Magorzata Rozenek w dresie i z torebką Louis Vuitton za 10 000 zł

Syn Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana miał mieć inaczej na imię: "Małgosia jeszcze w drodze do szpitala obstawała za..."

Magorzata Rozenek w dresie i z torebką Louis Vuitton za 10 000 zł

10 czerwca 2020 roku na świat przyszedł syn Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana - Henryk. Okazuje się jednak, że ich pierwsze wspólne dziecko pierwotnie miało dostać inne imię. Tak, zgadza się! Rozenek i Majdan jeszcze przed przyjazdem do szpitala, chcieli dać mu na imię Franciszek. Co się jednak stało, że w ostatniej chwili zmienili zdanie?

(...) Małgosia nie mogła doczekać się, aż jej trzeci syn przyjdzie na świat. Do samego końca nie wiedziała, jak go nazwie. Wiedziała jednak, że będzie to staropolskie imię, ponieważ ma do takich słabość. Jeszcze w drodze do szpitala obstawała za Franciszkiem, ale kiedy chłopiec pojawił się na świecie, podjęli z Radkiem decyzję, że będzie to Henryk - powiedział w rozmowie z Plotek.pl informator z otoczenia rodziny.

Naszym zdaniem, zarówno Franciszek, jak i Henryk to piękne imiona! Rodzice Henryka musieli się zmierzyć z naprawdę trudnym wyzwaniem, decydując się na jedno z nich.

Zobacz także: Trendy lato 2020. Sukienka Małgorzaty Rozenek optycznie wyszczupla i podkreśla talię! Znamy markę i cenę

A wam które imię bardziej się podoba? Franciszek czy Henryk? Na które z nich zdecydowalibyście się na miejscu Rozenek i Majdana?

Małgorzata Rozenek
Instagram

Czy waszym zdaniem, to bardziej Henryk czy jednak Franciszek? ;-)

Henryk Majdan jest bardziej podobny do Radosława Majdana czy Małgorzaty Rozenek?
Instagram

Henryk to imię pochodzenia starogermańskiego. Wywodzi się od słów heim (dom) i richi (bogaty, potężny). Imię to oznacza: właściciel bogatego domu lub władca bogatego kraju.

Radosław Majdan z synem Henrykiem

 

Przeładuj

Czy Julia Wieniawa i Viki Gabor rywalizują ze sobą?!

zobacz 01:34