Sylwia Przybysz pierwszy raz od dawna pokazała ciążowy brzuszek. Poród tuż tuż! Fani: "ciąża Ci zdecydowanie służy"
East News
Newsy

Sylwia Przybysz przeżyła w końcówce ciąży bardzo trudne chwile: "Bałam się zasypiać w nocy"

Poruszające wyznanie młodej piosenkarki, która zaledwie kilka tygodni temu po raz drugi została mamą.

Sylwia Przybysz opowiedziała o bardzo trudnych chwilach, które przeżyła tuż przed narodzinami drugiej córki. Młoda piosenkarka opublikowała na swoim kanale na youtube.com nowy film w którym odpowiedziała na pytania fanów i zdradziła przy okazji, co wydarzyło się zaledwie kilka tygodni temu. Sylwia Przybysz nie ukrywa, że przeżyła prawdziwy koszmar. 

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali rodzicami po raz trzeci! "Mamy bardzo fajne wartości przekazane od naszych rodzin"

Sylwia Przybysz przeżyła trudne chwile przed porodem

Miesiąc temu, dokładnie 22 marca, Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski po raz drugi zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się wówczas druga córka pary, mała Nela. Tuż po porodzie radosną wiadomość przekazał Jan Dąbrowski, który wspierał Sylwię Przybysz w szpitalu i był przy narodzinach dziecka. Niestety, jakiś czas temu okazało się, że tuż przed wyznaczonym terminem porodu wydarzyło się coś, co zburzyło spokój pary. Popularny youtuber przyznał, że otrzymał pozytywny test na koronawirusa przez co został skierowany na obowiązkową izolację domową. Jan Dąbrowski wyprowadził się z domu, żeby nie narażać swojej córeczki i ciężarnej Sylwii Przybysz. 

Teraz opowiedziała o tym Sylwia, która nie ukrywa, że była przerażona kiedy jej ukochany został skierowany na izolację, a ona w każdej chwili mogła urodzić ich drugie dziecko.

Miałam bardzo duże obawy pod koniec (ciąży przyp. red.) ponieważ Jasiek zachorował, miał pozytywnt wynik. Było to w mnoim 38. tygodniu kiedy został skierowany na izolację domową na dwa tygodnie, więc żyłam w ciągłym stresie. Bałam się zasypiać w nocy bo bałam się, że się zacznie i nie będę miała jak jechać do szpitala, więc byłam mega przerażona. (...) Liczyłam się z tym, że mogę rodzić w każdej chwili, po prostu się z tym pogodziłam mimo, że było to bardzo ciężkie i nie mogłam się z tym pogodić, to musiałam się z tym pogodzić- wspomina Sylwia Przybysz.

Na szczęście, Sylwia Przybysz urodziła kilka dni po tym, jak Jan Dąbrowski zakończył obowiązkową izolację.

Pamiętam, że pomyślałam sobie, że jeżeli on jakimś cudem wyzdrowieje do tego czasu i ja nie urodzę jakimś dziwnym trafem przez te dwa tygodnie to będzie jakiś cud i to znaczy, że Bóg czuwa. I tak się stało. Wyobraźcie sobie,że on wyszedł z izolacji domowej w czwartek a z niedzieli na poniedziałek urodziłam.To było tak niesamowite, to było tyle emocji, ta końcówka była tak emocjonująca - mówi Sylwia Przybysz. (...) Pamiętam, że ja chciałam wam bardzo o tym wszystkim powiedzieć, ale byłam w tak ciężkim stanie psychicznym i fizycznym, że po prostu odłożyłam telefon i wszystkie social media - dodała. 

Co jeszcze powiedziała Sylwia Przybysz? Zonbaczcie jej najnowszy film na youtubie!

Zobacz także: Sylwia Przybysz pokazała urocze zdjęcie córeczek: "Moje królewny". Pola to cały tata, a Nela?

Sylwia Przybysz odpowiedziała na pytania fanów.

 

22 marca Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski po raz drugi zostali rodzicami.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski z córkami
Instagram

Zobacz także
Oni zostali rodzicami - Przybysz, Kurscy, Egurrola

Oni niedawno zostali rodzicami! Przybysz i Dąbrowski, Joanna i Jacek Kurscy, Egurolla... Jakie imiona wybrali dla dzieci? 

Sylwia Przybysz z córką na rękach

Sylwia Przybysz szczerze o rodzicielstwie: "To obóz przetrwania". Jej zdjęcie mówi wszystko 

 

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz
East News
Newsy
Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz przeżyli bardzo trudne chwile przed porodem! "Zaczęło być niebezpiecznie"
Jan Dąbrowski opublikował w sieci nowy film, w którym opowiedział o trudnych chwilach przed narodzinami drugiej córki.

Jan Dąbrowski opublikował w sieci nowy film, w którym opowiedział o trudnych chwilach przed narodzinami drugiej córki. Okazuje się, że tuż przed przyjściem na świat małej Neli, popularny youtuber otrzymał pozytywny test na koronawirusa. Jan Dąbrowski zdradził, jakie miał objawy i gdzie zamieszkał na czas izolacji. Jan Dąbrowski opowiedział o swoich objawach zakażenia Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz dokładnie 22 marca po raz drugi zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się córeczka pary, mała Nela- zakochani mają również starszą córkę, Polę. Jan i Sylwia chętnie pokazują w sieci zdjęcia na których możemy zobaczyć ich urocze pociechy. Ostatnio mogliśmy zobaczyć m.in. jak zabrali dziewczynki na pierwszy wspólny spacer. Teraz z kolei na youtube.com pojawił się nowy film w którym Jan Przybysz po raz pierwszy zdradza,  że tuż przed narodzinami drugiej córki otrzymał pozytywny test na koronawirusa! W pewnym momencie Sylwia miała coś takiego, że zaczęła już czuć takie jakby skurcze, one się w pewnym momencie nasiliły i tak myśleliśmy, że jesteśmy bardzo blisko porodu więc pojechaliśmy do szpitala i nam powiedziano, że rzeczywiście lada dzień może pojawić się nasza kochana Nelcia, więc musimy być gotowi bo to może być kolejnej nocy. Zaczęliśmy żyć troszeczkę w stresie. W zasadzie każdej nocy czuliśmy, że to może być ta noc- opowiada Jan Dąbrowski. Tuż przed porodem Jan Dąbrowski wziął udział w pewnych nagraniach i już następnego dnia źle się poczuł. (...) Następnego dnia, już  po skończonych nagraniach zacząłem czuć się taki trochę chory, przeziębiony. Myślałem, że mnie złapała jakaś grypa więc od razu izolacja jeszcze większa od Poli i od Sylwii- przestaliśmy się spotykać, żeby nie było najmniejszego prawdopodobieństwa, że się zaraziliśmy....

Sylwia Przybysz w białej koszulce i Jan Dąbrowski w czarnej koszulce
Newsy
Sylwia Przybysz pochwaliła się kolejnym nowym wózkiem. Ten model jest wart fortunę
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski niedawno po raz kolejny zostali rodzicami. Piosenkarka i jej narzeczony chętnie dzielą się w sieci zdjęciami swoich pociech. Ostatnio para pochwaliła się fotografią z rodzinnego, wiosennego spaceru, a my patrzymy na najnowszy wózek w ich kolekcji. Ten model jest wart fortunę!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski niedawno przywitali na świecie swoje drugie dziecko. Piosenkarka i jej narzeczony chętnie dzielą się w sieci zdjęciami swoich pociech. Ostatnio para pochwaliła się fotografią z rodzinnego, wiosennego spaceru, a my patrzymy na najnowszy wózek w ich kolekcji. Ten model jest wart fortunę! Sylwia Przybysz pochwaliła się kolejnym nowym wózkiem Pod koniec marca Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski po raz drugi zostali rodzicami. Na świat przyszła ich córeczka, Nela , która od razu stała się ulubienicą internautów. Niestety, radość z narodzin kolejnego dziecka była poprzedzona nie tylko ogromnym stresem, związanym ze stanem zdrowia piosenkarki , ale też ogromnym hejtem, z jakim para musiała zmierzyć się tuż po ogłoszeniu radosnej nowiny. Ku zaskoczeniu młodych rodziców, wielu fanów ostro krytykowało ich decyzję o ponownym powiększeniu się ich rodziny. Co więcej, doszło nawet do tego, że artystka musiała zgłosić sprawę na policję .  Teraz, gdy od szczęśliwego rozwiązania minęły już dwa tygodnie, zakochani w pełni cieszą się urokami podwójnego rodzicielstwa, chwaląc się w sieci postępami w rozwoju swoich pociech. Niedawno pisaliśmy o tym, że Sylwia i Jan podzielili się na Instagramie relacją z pierwszego spaceru z córeczkami . Dziewczynki mają takie same wózki marki Cybex Priam by Jeremy Scott, warte ponad 10 tys. złotych. Taki sam model wybrali dla swoich pociech Lewandowscy czy Sylwia Bomba.  Teraz artystka i jej narzeczony z okazji świąt wielkanocnych podzielili się z instagramowymi obserwatorami kolejnym uroczym, rodzinnym zdjęciem. Na opublikowanej przez Sylwię fotografii, możemy zobaczyć jak artystka i jej ukochany wybrali się z córkami na wiosenny spacer. Uwagę zwraca jednak najnowsza "fura" małej Poli. Czerwona...

Sylwia Przybysz pierwszy raz od dawna pokazała ciążowy brzuszek. Poród tuż tuż! Fani: "ciąża Ci zdecydowanie służy"
East News
Newsy
Sylwia Przybysz pokazała urocze zdjęcie córeczek: "Moje królewny". Pola to cały tata, a Nela?
Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz mają piękne córeczki. Do kogo podobna jest Nela? Piosenkarka pokazała zdjęcie swoich dzieci.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski niedawno po raz drugi zostali rodzicami, a na świat przyszła ich kolejna córeczka Nela. Jako pierwszy wesołą nowinę przekazał dumny tata, zamieszczając w swoich mediach społecznościowych zdjęcie prosto ze szpitala. Teraz fani piosenkarki i znanego YouTubera z jeszcze większym zaangażowaniem śledzą każdy ich krok, a ci chętnie dzielą się swoimi rodzicielskimi doświadczeniami. Swojej młodszej siostrzyczki nie mogła doczekać się również Pola, a sławna mama, właśnie pokazała wspólne zdjęcie dziewczynek . Są do siebie podobne?  Zobacz także:   Sylwia Przybysz pokazała figurę po porodzie! Ile już schudła? Sylwia Przybysz pokazała córki Jan Dąbrowski po raz pierwszy zostali rodzicami nieco ponad rok temu, bo dokładnie 14 stycznia 2020, a już dziewięć miesięcy po porodzie para oznajmiła, że oczekują drugiego dziecka. Młodsza siostrzyczka Poli przyszła na świat prawie trzy tygodnie temu - 22 marca. Od tego czasu dumni rodzice nie przestają zalewać fanów pięknymi rodzinnymi zdjęciami i sami przyznają, że rodzicielstwo to prawdziwa "szkoła przetrwania" . Teraz Sylwia Przybysz podzieliła się z internautami kolejną fotografią swoich córeczek.  Moje królewny - podpisała ją piosenkarka. Zdjęcie, na którym dziewczynki leżą razem na łóżku rozczuliło nas do granic możliwości i w końcu dokładnie możemy przyjrzeć się maleńkiej Neli. Dziewczynka jest przepiękna i podoba do... No właśnie, kogo? Internauci już ocenili, że Pola to wierna kopia swojego taty, za to w jej młodszej siostrzyczce my widzimy całą Sylwię Przybysz. Zgadzacie się? Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski idealnie odnajdują się w roli rodziców. Siostrzyczki mają nawet podobne wózki! Roczna Pola to cały...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik