła epidemia, byłam dwa tygodnie przed premierą spektaklu „A mi to rybka!”. W maju miałam zacząć...

Michał Wiśniewski - kim jest jego piąta żona?
Newsy
Ma 36 lat i 4 dzieci. Kim jest Paulina - nowa żona Michała Wiśniewskiego?
Ma 36 lat i 4 dzieci. Kim jest Paulina - nowa żona Michała Wiśniewskiego?

Kiedy w jednym z ostatnich trudnym dzieciństwie. Zakochiwał się, filmików na Instagramie powiedział, że „z połóweczką, z moją żoną, oglądamy teraz »Czterdziestolatka«”, w internecie zawrzało. Konto muzyka natychmiast zasypały komentarze z gratulacjami, ale pozostały bez odpowiedzi. Jednak kilka godzin później, podczas rozmowy z Telewizją WP, Michał Wiśniewski (47) po raz kolejny zasugerował zmianę stanu cywilnego. „Wspólnie z żoną mamy ósemkę dzieci i jest co robić”, wyznał. Czy lider Ich Trojga naprawdę wziął ślub? Zaskakujący wydaje się nawet nie tyle sam fakt zawarcia przez Michała kolej- nego, piątego małżeństwa, ile raczej nietypowa dla niego tajemniczość. O wcześniejszych ślubach Wiśniewski chętnie opowiadał, co więcej, jeden (z Mandaryną) wziął w świetle kamer. Tego ostatniego – jeśli faktycznie się odbył – muzyk tej pory oficjalnie nie potwierdził. O uroczystości opowiedzieli jego znajomi. „Z uwagi na okoliczności ceremonia miała skromny i symboliczny charakter. Młodej parze towarzyszyła tylko najbliższa rodzina. Dopisała za to pogoda i Michał i Paulina powiedzieli sobie »tak« w ogrodzie”, zdradził jeden z nich w rozmowie z Plotkiem. A kim jest wybranka Michała? To 36-letnia Paulina, mama czwórki dzieci. Nie jest związana z show-biznesem i... to w zasadzie wszystko, co o niej wiadomo. Michał Wiśniewski jeszcze nigdy nie był taki tajemniczy. Dlaczego tym razem ukrywa partnerkę? ZA GŁOSEM SERCA Jego życie prywatne zawsze budziło zainteresowanie fanów i mediów. Zwłaszcza że Michał chętnie dzielił się jego szczegółami, nieraz odważnymi, wręcz skandalizującymi. A tych na przestrzeni ostatnich 24 lat, podczas których trwały jego cztery małżeństwa, nie brakowało. Wiśniewski był pierwszą polską...

Domówka u Dowborów
Newsy
Maciej Dowbor opowiedział o kulisach poznania Joanny Koroniewskiej na planie "M jak miłość"! "Z tą wieśniarą, to ja nie chcę"
Maciej Dowbor opowiedział o kulisach poznania Joanny Koroniewskiej na planie "M jak miłość"! "Z tą wieśniarą, to ja nie chcę"

To niezwykła para, pełna energii i kąśliwego humoru. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają do siebie dużo dystansu, co udowadniają m.in. w swoich słynnych już "domówkach" , które nagrywają od czasu wybuchu epidemii koronawirusa. To również za nie otrzymali nagrodę specjalną "Party" w kategorii #ZawszeRazem. Podczas ostatniego live opowiedzieli trochę o tym jak ważny jest dla nich serial "M jak miłość" ! Jak się okazuje, para poznała się... na jego planie. A wiąże się z tym niesamowita historia! Zobacz także:  Joanna Koroniewska wróci do „M jak miłość”? Zaskakująca deklaracja aktorki! Bądź zawsze przygotowana na poznanie miłości życia - zgarnij kody rabatowe Zalando Lounge i zamów piękne stylówki w świetnych cenach. Maciej Dowbor o kulisach poznania Joanny Koroniewskiej na planie "M jak miłość" W ramach ostatniej „domówki” Joanna Koroniewska połączyła się ze swoim mężem, który był akurat w trasie. Po wymianie uszczypliwości nawiązali do 20-lecia serialu „M jak miłość”, którą produkcja i widzowie świętowali w ostatnim tygodniu . Joanna Koroniewska grała w nim jedną z głównych ról - Małgosi. A co wspólnego miał z nią Maciej Dowbor? Uświadomiłem, że ten serial sporo zmienił w naszym życiu. I gdyby nie serial to pewnie byśmy się poznali, ale nie mielibyśmy okazji rozwinąć naszej znajomości - mówił. - Uważam, że gdyby nie serial, to byśmy się nie poznali bliżej. Jak się okazuje, para ma... nagranie z momentu swojego poznania! Jak to możliwe? Ja pojechałem na zdjęcia nagrywać "Kulisy M jak miłość". Nigdy wcześniej i nigdy później żaden mój program nie miał tak wysokiej oglądalności. Nagrywałem ze wszystkimi aktorami....

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner