Antoni Pawlicki zaręczył się z Agnieszką Więdłochą
ONS

Znamy szczegóły ślubu Antka Pawlickiego i Agnieszki Więdłochy! Pobiorą się za granicą?

Antoni Pawlicki zaręczył się z Agnieszką Więdłochą
ONS

Zaręczyny Agnieszki Więdłochy (30) i Antoniego Pawlickiego (33) miały odbyć się w sekrecie, ale media szybko się o nich dowiedziały, dlatego cała Polska mówiła o tym, że na serdecznym palcu aktorki pojawił się piękny pierścionek. Do internetu trafił nawet filmik, na którym widać, jak Antek Pawlicki pada na kolana i prosi Agnieszkę Więdłochę o rękę. Ustawka? Internauci od razu zarzucili parze sprzedanie tak wyjątkowej chwili.

Antek był wściekły, że komuś udało się zrobić im zdjęcia w takiej chwili. Zaręczyny specjalnie zaplanował w Krakowie, bo myślał, że tam nie pojadą za nimi paparazzi. Nawet wśród swoich znajomych puścili informację, że ten weekend spędzą w Łodzi, a nie w Krakowie. - zdradza znajomy Antka i dodaje, że o ich ślubie nikt się nie dowie.

Podobno początkowo zakochani chcieli się pobrać w wakacje Teraz, gdy wszyscy zaczęli dopytywać o konkretną datę, nie są już tacy pewni.

Antek jest romantykiem i tradycjonalistą. Marzyło mu się duże wesele. Jednak teraz wie, że takiego wydarzenia nie uda mu się ukryć przed paparazzi. Razem z Agnieszką doszli do wniosku, że wolą kameralną uroczystość, tylko dla najbliższej rodziny.

Podobno Agnieszka Więdłocha i Antek Pawlicki rozważają nawet ......cichy ślub za granicą. Czy uda im się uciec przed paparazzi? Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży wyjechali do Rzymu, a ich zdjęcia ze ślubu i tak pojawiły się w mediach. 

 

Więcej o ślubie Agnieszki i Antka przeczytacie w najnowszym numerze "Flesza".

 

ZOBACZ: Antoni Pawlicki kupuje pierścionek zaręczynowy! Jednak oświadczył się Więdłosze? 

 

Antoni Pawlicki wybiera pierścionek zaręczynowy

Antoni Pawlicki wybiera pierścionek zaręczynowy

Agnieszka Więdłocha przyjęła jego oświadczyny

Agnieszka Więdłocha ukrywa pierścionek zaręczynowy

Agnieszka i Antek planują teraz ślub

Agnieszka Więdłocha we wzorzystej marynarce i czarnej sukience
ons.pl

Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52