Dzieci Pauliny Smaszcz lubią Katarzynę Cichopek
EOS
Newsy

Wyszło na jaw, jak synowie Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego traktują Kasię Cichopek! 

Paulina Smaszcz nie odpuszcza Maciejowi Kurzajewskiemu i Katarzynie Cichopek, a czy jej synowie zdążyli poznać nową partnerkę ojca? Czekają ich wspólne święta?

Niewykluczone, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski stworzą jedną z najbardziej wybuchowych rodzin patchworkowych i duża w tym zasługa Pauliny Smaszcz. Dziennikarka regularnie uderza w byłego męża w mediach społecznościowych. Kilka razy zasugerowała, że prowadzący "Pytanie na śniadanie" oszukiwał swoich synów. Mogłoby z tego wynikać, że Franciszek i Julian nie są zbyt dobrze nastawieni do nowej wybranki ojca. Zdaniem znajomego pary jest... zupełnie odwrotnie!

Jak Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski znoszą aferę z Pauliną Smaszcz? "Są tym zmęczeni"

Synowie Smaszcz i Kurzajewskiego lubią Cichopek? "Bardzo pozytywnie ją przyjęli"

Jak donoszą media, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zamierzają ogłosić zaręczyny w wyjątkowy sposób. Wiele wskazuje na to, że ich relacja rozwija się coraz szybciej. Wydaje się, że obecnie niepocieszona tym faktem jest już tylko Paulina Smaszcz. Dziennikarka zarzuca swojemu byłemu mężowi liczne kłamstwa, uderzające także w ich synów. Znajomy pary podzielił się zaś zaskakującym wyznaniem na temat dzieci prezentera "Pytanie na śniadanie" i ich relacji z Kasią Cichopek.

Cieszą się, że Maciej jest szczęśliwy z Kasią. Bardzo pozytywnie ją przyjęli i szczerze polubili. Nie widzą się często, ponieważ starszy syn Franciszek rok temu założył własną rodzinę i mieszka z żoną Laurą we Włoszech, a młodszy Julian uczy się obecnie w liceum w Holandii — powiedział informator na łamach serwisu Plotek.pl.

Zobacz także: Maciej Kurzajewski o pracy z Katarzyną Cichopek: "Trudno nie czuć satysfakcji"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
EOS

To nie koniec zaskakujących doniesień. Osoba z otoczenia pary zasugerowała, że Franciszek i Julian być może pojawią się w rodzinnym domu Katarzyny Cichopek podczas zbliżających się wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia!

Katarzyna Cichopek
EOS

Są w kontakcie telefonicznym. Możliwe, że wszyscy spotkają się na święta w rodzinnym domu Kasi — dodał informator.

Zobacz także: Paulina Smaszcz wyznała, że jest w związku. Kim jest jej partner? "Rozumie i wspiera"

Czy to może znaczyć, że dzieci Macieja Kurzajewskiego nie są zachwyceni medialnym konfliktem, który prowadzi ich mama? Jak na razie nic nie wskazuje na jego koniec, ponieważ Paulina Smaszcz zaznaczyła, że nie przeprosi Izabeli Janachowskiej. Co więcej, jakiś czas Smaszcz temu mówiła, że jej synowie nie mogą odwiedzać taty, gdy w domu jest Katarzyna...

Zobacz także: Paulina Smaszcz o Kurzajewskim i Cichopek: "Moi synowie nie mogą przyjść do domu, jak jest pani Katarzyna"

Czy Franek i Julian powinni zabrać głos w sprawie?

Paulina Smaszcz
EOS

Paulina Smaszcz
EOS

Katarzyna Cichopek z Maciejem Kurzajewskim
Newsy
Katarzyna Cichopek szczerze o relacji z synami Macieja Kurzajewskiego! Głos zabrał również dziennikarz
Maciej Kurzajewski zdradził, jak jego synowie reagują na Katarzynę Cichopek! Dziennikarz za pośrednictwem mediów zwrócił się do swoich dzieci!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w rozmowie z mediami zdradzili, jak wyglądają ich relacje z synami dziennikarza. Po tym, jak Paulina Smaszcz publicznie wyznała, że były mąż oszukiwał swoich synów, mogłoby się wydawać, że Franciszek i Julian nie zaakceptowali nowej partnerki ojca i po prostu mają do niego żal. Teraz Maciej Kurzajewski razem z Katarzyną Cichopek odnieśli się do rewelacji na ten temat! Dziennikarz zdradził przy okazji, jak jego mama reaguje na jego nowy związek. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski o synach dziennikarza Po tym, jak wyszło na jaw, że Katarzyna Cichopek jest w związku z Maciejem Kurzajewskim, była żona dziennikarza zaczęła publicznie go krytykować. Paulina Smaszcz nie ukrywa żalu do byłego męża, który jej zdaniem okłamywał swoich synów. W podcaście "Porażka czyli sukces" Paulina Smaszcz wyznała, to jej synowie prosili ją, żeby ujawniła prawdę na temat Macieja Kurzajewskiego. Była żona dziennikarza gorzko dodała, że jej synowie "nie mogą przyjść do domu, jak jest pani Katarzyna".  Teraz głos w sprawie relacji z Franciszkiem i Julianem zabrali Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski! Znam oczywiście synów Maćka, choć teraz ten kontakt rzeczywiście jest utrudniony przez to, że chłopaki są zagranicą- wyznała dla "Super Expressu" Katarzyna Cichopek. Zobacz także:   Zakochani Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Na palcu prezenterki błyszczy pierścionek! [ZDJĘCIA] Maciej Kurzajewski z kolei wyznał, co jego synowie mówią, kiedy do nich dzwoni. Prowadzący "Pytania na śniadanie" podczas wywiadu zwrócił się do Franciszka i Juliana! Za każdym razem kiedy rozmawiamy, a rozmawiamy bardzo często, taka rozmowa kończy się pozdrowieniami nie tylko dla moich sióstr, czy babci, ale również dla Kasi. To jest arcymiłe i panowie, Franku, Julku też...

Paulina Smaszcz uderza w Cichopek i Kurzajewskiego
East News, Tadeusz Wypych, Wojciech OLSZANKA
Newsy
Paulina Smaszcz o Kurzajewskim i Cichopek: "Moi synowie nie mogą przyjść do domu, jak jest pani Katarzyna"
Paulina Smaszcz wyznała, o co ma żal do Macieja Kurzajewskiego. Zdradziła, dlaczego ujawniła związek byłego męża i Katarzyny Cichopek.

Paulina Smaszcz znów zabrała głos w sprawie związku Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek. Paulina Smaszcz w najnowszym wywiadzie wyznała, dlaczego publicznie zaatakowała byłego męża i jego nową partnerkę i zdradziła, kto poprosił ją o to, żeby ujawniła ich relację. Paulina Smaszcz w podcaście "Porażka czyli sukces" uderza w byłego męża twierdząc, że jej synowie nie mogą przyjść do domu, kiedy jest w nim Katarzyna Cichopek.  Paulina Smaszcz gorzko o byłym mężu i Katarzynie Cichopek Paulina Smaszcz nie ukrywa, że ma ogromny żal do Macieja Kurzajewskiego. Chociaż para rozstała się już kilka lat temu, to dziennikarka bardzo negatywnie wypowiada się o nowym związku byłego męża. Paulina Smaszcz zarzuciła Katarzynie Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu, że ukrywali swoją relację i oszukiwali nie tylko opinię publiczną, ale przede wszystkim synów prowadzącego "Pytanie na śniadanie".  Teraz Paulina Smaszcz w rozmowie z Anną Zejdler zdradziła, że zanim wyjawiła, co łączy jej byłego męża z Katarzyną Cichopek, próbowała wyjaśnić wszystko bez publicznego prania brudów. Dziennikarka wyznała, że czekała bardzo długo, ale zareagowała, kiedy jej synowie poprosili ją o pomoc. Ja naprawdę przez dwa lata od naszego rozwodu starałam się mieć rewelacyjne relacje z Maćkiem, komunikatywne. Maciek przychodził na obiady, razem jeździliśmy na obiady itd. i nagle pojawia się ta kobieta i ustaliliśmy, że - bo z moimi partnerami Maciek nie miał problemu, zawsze to jest jego dom, zawsze mógł przyjść kiedy był Julek czy Franek, to jest zawsze dom ponieważ on jest ojcem moich dzieci, a ojca moje dzieci mają jednego. (...)- więc nie może być tak, że na coś się umówiliśmy i znowu ja wypełniam wszystkie ustalenia tej umowy, a pojawia się pani Katarzyna i wszystko znika- w podcaście "Porażka czyli sukces" wyznała Paulina...

Maciej Kurzajewski z synami
East News, JACEK DOMINSKI/REPORTER
Newsy
Maciej Kurzajewski ma dwóch synów. Jak wyglądają oraz czym zajmują się Franciszek i Julian?
Maciej Kurzajewski zazwyczaj chroni swoje życie prywatne, ale co jakiś czas chwali się zdjęciami z synami w mediach społecznościowych. Niedawno temat dzieci przywołała jego była żona, Paulina Smaszcz. Co wiemy o Julianie i Franciszku?

Media rozpisują się o Macieju Kurzajewskim i Katarzynie Cichopek po tym, jak prowadzący "Pytanie na śniadanie" potwierdzili to, czego wszyscy od dawna się domyślali. Nowa para polskiego show-biznesu może jednak obecnie nie być zadowolona z rozgłosu. Choć pod ich wspólnym zdjęciem pojawiło się sporo wiadomości z gratulacjami, to nie zabrakło też gorzkich słów internautów. Nieprzyjemnie zrobiło się, gdy w zakochanych zaczęła uderzać była żona Macieja Kurzajewskiego, Paulina Smaszcz, z którą prezenter telewizyjny ma dwóch synów: Juliana i Franciszka. Byli małżonkowie zazwyczaj ostrożnie dzielą się informacjami o swoim życiu prywatnym, ale dziennikarka ostatnio coraz częściej porusza ich temat. Paulina Smaszcz o wychowywaniu synów po burzy z Maciejem Kurzajewskim i Katarzyną Cichopek Niedawno Paulina Smaszcz zaatakowała Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego , wywołując niemałe zaskoczenie wśród internautów. Dziennikarka najpierw zarzuciła parze kłamstwa i zdrady. Później zapewniła, że jest szczęśliwa, a jej największą miłością jest ta do synów. Ostatnio znów opowiedziała o relacji z Julianem i Franciszkiem. Zobacz także:   Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski spotkają się w sądzie?! Dziennikarka apeluje do Cichopek Miłość dostajemy za darmo od dzieci w dniu ich narodzin. Jaka ta miłość będzie, zależy już tylko od nas dorosłych, bo my powołaliśmy dzieci na świat. Jestem zawsze wsparciem, choćby nie wiadomo co się działo, bo to jest definicja słowa mama, a bycie mamą jest moją karierą - napisała w mediach społecznościowych. Dzieci Pauliny Smaszcz i Katarzyny Cichopek nie są już maluchami. Julian, młodszy z braci, ma 16 lat. Natomiast 25-letni Franciszek prowadzi już dorosłe życie. Matka chłopaków zaznaczyła, że nie narzuca im swoich poglądów. Stara się obserwować i pomagać, gdy synowie sami tego...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik