Sylwia Przybysz już niedługo po raz trzeci zostanie mamą, ale wcześniej gwiazda pochwaliła się swoim kolejnym sukcesem. Właśnie na jej instagramowym profilu pojawiła się wspaniała wiadomość. Fani młodej gwiazdy są z niej niezwykle dumni i przesyłają mnóstwo gratulacji. Sprawdźcie, o co chodzi!

Reklama

Sylwia Przybysz ma ogromne powody do radości! Fani gratulują kolejnego sukcesu młodej gwiazdy

Na początku lutego Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski oznajmili, że spodziewają się dziecka. Jak wiadomo, marzeniem małżonków jest duża rodzina z gromadką dzieci, a to marzenie właśnie powoli zaczyna się spełniać. Zakochani są już szczęśliwymi rodzicami dwóch córeczek - Poli i Neli, a już niedługo Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski powitają na świecie swoje trzecie maleństwo.

Odkąd wieść o trzeciej ciąży Sylwii Przybysz obiegła media, fani z jeszcze większą uwagą śledzą media społecznościowe młodej gwiazdy. I właśnie na instagramowym profilu żony Jana Dąbrowskiego pojawiła się radosna nowina. Tym razem jest ona jednak związana z działalnością zawodową Sylwii Przybysz. Jak się bowiem okazało, gwiazda właśnie przekroczyła barierę 2 milionów obserwujących na Instagramie!

- Dziś wielki dzień???? Oficjalnie jest Was tu ponad 2 mln ????❤️ Aż ciężko to sobie wyobrazić ???? Dziękuję ❤️❤️❤️ - napisała wzruszona Sylwia Przybysz.

Zobacz także: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o miłości: „Mamy bardzo fajne wartości przekazane od naszych rodzin”

Pod nowym postem Sylwii Przybysz pojawiło się mnóstwo ciepłych słów i gratulacji od fanów.

Zobacz także

- GRATULACJE ❤️Piękne ❤️

- Pięknie i gratulacje

- Gratulacje kochana ???? pięknie wyglądasz

- Gratulacje Sysia ????????

- Gratulacje Sysiu!!????❤️ Bardzo na to zasłużyłaś!!Jestem z ciebie na maksa dumna!!???????? - piszą zachwyceni i dumni fani.

Instagram/Jan Dąbrowski

Zobacz także: Sylwia Przybysz nie ukrywa swojego szczęścia: "Dzisiaj dla mnie ważny i przełomowy dzień"

Reklama

My również dołączamy się do gratulacji! Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Sylwii Przybysz wszystkiego dobrego, dużo zdrowia i szczęśliwego rozwiązania. Poród młodej gwiazdy zbliża się już wielkimi krokami.

Instagram @sylwiaprzybysz
Pawel Wodzynski/East News
Paweł Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama